Activity, jedna z najobľúbenejších hier na svete, má novú verziu.
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 16.11.2013 00:00
Kategória : Rodina
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Ľudia po celom svete vedia, že keď chcú kreatívne, užitočne a zábavne tráviť čas, môžu sa spoľahnúť na obľúbenú hru Activity. Horúcou novinkou, ktorá poteší všetky generácie, je Activity Special spoločnosti Piatnik s inovovanými pravidlami a zaujímavými výzvami. Hlavným rozdielom oproti predošlým verziám je možnosť opisovať pojmy zvukmi.

Ľudia po celom svete vedia, že keď chcú kreatívne,  užitočne a zábavne tráviť čas, môžu sa spoľahnúť na obľúbenú hru Activity. Horúcou novinkou, ktorá poteší všetky generácie, je Activity Special spoločnosti Piatnik s inovovanými pravidlami a zaujímavými výzvami. Hlavným rozdielom oproti predošlým verziám je možnosť opisovať pojmy zvukmi. 

Hry Activity sú založené na znázorňovaní niekedy veľmi netradičných pojmov rôznymi spôsobmi, čo vyvoláva množstvo úsmevných situácií. Precvičia vašu predstavivosť, jazyk, ruky či nohy. Novú verziu s podtitulom Special si môžu zahrať až 4 až 16 ľudia rozdelení do tímov, takže je skvelá na chvíle rodinnej pohody i na párty. Hra obsahuje až 440 kariet s úlohami. Tie sú tentoraz dvojslovné, pričom trik je v tom, že každú časť názvu treba predviesť iným spôsobom. „Novinkou je možnosť opísať pojem zvukom. Samozrejme, hráči naďalej môžu aj kresliť, použiť slovný opis či pantomímu. Keďže sú pojmy dvojslovné, zábavy je ešte viac ako predtým,“ vysvetlila Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik Praha.  

 

Rodina Activity hier sa na Slovensku čoraz viac rozrastá. Osvedčenou klasikou je Activity Original 2, v ktorej je vzrušenie z hry vystupňované možnosťou vyvolať súboj so súperom a taktizovaním. Na cesty je ideálna verzia Activity Compact a Activity Gold sú zas výnimočné pridanými pravidlami o zlatých kartách plných prísloví a porekadiel. Predstavivosť a rýchlosť detí otestuje Activity Junior Turbo. Ak sa chcete poriadne vyblázniť a vidieť svojich známych či rodinu v rôznych bizarných situáciách, stačí siahnuť po jednej zo spomínaných hier, ktoré majú tisícky fanúšikov.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.