Súťaž s vláčikom od modelovej železnice
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 18.11.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Blížia sa Vianoce a my vstupujeme do obdobia radosti a pokoja či už v kruhu rodiny, alebo kamarátov. Aspoň tak by to malo byť. Povedzme si ale otvorene, kým sa dopracujeme k pokojnému štedrovečernému stolu čaká nás zhon a stres zo všetkých príprav, ktoré sú s Vianocami spojené.

Blížia sa Vianoce a my vstupujeme do obdobia radosti a pokoja či už v kruhu rodiny, alebo kamarátov. Aspoň tak by to malo byť. Povedzme si ale otvorene, kým sa dopracujeme k pokojnému štedrovečernému stolu čaká nás zhon a stres zo všetkých príprav, ktoré sú s Vianocami spojené. 

Od náročného „behania“ po obchodoch pri nakupovaní darčekov Nás v posledných rokoch odbremení internetový spôsob nakupovania.  Nie je tomu inak ani pri modelárskych predajniach. Mnoho  záujemcov si rado pozrie tieto kúsky aj naživo v kamennej predajni.

Zapojte sa do našej súťaže a získajte skvelé darčeky od Modelárskej železnica. Stačí odpovedať na jedinú otázku a budete zaradený do žrebovania.

 

Súťažná otázka:

V ktorom meste sa nachádza modelárska predajňa s kaviarňou train&coffee?

a)         Bratislava

b)         Trava

c)         Žilina

d)         Košice

e)         Banská Bystrica

 

Na stránkach lady.sk je uverejnený článok, v ktorom sa dozviete odpoveď na našu otázku.  

Keď nájdete túto odpoveď, kliknite sem a systém Vám ponúkne formulár na odoslanie, v ktorom je potrebné vyplniť odpoveď na otázku a štyri údaje - meno, priezvisko, adresu a mailovú adresu a potom odoslať.

Pozor! Ak niektorú z týchto položiek nevyplníte, systém Vás nebude vedieť zaradiť do losovania.

Súťaž trvá  do 24.novembra 2013. Uverejnenie výhercov bude po ukončení súťaže. Výhercovia budú kontaktovaní mailom na adrese, ktorú uviedli do formulára.

Do súťaže je možné zapojiť sa každý deň. Čím sa viac krát zapojíš, tým máš väčšiu šancu na výhru.

 

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !!©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.