Spoľahlivý darček pod stromček
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 3.12.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

K základnej starostlivosti o zdravie patrí pravidelné sledovanie krvného tlaku. Tlakomer ako súčasť domácej lekárničky využije každá rodina. Nepodceňujte štatistiky, ktoré hovoria, že na Slovensku trpí zvýšeným tlakom viac ako 40% ľudí a zaobstarajte si kvalitný, klinicky overený prístroj. Merače krvného tlaku značky Omron sa vyznačujú špičkovou japonskou technológiou.

K základnej starostlivosti o zdravie patrí pravidelné sledovanie krvného tlaku. Tlakomer ako súčasť domácej lekárničky využije každá rodina. Nepodceňujte štatistiky, ktoré hovoria, že na Slovensku trpí zvýšeným tlakom viac ako 40% ľudí a zaobstarajte si kvalitný, klinicky overený prístroj. Merače krvného tlaku značky Omron sa vyznačujú špičkovou japonskou technológiou.

Ak hľadáte spoľahlivý tlakomer na domáce použitie, vsaďte na overený a obľúbený model tlakomeru na pažu Omron M3W. Disponuje mäkkou predĺženou manžetou, ktorá spája štandardnú aj veľkú manžetu do jedného kusu, bez nutnosti vymieňať dve manžety. Na displeji tohto prístroja sa vám nezobrazia iba hodnoty nameraného tlaku.

 

Kvalitný tlakomer vás upozorní na nevhodný pohyb pri meraní a skontroluje napríklad aj to, či ste si správne nasadili manžetu. Dôležitou funkciou je tzv. Intellisense systém pre pohodlné natlakovanie pri meraní. Nedochádza pri ňom k nepríjemnému silnému stlačeniu paže. Tlakomery Omron sú najpredávanejšie a podľa prieskumu ich odporúča väčšina lekárnikov. Značka Omron je celosvetovým lídrom v oblasti zdravotníckej techniky a pôsobí na trhu už 80 rokov. Na predvianočný trh smeruje špeciálna edícia tlakomerov s darčekmi – sieťovým adaptérom a digitálnym teplomerom. Takýmto darčekom pod stromček rozhodne zabodujete!©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.