HRAVÁ AJ CEZ ZIMU
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 27.11.2013 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Aby studené rána a cesta do práce boli pre vás zábavou, s.Oliver vám na sezónu pripravil farebný darček v podobe páperových viest a búnd. Ak ste si počas leta obľúbili trend neónových farieb a neradi sa vraciate do tmavých odtieňov, ktoré nám ponúka jeseň a zima, nádielka hrejivých vestičiek a búnd vo výrazných farbách od s.Oliver, bude pre vás tou pravou!

s.Oliver vám nedovolí vzdať sa po lete vašich obľúbených farieb

Aby studené rána a cesta do práce boli pre vás zábavou, s.Oliver vám na sezónu pripravil farebný darček v podobe páperových viest a búnd. Ak ste si počas leta obľúbili trend neónových farieb a neradi sa vraciate do tmavých odtieňov, ktoré nám ponúka jeseň a zima, nádielka hrejivých vestičiek a búnd  vo výrazných farbách od s.Oliver, bude pre vás tou pravou!

Nepremokavý materiál a hrejivé teplo vďaka páperiu vo vestách a bundách vám pomôže zvládnuť  všetky nečakané zmeny počasia. Ak si ale nedokážete vybrať z farieb, v ponuke sú aj tri elegantnejšie odtiene, s ktorými vám nebude robiť problém skombinovať akékoľvek topánky či kabelku vo vašom šatníku. Či sa rozhodnete pre romantický vzor kvetov, kombináciu čierna – biela alebo čierna – hnedá, svoj nový kúsok v šatníku  si určite zamilujete.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.