Vianočná Vila Viločka
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 28.11.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Ani sa nenazdáme a najkrajšie obdobie roka je tu. Vianoce, ktoré sú presýtené radosťou a láskou, voňajú maškrtami, šuštia darčekmi a prekvapeniami a pre mnohých z nás sú symbolom rodinnej pohody. Vila Vilôčka prináša inšpirácie nielen na vyčarovanie tej pravej vianočnej atmosféry vo vašej domácnosti, ale aj tipy na darčeky pre rodinu a priateľov. Ducha tohtoročných Vianoc nájdete v obchodíku plnom čarovnej atmosféry Vila Vilôčka v Trnave a na www.vilavilocka.sk.

Ani sa nenazdáme a najkrajšie obdobie roka je tu. Vianoce, ktoré sú presýtené radosťou a láskou, voňajú maškrtami, šuštia darčekmi a prekvapeniami a pre mnohých z nás sú symbolom rodinnej pohody. Vila Vilôčka prináša inšpirácie nielen na vyčarovanie tej pravej vianočnej atmosféry vo vašej domácnosti, ale aj tipy na darčeky pre rodinu a priateľov. Ducha tohtoročných Vianoc nájdete v obchodíku plnom čarovnej atmosféry Vila Vilôčka v Trnave a na www.vilavilocka.sk.

 

Vianočné ozdoby s príbehom

Čím zdobíte vianočný stromček? Tieto Vianoce má pre vás Vila Vilôčka jedinečné vianočné ozdoby, z ktorých má každá svoju osobitú atmosféru: vianočná korčuľa s darčekmi pre pravú sviatočnú náladu alebo luskáčik pre rozprávkové zážitky... Ozdôb a ozdôbok nájdete vo Vile Vilôčke naozaj veľa, takže si môže každý vybrať podľa svojho vianočného vkusu.

 

Posvieťte si na vianočnú pohodu

Bez sviečok a svetielok si Vianoce už ani nevieme predstaviť. Vila Vilôčka pre vás prichystala nádherný svietnik s výrezom hviezdy a snehobielou čipkou. Svietnik je bielej farby, takže vám bude pripomínať pohodu a vône zasnežených Vianoc počas celého roka.

 

Vianoce sú plné prekvapení

Zabaliť drobné darčeky môže byť niekedy pekne zdĺhavé a v konečnom dôsledku nemusí byť výsledok vianočného balenia taký, aký ste očakávali. Tento rok sa nemusíte trápiť s baliacim papierom! Vsaďte na roztomilú vianočnú ponožku z Vily Vilôčky. Skvele poslúži nielen na schovanie drobných prekvapení, ale aj ako tradičná vianočná dekorácia.

 

Vianočná kuchyňa pripravená

Naše kuchyne sa práve v tomto období premieňajú na vianočné továrne plné dobrôt a maškŕt. Aby ste si aj pri pečení a varení užili vianočnú atmosféru, vyzdobte si ju. Vo Vile Vilôčke nájdete krásne vianočné rukavice na uchopenie horúcich predmetov, rozkošné zástery, obrusy na jedálenský stôl, ale aj textilné košíky na suché vianočné pečivo.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.