Objavte zlatý štandard pre vašu umývačku riadu!
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 10.12.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Automatická umývačka riadu je v domácnosti pomocníkom na nezaplatenie. Pre dosiahnutie perfektného výsledku a odstránenie pripálených zvyškov jedla však bolo občas nutné riad vopred umyť alebo nechať aspoň odmočiť.

Automatická umývačka riadu je v domácnosti pomocníkom na nezaplatenie. Pre dosiahnutie perfektného výsledku a odstránenie pripálených zvyškov jedla však bolo občas nutné riad vopred umyť alebo nechať aspoň odmočiť. Dnes je to už minulosťou! Spoločnosť Henkel Slovensko prináša nový rad tabliet Somat Gold so špeciálnym aktivátorom odmáčania, vďaka ktorému bude riad perfektne čistý bez ohľadu na to, či na ňom boli odolné škvrny. Externé testy nezávislého inštitútu TensioConsult ocenili tablety Somat GOLD ako Najúčinnejšie tablety v SR (podľa IKW metódy pri 50°C, júl 2013). Objavte nový zlatý štandard automatického umývania riadu - nový Somat Gold.

Nový Somat Gold je obohatený o novú, vylepšenú receptúru s aktivátorom odmáčania. Účinkuje okamžite, keď naruší tvrdý povrch pripáleniny a následne preniká hlboko do škvrny. Somat Gold je obzvlášť výkonný proti najodolnejším škvrnám, medzi ktoré patria aj pripečené zvyšky zemiakov a cestovín. Externé testy preukázali, že nový aktivátor odmáčania obsiahnutý v Somate Gold má výrazne vyšší výkon v odstraňovaní škvŕn od čaju a škvŕn škrobového pôvodu.

Somat Gold vám dopraje pri umývaní riadu maximálne pohodlie. Už žiadna práca navyše spojená s komplikovaným odmáčaním ťažko odstrániteľných pripálenín. Riad môžete vložiť priamo zo stola do umývačky a výsledkom bude vždy dokonalá čistota bez akýchkoľvek zvyškov jedla.

Čisté hrnce, perfektne umyté panvice, lesknúce sa zapekacie misy, žiarivé príbory a poháre. To všetko po každom zapnutí umývačky riadu a bez akéhokoľvek ďalšieho úsilia! Vy si vychutnajte jedlo s rodinou, priateľmi a nový Somat Gold sa postará o všetko ostatné.

Tablety Somat Gold sú v ponuke v modernom zlatom obale v uvedených veľkostiach balení: M balenie (24 tabliet), XL balenie (48 tabliet a Mega Pack (72 tabliet).©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.