DOPRAJTE SI EXKLUZÍVNY PÔŽITOK S TYČINKOU LEDOVÉ KAŠTANY EXTRA HORKÉ
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 5.2.2014 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Rozmaznajte svoje chuťové poháriky a rozjasnite chladné dni s obľúbenou limitovanou edíciou tyčinky Ledové Kaštany v extra horkej verzii. Neváhajte a doprajte si tento jedinečný pôžitok. Ale pozor, Ledové Kaštany Extra horké prichádzajú na trh v limitovanom množstve i čase. Dlho nerozmýšľajte, aby vám ich ostatní nevyfúkli!

Rozmaznajte svoje chuťové poháriky a rozjasnite chladné dni s obľúbenou limitovanou edíciou tyčinky Ledové Kaštany v extra horkej verzii. Neváhajte a doprajte si tento jedinečný pôžitok. Ale pozor, Ledové Kaštany Extra horké prichádzajú na trh v limitovanom množstve i čase. Dlho nerozmýšľajte, aby vám ich ostatní nevyfúkli!

Vieme, že Ledové Kaštany Extra horké ste si veľmi obľúbili, preto sme sa rozhodli splniť vaše prianie a vrátiť tyčinky do obchodov. Extra horká čokoláda so zvýšeným podielom kakaa pošteklí vaše chuťové poháriky a jedinečná chuť kakaovoorieškovej náplne vám zaručí chvíle pohody. Kým si túto jedinečnú čokoládovú tyčinku nevychutnáte do posledného sústa, neodtrhnete sa od nej.

Harmonická chuť kakaovoorieškovej náplne v kombinácii s extra horkou čokoládou vás zaručene nenechá pokojnými. Keď ju raz ochutnáte, budete si ju chcieť vychutnávať stále viac a viac. No pozor, táto obľúbená čokoládová tyčinka ORION prichádza na slovenský trh v limitovanom množstve i čase, tak neváhajte a nakúpte si ju i do zásob.

Vašu obľúbenú tyčinku v extra horkej verzii si môžete kúpiť už od februára. Nezabudnite, že klasické Ledové Kaštany, ale i Ledové Kaštany Extra horké sú obľúbená ingrediencia všetkých skúsených cukrárov, napríklad do rolád alebo rozpustené do čokoládových poliev. Vyskúšajte, určite neoľutujete!©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.