RESERVED jar/leto 2014 – dámska móda
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 10.3.2014 22:31
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Značka RESERVED prichádza s nápaditou, nadčasovou a štýlovou kolekciou jar/leto 2014. Tvárou kampane novej sezóny Jar/ Leto 2014 je celosvetovo známa švédska supermodelka Frida Guvstansson, ktorá je obľúbenou modelkou špičkových módnych návrhárov , ako sú Marc Jacobs, John Galliano a Jean Paul Gaultier.

Značka RESERVED prichádza s nápaditou, nadčasovou a štýlovou kolekciou jar/leto 2014.  Tvárou kampane novej sezóny Jar/ Leto 2014 je celosvetovo známa švédska supermodelka Frida Guvstansson, ktorá je obľúbenou modelkou špičkových módnych návrhárov , ako sú Marc Jacobs, John Galliano a Jean Paul Gaultier.

 

Značka Reserved opäť posúva hranice dizajnu, spracovania a kvality za dostupnú cenu ďalej.  Fotografie kampane boli realizované v horúcej a exotickej Brazílii, kde krajina zdôraznila črty jednotlivých trendov novej kolekcie. Jar/ Leto 2014.

 

 

Základné trendy dámskej kolekcie sú:

 

SPORT DELUXE

Neprehliadnete vplyv športu a minimalistické línie. Dominuje tu čierna a biela, ktoré sú obohatené o šedé i strieborné potlače. Nechýbajú kožené prvky, kontrastné bloky farieb, transparentné materiály a perforované textílie. Tie sú typické pre túto líniu.

 

 

MODERN COUTURE

Tu objavíte moderné formy s trochou jemného romantizmu. Jar evokuje biela, svetlá béžová, pastelová ružová a modrá. Táto paleta farieb dokonale harmonizuje s čipkou a látkami so štruktúrou. Tie zvýrazňujú trojrozmernosť. Nechýbajú výrazné doplnky s otvormi.

 

 

URBAN FOLK

Tento trend sa hrá s formou, etno potlačou, kombinovaním textúr a farieb. Nájdete tu ľudové výšivky, vyšúchanú džínsovinu. Mix rôznych inšpirácií perfektne definuje tento trend.

 

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.