Perfektne tvarovaný účes s pocitom prirodzenosti
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 28.3.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Aj vy ste vždy túžili po dokonalom účese, ale vzdali ste sa ho kvôli tomu, že ste nezniesli pocit zlepených či mastných vlasov? Teraz je tomu koniec! Značka OSiS+ od Schwarzkopf Professional prichádza s dvomi revolučnými novinkami z radu profesionálneho vlasového stylingu, vďaka ktorým si vytvoríte svoj vysnívaný účes s prirodzeným vzhľadom.

Aj vy ste vždy túžili po dokonalom účese, ale vzdali ste sa ho kvôli tomu, že ste nezniesli pocit zlepených či mastných vlasov? Teraz je tomu koniec! Značka OSiS+ od Schwarzkopf Professional prichádza s dvomi revolučnými novinkami z radu profesionálneho vlasového stylingu, vďaka ktorým si vytvoríte svoj vysnívaný účes s prirodzeným vzhľadom.

 

OSiS+ Volume Up – nový najlepší priateľ každej ženy

 

OSiS+ Volume Up dodá vášmu účesu okamžitý objem od korienkov po celej dĺžke vlasov. Jednotlivé pramene nezlepí, ale naopak  im zaručí prirodzený vzhľad. Uľahčí úpravu vlasov nielen v salóne, ale i u vás doma. Stane sa vaším každodenným pomocníkom, vďaka ktorému si svoj účes budete môcť jednoducho a rýchlo znova oživiť.

 

OSiS+ Wax Dust – jedinečný púdrovosk

 

OSiS+ Wax Dust prináša revolúciu vo vlasovom stylingu. Vyniká unikátnou konzistenciou púdru, ktorý sa po rozotrení v dlaniach mení na ľahký krémový vosk. Po jeho nanesení na vlasy môžete tvarovať svoj účes bez toho, aby pôsobil mastným dojmom. Jeho suchšia štruktúra tak zabezpečí nielen dokonalý tvar účesu, ale aj jeho prirodzenosť.

 

Vďaka týmto stylingovým novinkám si odteraz budete môcť dopriať pocit, akoby ste práve vyšli z kaderníckeho salóna, hoci aj každý deň.  OSiS+ Volume Up a Wax Dust sú dostupné exkluzívne v partnerských salónoch Schwarzkopf Professional.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.