Ozdravte, detoxikujte a chráňte pokožku
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 19.4.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Stav našej pleti závisí od mnohých faktorov. Je daný genetickou predispozíciou či životosprávou. Naša pokožka je zároveň každodenne vystavovaná aj škodlivým vplyvom z prostredia, v ktorom žijeme.

Stav našej pleti závisí od mnohých faktorov. Je daný genetickou predispozíciou či životosprávou. Naša pokožka je zároveň každodenne vystavovaná aj škodlivým vplyvom z prostredia, v ktorom žijeme. So starostlivosťou o ňu by sme mali byť zžití od detstva; aj pokožku najmenších detí chránime kvalitnými prípravkami. Celý život by sme sa mali snažiť zdravo stravovať, dodržiavať pitný režim a starať o pleť doma – pravidelne ju čistiť a ošetrovať. Nedostatočná ochrana a starostlivosť o pokožku znižuje jej prirodzenú ochrannú funkciu, prispieva k predčasnému starnutiu a môžu sa objaviť kožné problémy. Správne prípravky však dokážu pleť zregenerovať a ozdraviť. S novým radom kozmetiky Dermacol Detox & Defence doprajete pokožke v pohodlí domova dennú detoxikáciu a ochranu.

 

Dermacol Detox & Defence ozdravuje a chráni pleť zvnútra i zvonku

 

Všetky produkty obsahujú antioxidanty, vitamíny a kmeňové bunky. Na povrchu pokožky regenerujú prirodzenú kožnú bariéru a vytvárajú ochranný štít proti nepriaznivým vonkajším vplyvom a UV žiareniu. Hĺbkovo neutralizujú toxíny a škodlivé látky, obnovujú poškodenú pleť, redukujú prejavy dehydratácie, vyživujú a zabraňujú predčasnému starnutiu.

 

Ako dosiahnuť dennú detoxikáciu a ochranu?

 

1.    krok – Detoxikačná a ochranná micelárna voda každý deň ráno a večer

Dôkladne čistí: odstraňuje všetky nečistoty a odličuje v jednom kroku tvár, oči aj pery. Obsahuje bipolárne molekuly (micely), ktoré vďaka polarite viažu na seba nečistoty a dostatočne vyčistia vašu pleť (nemusíte používať pleťové mlieko či vodu). Účinne tak odstraňuje make-up (aj vodoodolný) a tonizuje pleť. Je bohatá na prírodné antioxidanty a vitamíny. Aloe vera hydratuje, upokojuje a zvláčňuje pleť, extrakt z uhorky osviežuje, zjemňuje a má adstringentné účinky. Micelárna voda neutralizuje v pleti škodlivé látky, pomáha jej lepšie dýchať a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Zanecháva pleť sviežu a zdravšiu, nedráždi a nevysušuje ju, pretože neobsahuje mydlo, alkohol a parabény.

 

2.    krok – Detoxikačný a ochranný pleťový krém každý deň ráno a večer

Ľahká, výborne vstrebateľná textúra bohatá na prírodné antioxidanty, vitamíny a kmeňové bunky. Neutralizuje v pleti toxíny a škodlivé látky z vonkajšieho prostredia. Aktivuje obnovu poškodenej pleti a vytvára na jej povrchu ochranný štít, ktorý zabraňuje porušeniu. Udržiava prirodzenú hydratáciu a podporuje mikrocirkuláciu. Regeneruje, vyživuje a upokojuje podráždenú pleť. Zabraňuje predčasnému starnutiu a strate pružnosti, pevnosti a vzniku vrások. Neobsahuje silikóny ani parabény.

 

3.    krok – Pleťová maska jeden až dvakrát týždenne

Ľahká gélovo-krémová textúra preniká hlboko do pleti, kde neutralizuje toxíny a škodlivé látky. Aktivuje a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti. Zanecháva ju sviežu a zdravú. Detoxikuje a obnovuje poškodené bunky.

 

 

 

Jednoduché tri kroky dodajú vašej pleti potrebnú starostlivosť, ochranu, obnovu a zdravie. Takto pripravená odolá pôsobeniu vonkajších vplyvov a bude vašou pýchou.

Produkty obsahujú dôležité účinné látky zabezpečujúce tú najlepšiu starostlivosť o pokožku. Kmeňové bunky z paradajok vyrobené pomocou modernej biotechnológie sú veľmi účinným antioxidantom. Chránia nielen kolagén, čím zabraňujú strate pevnosti a pružnosti, ale aj pleťové bunky a ich DNA pred toxínmi tak, že ich viažu a tým strácajú aktivitu. Kmeňové bunky znižujú genotoxicitu ťažkých kovov až o 68 %* a zvyšujú životaschopnosť buniek až o 30 %*. Extrakt z čierneho hrozna z certifikovanej organickej produkcie je bohatý na vitamíny, antioxidanty a minerály. Zlepšuje detoxikáciu kožných buniek, zvyšuje tvorbu kolagénu a zlepšuje štruktúru pokožky. Avokádový olej s vysokým podielom vitamínu E je prirodzeným UV faktorom. Olej z marhuľových jadier a Shea butter (bambucké maslo) regenerujú a upokojujú pokožku. Dôležitý vitamín B3 posilňuje jej obrannú bariéru. Symhelios chráni a podporuje dlhodobé zdravie kože pred poškodením UV žiarením a toxínmi zvnútra – neutralizuje ju, aby neboli zasiahnuté zdravé bunky.

*test in-vitro©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.