Nový trend vo farbení vlasov: Rozžiarte svoje vlasy farbami prírody
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 18.4.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Prirodzene vyzerajúce farby, neodolateľný lesk a krása vlasov. Aj keď sa farbenie dnes považuje za bežnú súčasť starostlivosti o vlasy, mnohé z nás majú pred týmto krokom stále obavy. Teraz už nemusíte! Ak aj vy túžite po výnimočnej farbe odrážajúcej krásu vašich vlasov, no zároveň dbáte na ošetrujúce rastlinné zložky, zverte sa do rúk odborníkom zo salónu TONI&GUY a inšpirujte sa prírodou vďaka novému radu ESSENSITY od Schwarzkopf Professional. Nalaďte sa na tóny rozkvitajúcej jari a vykročte do sveta farieb, krásy a zdravia.

Prirodzene vyzerajúce farby, neodolateľný lesk a krása vlasov. Aj keď sa farbenie dnes považuje za bežnú súčasť starostlivosti o vlasy, mnohé z nás majú pred týmto krokom stále obavy. Teraz už nemusíte! Ak aj vy túžite po výnimočnej farbe odrážajúcej krásu vašich vlasov, no zároveň dbáte na ošetrujúce rastlinné zložky, zverte sa do rúk odborníkom zo salónu TONI&GUY a inšpirujte sa prírodou vďaka novému radu ESSENSITY od Schwarzkopf Professional. Nalaďte sa na tóny rozkvitajúcej jari a vykročte do sveta farieb, krásy a zdravia.

 

Žiarivo svetlé, tajomne tmavé či neprehliadnuteľné ryšavé vlasy. Všetky odtiene vlasov môžu odteraz vyzerať prirodzene. Profesionálni kaderníci z uznávaného salónu TONI&GUY pod vedením Michala Roháča nám predstavili nový trend vo farbení vlasov, oslavujúci návrat k prírode a prirodzenej kráse. „Mnohé zákazníčky dnes hľadajú výnimočnú farbu a starostlivosť, ktorá bude odrážať ich prirodzenú krásu. Nová Essensity nás skutočne prekvapila. Vlasom dodá nielen krásny lesk a dokonale sýtu farbu, ale aj jemnú starostlivosť priamo z prírody,“ uviedol Michal Roháč.

 

Silná dvojka, jemná starostlivosť

Essensity vďaka jedinečnej technológii prináša kaderníkom nové poňatie farby na vlasy. Ako prvá permanentná bezamoniaková olejová farba s technológiou Phytolipid podporuje a zvyšuje prenikanie farby do vlasov pre očarujúci výsledok. Obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu bez amoniaku, silikónov, minerálnych olejov či umelých parfumov. Výsledkom sú prirodzené farebné tóny, perfektná kvality vlasov a dokonalé krytie šedín.

 

Vďaka ošetrujúcim zložkám rastlinného pôvodu je farba Essensity k vlasom mimoriadne šetrná a jemná. Je tak určená všetkým zákazníkom, ktorí hľadajú dokonalý farebný výsledok a trend prirodzenosti,“ dodáva colorista Lukáš Bažík z TONI&GUY. 

 

Farbiaci krém je obohatený o olej z hroznových jadierok, vďaka ktorému budú vaše vlasy krásne hebké, hydratované a vyživené. Palmový olej vo vyvíjacej emulzii vlasy zase regeneruje a chráni pred UV žiarením. Táto „silná dvojka“ sa tak jemne a šetrne postará o vaše vlasy pri dosiahnutí maximálneho farbiaceho výsledku. Až 58 odtieňov radu ESSENSITY vám poodhalí fascinujúco sýte a skutočné farby prírody.

 

Dokonalý farebný výsledok

Nový rad ESSENSITY prináša nádherné prirodzene vyzerajúce farby, až 100 %- né krytie šedín, 4 úrovne zosvetlenia, výraznejšiu sýtosť farby a pozoruhodné predĺženie stálosti farby. Navyše s intenzívnejšou starostlivosťou a výrazne vyšším komfortom vlasovej pokožky.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.