Bonne Mère – kolekcia tradičných marseillských mydiel od L´Occitane
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 23.9.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Užite si všetky podoby legendárneho marseillského mydla – značka L´Occitane Vám ho predstavuje v tradičnej kocke, tekuté aj vo forme sprchovacieho gélu.

Užite si všetky podoby legendárneho marseillského mydla – značka L´Occitane Vám ho predstavuje v tradičnej kocke, tekuté aj vo forme sprchovacieho gélu.

 

Marseillské mydlo je pojem, ktorý siaha až do dávnej mydlárskej histórie južného Francúzska. Jeho receptúra sa traduje po mnoho stáročí – zloženie mydla musí byť prírodné a obsahovať 72 % rastlinných olejov, čo je tiež číslo, ktoré bolo vždy vyznačené na každom mydle. Vzhľadom na jeho jemné zloženie a dokonalé čistiace schopnosti si toto kultové mydlo obľúbili celé rodiny, no používalo sa aj na pranie bielizne vrátane hodvábu a čipiek alebo na navoňanie šatníka.

L´Occitane sa vždy zasadzovala o zachovanie remeselného umu – toto provensálske mydlárske umenie sa snaží udržať nažive už 20 rokov, a to výrobou inovovaného marseillského mydla, ktoré spája tradíciu so súčasnosťou.

 

Marseillské tekuté mydlo Bonne Mère

 

Marseillské tekuté mydlo bohaté na prírodné rastlinné oleje v praktickej fľaši s pumpičkou je vhodné na každodenné používanie pre všetkých členov rodiny. Jeho zloženie je bez farbív a parfumácie.

 

 

 

 

Marseillské mydlo Bonne Mère

 

Autentické marseillské mydlo s obsahom 72 % olivového oleja je vhodné na každodenné čistenie pleti, ktorú zanecháva krásne jemnú a vláčnu.

 

 

 

 

Sprchovacie gély Bonne Mère

 

Základom týchto sprchovacích gélov je jednoduchosť a zároveň vysoká kvalita ich zloženia. Pri umývaní sa vytvorí jemná voňavá pena, ktorá Vám pripomenie Provence – siestu v tieni olivovníkov, vzduch voňajúci po citrusoch, šťavnaté broskyne na trhoch, vietor nesúci vôňu rozmarínu a med z  levanduľových polí.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.