Unikátna starostlivosť o vašu bielizeň
Autor(ka) : eva
Dátum a čas : 20.1.2015 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Oblečenie je dôležitou súčasťou osobnosti každého z nás. Je prirodzené, že sa oň chceme starať rovnako, ako sa staráme o našu pokožku, telo alebo vlasy. Značka Silan spoločnosti Henkel sa inšpirovala najnovšími trendmi z oblasti kozmetiky a prichádza s novým radom aviváží Silan Soft & Oils s obsahom vybraných vonných olejov. Nová inovatívna receptúra sa rýchlo vstrebáva, dokonale uhladzuje textilné vlákna, čím sa jemne stará o vašu bielizeň pri každom praní. Plné a originálne vône dodávajú odevom dlhotrvajúcu sviežosť. Prémiový rad Silan Soft & Oils je k dispozícii v troch podmanivých vôňach – zlatej, modrej a fialovej. Rozmaznajte seba i svoje oblečenie vďaka novému Silanu Soft & Oils s ošetrujúcimi olejmi.

Oblečenie je dôležitou súčasťou osobnosti každého z nás. Je prirodzené, že sa oň chceme starať rovnako, ako sa staráme o našu pokožku, telo alebo vlasy. Značka Silan spoločnosti Henkel sa inšpirovala najnovšími trendmi z oblasti kozmetiky a prichádza s novým radom aviváží Silan Soft & Oils s obsahom vybraných vonných olejov. Nová inovatívna receptúra sa rýchlo vstrebáva, dokonale uhladzuje textilné vlákna, čím sa jemne stará o vašu bielizeň pri každom praní. Plné a originálne vône dodávajú odevom dlhotrvajúcu sviežosť. Prémiový rad Silan Soft & Oils je k dispozícii v troch podmanivých vôňach – zlatej, modrej a fialovej. Rozmaznajte seba i svoje oblečenie vďaka novému Silanu Soft & Oils s ošetrujúcimi olejmi.

 

Olejové krémy, masky, vlasové kúry, dokonca aj farby na vlasy – ošetrujúce oleje sú v kozmetike známou zložkou. Oleje pleť chránia pred vysušením, starajú sa o pokožku a zanechávajú ju krásne hebkú a vláčnu. Vlasové masky s obsahom esenciálnych olejov zase vlasy dokonale uhladzujú. Teraz si všetky tieto prednosti ošetrujúcich olejov môžete užiť aj v starostlivosti o vašu bielizeň.

 

Inovatívne zloženie nového radu Silan Soft & Oils s luxusnými vonnými olejmi chráni každé vlákno vašej bielizne a prináša úžasnú jemnosť a dlhotrvajúcu sviežosť po každom praní. Tieto vysoko kvalitné ingrediencie boli použité exkluzívne pre nový rad aviváží od firmy Henkel.

 

Tri podmanivé vône Silan Soft & Oils zanechajú bielizeň  zvodne voňavú a dokonale jemnú. Priehľadný obal aviváže v spojení s moderným dizajnom fľaše priťahuje pozornosť na prvý pohľad. Kto by odolal?

 


Silan Soft & Oils Gold (zlatá)

Jeho parfém vás očarí jemne šteklivou, ale výraznou vôňou najvyberanejších citrusových plodov, ktorú dopĺňajú kontrastné tóny jablka a hrušky. Plná vôňa snúbiaca melodickosť ušľachtilých kvetín sa plynulo spája so zmyselnými podtónmi drevín, vzácneho pižma a pohladením upokojujúcej vanilky. Nechajte seba i svoje oblečenie rozmaznávať vďaka novému Silanu Soft & Oils s ošetrujúcimi olejmi.

 

Silan Soft & Oils Blue (modrá)

Vôňa modrej varianty prekvapí vaše zmysly nespútanou sviežosťou vzácnych druhov ovocia miešajúcich sa s jemnými podtónmi šťavnatej broskyne, anjelských bielych kvetov a elegantnej ruže. Originalitu tejto vône rozohráva plné, zmyselné až trúfalé intermezzo dreva, pižma a tajomných tónov.

 

Silan Soft & Oils Purple (fialová)

Svieža neposedná kombinácia ovocných a citrusových tónov, ktoré pretkáva nežná púdrová vôňa bielych kvetov, zamatovej fialky a iskrivej sladkej broskyne. Podmanivá vôňa zaoblená zmyselnými tónmi drevín, ťažkými korenistými tónmi živlov a púdrovými podtónmi pižma.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.