lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 4 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 25. Júl, , Dnes oslavuje Jakub
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Rozchod v Nove

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 13.1.2003
späť
Späť

Poslať
 

Svet médií je svetom paralelných vzťahov. Zatiaľ, čo na Slovensku sa novinári tvária, že vzťahy prominentných riaditeľov a režisérov televízií nevidia, v susedných Čechách je situácia trochu iná. Nedávno médiami prebehol škandál týkajúci sa šéfa spravodajstva Pavla Zunu a jeho milenky – bývalej moderátorky televíznych novín Nikol Lenertovej.

Momentálne sa objavili správy o ďalšom prominentnom „páre“. Režisér veľkých zábavných šou najmä pre TV Nova Jiří Adamec sa po desiatich rokoch rozišiel so svojou milenkou „šporťáčkou“ slovenského pôvodu Janou Novákovou.
Nováková padla svojmu mecenášovi do oka hneď keď ju uvidel, ona najprv váhala. Vzťah so ženatým mužom prináša so sebou aj nevýhody. Napríklad nutnosť prekonať bariéru klasickej morálky, samotu počas sviatkov, výčitky svedomia...
Navyše pri niektorých vzťahoch a to bol vraj aj prípad režiséra Adamca, dá muž žene zreteľne najavo, že sa nemieni rozvádzať.
Väčšina nevýhod však býva v živote vyvažovaná výhodami. Mladá moderátorka športu sa dostala k množstvu prác, ktoré sa „čítačom“ zväčša neprideľujú. Moderovala celovečerné programy, ako napríklad Miss airobik, či Lakatošovej Miss Slovenska. S pomocou svojho priateľa vydala vlastné CD-čko a duety si s ňou v reláciách režírovaných Adamcom strihli viaceré super star českej pop music.
Nepríjemnou stránkou takýchto vzťahov je, že milenci aj keď sú spolu, nemôžu byť spolu skutočne. Zatiaľ čo letmé dotyky a pohľady aj tajné schôdzky dokáže spoločnosť akceptovať, transparentná láska, je skoro nemožná. Adamec však patrí, aspoň podľa ľudí ktorí tento vzťah sledovali,  medzi veľkých hráčov. Keď šiel na dovolenku s manželkou zaplatil dovolenku aj Jane v susednom hoteli. Nenechá predsa svoju drahú škodovať.  
Jednou z najobľúbenejších aktivít „zakázaných“ párov sú služobné cesty. Jana a Jiří si ich tiež radi užívali. Režisér bol však pragmatik a okrem príjemných chvíľ sa postaral svojej drahej nielen o kariéru, ale aj o slušný byt. Na trávenie množstva voľného času, ktorý je milenkám nadelený naozaj veľmi štedro, jej odporučil štúdium vysokej školy.
Tento vzťah vydržal na šoubiznis neuveriteľne dlho. Pár sa spolu vraj stretával celých desať rokov. Dôvod rozchodu je rovnako ako celý vzťah zahalený do rúška tajomstva. Rovnako, ako sa k svojej láske prominenti nevyjadrovali počas jej trvania, nevyjadrujú sa k nej ani teraz. Dôvody však v týchto prípadoch zvyknú byť v zásade dva. Janu prestalo baviť hrať druhé husle. Ak očakávala, že sa jej podarí predsa len milenca „zlomiť“ a založí si s ňou novú rodinu, treba obdivovať jej trpezlivosť. Druhá možnosť je, že sa do zorného uhlu režiséra dostala ďalšia nádejná adeptka, z ktorej dokáže pri troške snahy vykresať hviezdu. Ostáva ešte možnosť, že Jane zatikali biologické hodiny a snaží sa nájsť partnera, s ktorým bude mať deti.      

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!