lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 23 reakcií.
Včera pribudlo:
3 tém, a 27 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 20. Máj, , Dnes oslavuje Bernard
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Philips predstavuje nový systém, s ktorým môžete vysávať, umývať a sušiť podlahy naraz, aby ste si mohli užívať viac voľného času

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 30.11.2011
späť
Späť

Poslať
 

Váš domov je veľmi vzácne miesto, s ktorým sa radi popýšite svojej rodine a priateľom. Na to však musí byť u vás skutočne upratané a to znamená žiarivo čisté podlahy. Jediný spôsob, ako sa zbaviť jemného prachu a fľakov, je umývanie podlahy. Ale čas, kým podlahy povysávate, umyjete a necháte vyschnúť, vás môže celkom znechutiť. Aby ušetril váš čas a energiu, Philips predstavuje systém AquaTrio - prelomovú inováciu, ktorá súčasne vysáva, umýva a suší tvrdé podlahy. Dokonalé výsledky teraz dosiahnete s polovičným úsilím.

 

Je ideálny na všetky tvrdé podlahové krytiny vrátane dreva, laminátu, linolea, keramických dlažieb a prírodného kameňa. AquaTrio využíva priekopnícku technológiu Triple-Acceleration, ktorá odstraňuje prach, umýva a suší podlahu v jednom kroku.

 

Systém AquaTrio pomocou funkcie Cyklónové vysávanie najprv vysáva prach a voľnú špinu a potom rýchlo rotujúca kefa odstráni fľaky a lepkavé nečistoty. Tieto inovatívne kefy pracujú s výkonom 7 400 rotácií za minútu - rýchlejšie ako hriadeľ motora osobného auta. Kefy sa prispôsobia rozličným tvarom a štruktúram podlahy, aby vyčistili aj ťažko dostupné škáry. Nakoniec druhá rýchlo rotujúca kefa absorbuje vodu, ktorá ostane. Tým skráti čas potrebný na vyschnutie podlahy o polovicu v porovnaní s bežným umývaním podlahy. To znamená viac voľného času pre vás.

 

Aby ste mali istotu, že podlahu umývate vždy čistou vodou, systém AquaTrio má dva oddelené zásobníky na čistú a špinavú vodu. Špinu viac nebudete rozťahovať po podlahe. Navyše, so systémom AquaTrio už nemusíte robiť žiadnu špinavú prácu sami.. Nielenže sa kefy samé vymyjú vďaka stálemu prísunu čistej vody, ale prístroj sa po použití sám prepláchne. Jednoducho ho položte do špeciálne navrhnutého preplachovacieho podnosu, nalejte doň pohár čistej vody a na pár sekúnd ho zapnite.

 

Systém AquaTrio využíva podstatne menej vody a je efektívnejší ako klasické umývanie podlahy. S jednou plnou nádržkou vyčistíte až 75 m2 pevných podlahových krytín. Je vhodný na čistenie veľkých plôch, pričom používa až o 70 percent menej vody ako pri klasickom umývaní podlahy. Navyše, systém AquaTrio vám vďaka svojej pokrokovej technológii a vysoko efektívnemu využitiu energie ušetrí až 50 percent energie, v porovnaní s bežným vysávaním.

 

Systém AquaTrio skráti čas a námahu, ktorú vynakladáte na dokonalé vyčistenie svojich podláh, na polovicu. Vďaka tejto prelomovej technológii si môžete užívať viac voľného času a robiť veci, ktoré mate radi.

 

 

Vlastnosti produktu

Prvotriedny výkon

  • Unikátna technológia Triple-Acceleration pre výborné výsledky
  • Podlaha schne o 50 percent rýchlejšie

 

Stála sila čistenia

  • Oddelené zásobníky na čistú a špinavú vodu
  • Rýchlo rotujúce kefy sa umývajú počas používania

 

Ideálny na všetky tvrdé podlahy

  • Drevo, parkety, laminátové podlahy, linoleum, keramické podlahy, prírodný kameň a ďalšie

 

Jednoduché použitie a šetrnosť

  • Efektívny so studenou alebo teplou vodou, so saponátom aj bez neho
  • Vyčistí až 75 m2 na jednu nádržku
  • Kontrolka signalizuje plnú nádržku na špinavú vodu aj prázdnu nádržku na čistú vodu
  • Samočistiace zariadenie s preplachovacím podnosom
  • Šetrí až do 50 percent energie* a až do 70 percent vody*

 

O spoločnosti Royal Philips Electronics

 

 

 

* V porovnaní s klasickým vysávaním a umývaním podlahy.

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!