lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 2 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 10 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 05. December, , Dnes oslavuje Oto
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Laci Strike: tancoval som ako iní pískali

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 9.10.2013
späť
Späť

Poslať
 

Hoci si Laci Strike a jeho Street Dance Academy určujú pesničky na vystúpeniach sami, tentoraz sa museli prispôsobiť iným. Bratislavčania zobrali osud tanečníkov do svojich rúk a vyberali im hudbu priamo počas vystúpenia. Publikum si túto možnosť dosýta užilo a dalo tanečníkom poriadne zabrať.

Vďaka spoločnosti Lenovo mali ľudia na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave moc nad tanečníkmi a vyberali im pesničky, ktoré mohli hoci aj po pár sekundách meniť. I keď Laci už mal skúsenosti s tancovaním na ulici, improvizácia na základe neustále sa meniacej hudby bola výzvou aj pre neho.

„Improvizácia je pre mňa a mojich tanečníkov výbornou skúsenosťou. Je potrebné úplne sa zžiť s rôznymi pesničkami, reagovať na meniacu sa atmosféru a samozrejme, pritom ľuďom ukázať, že tanec je najmä o zábave. Na základe reakcií publika sme radi, že sa nám to podarilo,“ povedal Laci Strike o ich tanečnej improvizácii počas akcie „Lenovo hviezdy idú do ulíc“, ktorá sa konala 19. septembra.

Výber pesničiek prebiehal na novom tablete Lenovo S6000, ktorý prešiel mnohými rukami a ulahodil tak každému, kto mal chuť vyskúšať si jeden z najtenších 10-palcových tabletov na trhu.

S novými Lenovo tabletmi môžu zákazníci vyhrať atraktívne zážitky. Každý, kto si v termíne 16. septembra až 31.októbra kúpi niektorý z Lenovo tabletov, bude zaradený do súťaže o zážitkové darčeky ako tandemový zoskok padákom, bungee jumping, let balónom alebo paintball. Viac informácií o súťaži nájdete na stránkach partnerských e-shopov: datacomp.sk, shark.sk, lenovoonline.sk a itsk.sk.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!