lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Ako nás dostanú na lopatky

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 2.8.2002
späť
Späť

Poslať
 

Je vlahá letná noc, ulice mesta sú preplnené ľuďmi a my s priateľkou hľadáme najlepšie miesto na príjemné klebetenie. Od každého stola sa dvíhajú žiadostivé mužské pohľady. Stretneme troch priateľov. Po ich odchode kamarátka hovorí: „tí ma balili všetci traja“, neostalo mi nič iné len odpovedať „aj mňa“. V tej chvíli je téma večera jasná. Vyklebetili sme si všetky podrobnosti a so znechutením sme zistili, že muži sú stvorenia bez kúska fantázie. Ich metódy sú neustále rovnaké a využívajú ich na každú sukňu. Tragédia je, že my ženy im na tie jednoduché, šablónovité klamstvá skoro vždy naletíme. Tu je niekoľko najštandardnejších metód, ktoré na nás používajú. Dokážete im odolať?

Tandem

Muži zistili, že my, ich obete, sa zväčša pohybujeme v skupinách. Kvôli tomu si vypracovali metódu tandemu. Dvaja kamaráti si k vám prisadnú a tvária sa, že im ide o nezáväzný pokec. Kto by predsa pomýšľal na sex, keď sa vybral do ulíc s kolegom. Jeden z nich sa tvári, že je z iného mesta, či ešte lepšie vyspelého dolárového, či eurového štátu. Prišiel na stáž, či pracovnú cestu a chce spoznať krásy vášho mesta. Napokon zistil, že jediná krásna vec, ktorú spozorovalo jeho oko, ste však vy a vaša priateľka... Témy tandemu sa síce môžu líšiť, cieľ je však vždy ten istý. Nenechajte sa oklamať rečami o tom, že ste jediný krásny kúsok mesta, tí pankcharti si vás rozdelili ešte predtým, ako si prisadli a zajtra budú hrať túto pesničku dvom úplne iným ženám.

Boss

Je výborne oblečený a pri uchu si drží najmenší z malých mobilných telefónov. Na presun používa auto najnovšej generácie so zvučnou značkou a sedí len v lepších podnikoch. Vyzerá natoľko bohato, že okrem drinku už nemusí ženám vôbec nič dávať. Do postele sa mu vrhajú samy a zadarmo. V slovníku tohto muža nájdete výpočet jeho firiem a pravidelné upozorňovanie na jeho pracovnú vyťaženosť. Počas rozhovoru s vami si vybaví dvadsať telefonátov, v ktorých znejú slová ako „budeme ho riešiť“, „zajtra to rozhodnem“, „tú pozvánku mi môžeš nechať“. Občas sa pozrie na svoje masívne hodinky, aby vám bolo jasné, že vám práve dáva to najcennejšie – svoj čas. Keď ste pochopili, aký je zaneprázdnený, pozve vás okamžite do postele /nebudete predsa robiť drahoty, keď je natoľko vyťažený/ , rozhodne však nie do svojej. Od mladých predstaviteľov tohto druhu si vypočujete občas aj narážky na nezákonnosť ich podnikania, či možnosti násilného úmrtia.

Sklamaný

Má vlhký výraz v očiach a hovorí o citoch. /Kto by odolal?/ Pod pevnou šupkou mužnosti skrýva zraneného chlapca. Ublížila mu a on sa bojí. Bojí sa opäť hľadať lásku, bojí sa, že sa znovu zamiluje a rania ho šípy Amora. Tak ju miloval, kým zistil, že ho podvádza. Nechcel jej však ublížiť a tak sa snažil odpustiť, bol ochotný bojovať a chápať,  no ona ho odkopla. Dlhé mesiace /už asi dva dni/ nemal odvahu sedieť so ženou. Keď však videl vaše oči, pochopil, že možno sú aj iné ženy. Ste žena, pri ktorej verí, že to môže vyskúšať znovu... Variácií na tému „žena mi nerozumie“ je nespočetné množstvo. Dôležité je vyzdvihnutie vašej osoby ako jedinej nádeje a liečiteľa. Cítite už v sebe tú žiaru samaritánstva? Zastavte ju včas a verte, že zajtra nájde opäť jedinú pravú liečiteľku, pozajtra zasa... Raz však narazí kosa na kameň a jeho dojemný príbeh sa stane skutočnosťou.

Fatalista

Tvrdí sa, že muži nie sú schopní pochopiť záchvevy jemného duchovného sveta /pokiaľ sa nestali kňazmi/. Pri zmienke o veštení sa im často stavajú chĺpky na celom tele a slovo horoskop považujú za prejav slaboduchosti. Vy ste však narazili na chlapíka, ktorý používa slová ako meditácia, osud, karma, inkarnácia... Spomína si, že práve vy ste stáli pri jeho boku keď bol kráľom, vy ste boli perla jeho srdca, napokon zomrel hlavou na vašom srdci. Stretli ste sa znovu a on vás spoznal. Táto historka môže mať samozrejme množstvo podôb. Mohli ste sa mu pred pár dňami prisniť, môže byť mimozemšťan, ktorý prišiel na svet, aby poznal lásku, mohli ste byť snom z kariet, pravda z neba, dar zeme… So všetkých spomínaných exemplárov je práve tento najnebezpečnejší. V prvom rade sa vyskytuje dostatočne zriedkavo na to, aby ste si na neho vypestovala imunitu. V druhom rade, všetko čo hovorí, môže byť pravda a vy ak ho odmietnete, sa vyhnete svojmu skvelému osudu. Buďte však opatrná lebo už aj táto, ženami milovaná oblasť ľudského bytia, sa stala metódou sexuálneho mámenia.

Hobbista

Toto sú muži, ktorí majú rovnaký koníček ako vy. Stretnete ich v parku so psom, ak ste psíčkarka, na pláži s doskou, ak ste surferka, v lese s bicyklom, ak ste cyklistka. Je ťažké vytriediť spomedzi nich tých, ktorí sa činnosti, ktorú milujete venujú len zo zištných dôvodov. Príjemné na mužoch, čo vás zbalia na váš spoločný záujem je, že sa s nimi máte o čom zhovárať. Je aj dosť veľká pravdepodobnosť, že im nejde len o jednu noc, bolo by to príliš riskantné. Nepríjemné je, že ak vás v jednej skupine získajú dvaja, traja stane sa z vás promiskuitná potvora. Oni si samozrejme zachovajú imidž svätcov.
 
Táto skupina má aj podskupinu s názvom „kamarát“. To sú muži, ktorí sedia v tom istom podniku ako vy, priatelia sa s vašimi priateľmi a sú ochotní počúvať. O tom ako ste sa rozišli s priateľom, o tom, že vás oklamala kamarátka, o tom, že si  šéf z vás chce urobiť poskoka... Počúvajú a počúvajú… až do momentu, kým si na ich priateľskú hruď nezložíte svoju utrápenú hlavu...

Ak ste sa už stali obeťou ktorejkoľvek z týchto metód a vaše podľahnutie sa skončilo  sexom na jednu noc, nezúfajte. Sú síce úplne bez fantázie, ale bez nich by nám tá naša, bola úplne zbytočná. A napokon, máte niečo proti zdravotnému sexu?                 


Diskusia k článku:

a preco sa date ? :-) aha ono sa tomu vravi podlahnutie :-))) o ake nechutne :-))
Neregistrovaný - , 2.8.2002 01:36
mate tu dve hrubky, neposobi to najlepsie...
Neregistrovaný - :-), 2.8.2002 06:21
he he,že čo mám proti zdravotnému sexu? a čo chorôbky?to vám nič nehovorí?
Neregistrovaný - Bellezza , 2.8.2002 06:35
ten posledny obrazok poznam - to je dvojica z temtention island, a nakoniec sa rozisli!!! pozna tu niekto temtention island?
Neregistrovaný - elka-telka, 3.8.2002 14:26
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!