lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Ženy! Dostali sme päťku!

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 6.8.2002
späť
Späť

Poslať
 

V posteli myslia len na svoj účes a celulitídu a ich jedinou erotogénnou zónou je šatník. Ženy sú okrem toho mizerné milenky. Tieto tvrdenia vyslovil – ako inak – muž! Jeho meno radšej nezverejníme, aby sa nezniesol váš hnev na jeho hlavičku.. Nie všetci chlapi však majú takýto názor. Zaujíma vás, aké ,,pravdy“  o ženách uverejnil istý nemecký spisovateľ?


Je neodškriepiteľné, že ženy sú to najkrajšie, najbystrejšie a najprítulnejšie stvorenia na zemi.  Sú šarmantné a vtipné, nechýba im charizma a štýl. Ale ako milenky sú ženy – s prepáčením – celkom nanič, čo im nebráni v tom, že nás  mužov už tisícročia označujú  za notorických naničhodníkov / až na pár výnimiek/, ktorí sú použiteľní len na plodenie, alebo prenášanie ťažkých bremien, ak nerátame finančné zabezpečenie. A pritom ony sa nevedia  vyrovnať s  celulitídou a a nájsť svoj G-bod. 

Panika kvôli celulitíde
Ide o prekrúcanie pravdy v svetových dimenziách. Skutočnosť vyzerá celkom inak. Pravda je taká, že ženy, ktoré v sexuálnej vášni strhávajú mužom šaty z tela, existujú iba na filmovom plátne. V reálne ľúbostnom živote má žena celkom iné starosti, ako rozplynúť sa v ošiali vášne.   Keďže na blízku nie je maskér, žena sa kŕčovito snaží zachovať si atraktívny vzhľad aj v horizontálnej polohe a tak je  v stave pohotovosti. Mozog jej neustále vysiela praveké pravidlá správania: ,,Pricvikni mu hlavu pevne medzi svoje nohy, aby nevidel tvoju celulitídu.“ Možno sa teda vôbec čudovať, že ženy nemajú orgazmus? A čo my muži? My si samozrejme nič nevšimneme. Ako rodení milovníci sa telom aj dušou oddávame vášni. Keď žena zastená, pretože jej stŕpla ruka, znie to v našich očiach ako erotický signál. Niektorí z nás dokonca považujú svoje partnerky za sexuálne zvery a to len preto, lebo nám raz z totálnej nudy poškriabali chrbát.

Kde majú bod G?
Aby sa muži pri sexe zapotili ešte viac, vymysleli si ženy mýtus o svojich mnohých erotogénnych zónach. Zatiaľ čo my hľadáme a hľadáme, oni sa môžu trocha zotaviť zo svojej sexuálnej lenivosti. Pravda je pritom taká, že ženy majú iba jedinú erotogénnu zónu, ktorú možno brať vážne: svoj šatník. ,,Kvôli pekným šatám opustím každého chlapa“, priznala sa raz hollywoodska legenda Ava Gardner, údajne jedna z najtalentovanejších  mileniek.
A vôbec, prečo sú ženy v láske také nemožné? Odpoveď je celkom jednoduchá: pretože neveria, že muži si zaslúžia niečo lepšie. Nevidia tisíce začarovaných princov z rozprávky, pretože už nie sú ochotné  bozkávať nejaké žaby – na to sú príliš fajnové. Tak im treba. A možno ten G-bod vôbec nemajú.


Diskusia k článku:

to máte teda problémy...miesto toho aby ste sa tešili a radovali z vlastného tela...a čo je to vlastne tá celulitída?...:)
Neregistrovaný - Bellezza , 6.8.2002 12:39
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!