lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 21 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 54 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 27. November, , Dnes oslavuje Milan
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dezodoranty a antiperspiranty a partnerský vzťah

  Spracoval(a) : Marcela Němcová
Dátum : 24.5.2007
späť
Späť

Poslať
 

Podľa PhDr. Zdenky Sládečkovej sa kladie význam na používanie dezodorantov a antiperspirantov so zreteľom na partnerský vzťah (zoznamovanie, partnerské spolunažívanie) a spoločenský kontakt všeobecne.

1. Vôňa a pachy hrajú významnú úlohu v celej prírode

V rastlinnej ríši vôňa zabezpečuje nielen opelenie, ale raritou je, že u mäsožravých rastlín aj obživu. Vôňa je tu smrteľnou pascou.

V živočíšnej ríši si čuch uchováva v mnohých prípadoch svoj prednostný signalizačný význam pred ostatnými zmyslami. Zvieratá „čítajú“ z pachu správy rozličného druhu – pohlavie, vek, zdravotný stav či pripravenosť k rozmnožovaniu. V období vhodnom na sexuálne aktivity často zanechávajú výrazné pachové značky, ktoré majú prilákať pozornosť. Zápach je tiež niekedy obranný prostriedok, napr. u tchorov.

V ľudskej spoločnosti – komunikácia typu ja : oni - význam čuchu sa znižuje, dôležitejší je zrak a sluch, človek stráca schopnosť vo vôni „čítať“. Preto tiež klesá potreba uchovávať si svoje telesné pachy, ale naopak vzrastá potreba komunikovať verbálne. Prirodzené pachy sa potláčajú, neutralizujú a sú vnímané ako nepríjemné. Aj preto sa v modernej dobe vyrábajú antiperspiranty a dezodoranty. Ich používanie patrí ku kultivácii každého človeka a k jeho základnej hygiene;

V ČR a SR zatiaľ v tomto smere len dobiehame vyspelý svet, u starších generácií pretrvávajú mýty, napr. „že muž má páchnuť ako cap“,  alebo že najlepšia obrana proti poteniu je voda a mydlo. Moderná mladá generácia však jednoznačne používa antiperspiranty, dezodoranty a vône začleňuje do každodennej hygieny.

Vôňa alebo nevôňa ovplyvňuje vytváranie Hallo efektu, t.j. prvého dojmu, ktorý je základným  kameňom trvalého postoja a hodnotenie jedinca jeho sociálnym okolím.

2. Typy dyadickej komunikácie a význam antiperspirantov a dezodorantov v nej

a)   komunikácia ja : ja 
Situácia v oblasti telesnej hygieny, potenie a telesné pachy v období puberty alebo klimaktéria sú výraznou súčasťou vnímania seba samej, obrazu o sebe a sebahodnotenia. Dobrá starostlivosť o seba totiž dodáva jedincom pocit čistoty a sviežosti, ale zvyšuje aj jeho odvahu, sebadôveru a sebaistotu pri výkone. Týmto podporuje šance na úspech aj pocit psychickej pohody. Nedokonalá starostlivosť môže vytvárať aj komplexy menejcennosti.

b)  komunikácia ja : ty,  teda ja a nejaká ďalšia osoba, t.j. komunikácia vo dvojici.
Používanie antiperspirantov  a dezodorantov  sa zvyšuje aj napriek tomu, že ich po aplikácii na svoje telo obvykle ani na sebe priamo nevnímame, necítime. Počítame s ich efektom v našom najbližšom sociálnom okolí a pri priamej komunikácii s nejakou osobou, so spolupracovníkmi, nadriadenými, podriadenými, priateľmi alebo na úrade.

Psychologicky optimálne by bolo potlačiť svoje telesné pachy antiperspirantmi či deodorantmi, a pokiaľ ide o podávanie pachových informácií o sebe, byť bez  vône a zápachov, teda neutrálny. Ak nás tí druhí vnímajú neutrálne, ľahšie s nami komunikujú, nijako s nimi totiž nemanipulujeme. Vyhneme sa tiež spôsobeniu ťažkostí u pacientov alergických na vône. Vyhneme sa „podvedomému“ odmietnutiu alebo odtiahnutiu sa od našej osoby v prípade, kedy by náš parfum nebol druhej strane príjemný.

3. Zoznamovanie a súvislosť s antiperspirantmi a dezodorantmi

Pri zoznamovaní ešte svoju polovičku dobre nepoznáme. Preto je tu tiež najvýhodnejšia neutrálna alebo veľmi jemná osobná vôňa. Aj veľmi kvalitná vôňa môže potenciálneho partnera „odohnať“, nehľadiac na to, že sa stále zvyšuje percento alergikov.
 
Používanie antiperspirantov a dezodorantov je pre zoznamované osoby správou, že je dotyčný kultivovaný a snaží sa o optimálne prijateľný dojem o sebe, že je priateľský a otvorený komunikácii.

Používanie antiperspirantov a dezodorantov vedie k lepšej sebaprezentácii, k istejšiemu a uvoľnenejšiemu prejavu.

Používanie antiperspirantov a dezodorantov alebo vôní je pri zoznamovaní veľmi vítané a hrá pri výbere partnera dôležitú úlohu. Väčšina ľudí o sebe tvrdí, že je ovplyvnená osobnou vôňou partnera, a absolútna  väčšina si používanie týchto prostriedkov u partnera želá.

4. Partnerské spolunažívanie a antiperspiranty/dezodoranty

Výber prostriedkov, ktoré majú byť jemnou vôňou je vhodné urobiť tak, aby vôňa vyhovovala aj partnerovi. Je dôležitejšie voňať tomu druhému  ako sebe. Niektoré osobné pachy vyvolávajú odpor a v minulosti  bránili v spolunažívaní. To je našťastie vďaka antiperspirantom vyriešené.
Na začiatku spolunažívania je výhodnejšie používať stále rovnaké prostriedky a vôňu, a tak fixovať v partnerovi jedinečnú vlastnú pamäťovú stopu. Týmto sa vôňa stáva aj súčasťou citového puta.

Po určitej dobe trvania spolužitia je vhodnejšie občas značky a najmä vône striedať. Ruší sa tak čiastočný vplyv monotónnosti a stereotypu vo vzťahu.

S jarou prichádzajú nové výrobky v sviežom a zmyselnom štýle

Na rok 2007 pripravila značka Rexona spoločnosti Unilever zaujímavé novinky. Na trh prichádza s novými výrobkami pre ženy aj pre mužov. Sú to nové antiperspiranty Rexona Biorythm, Rexona Crystal Clear Pure    a Rexona Power, ktoré sú vytvorené v súlade s individuálnymi potrebami ich užívateľov. Celý rad výrobkov sa navyše predstaví v novom obale pre lepšie rozlíšenie jednotlivých produktov a ich ľahšie používanie.

Rexona pre ženy rešpektuje citlivosť ženskej pokožky a pracuje v súlade so ženským organizmom a jeho potrebami. Novinka Rexona Biorythm prináša ľahkú, priateľskú, sviežu a hravú vôňu. Ženy sa s ňou budú cítiť príjemne, nech sa už rozhodnú robiť čokoľvek. Najnovšia technológia „inteligentný systém ochrany“ obsahuje mikrokapsule, ktoré sa aktivujú potom a uvoľňujú vonné látky postupne, podľa potrieb každej ženy, a dodáva im tak istotu v každej situácií počas celého dňa. Ďalšia novinka Rexona Crystal Clear Pure ponúka sviežu ženskú kvetinovú vôňu s nádychom nežnej zmyselnosti. Je to vôňa pre ženy, ktoré milujú prirodzený pôvab. Krištáľové zloženie Rexona Crystal Clear Pure chráni veľmi citlivú pokožku, ako aj oblečenie vďaka patentovanej zložke Clearex, ktorá minimalizuje biele škvrny.
Novinka pre mužov, moderná trendy vôňa Rexona Power obsahuje viac než milión aktívnych ochranných molekúl zabraňujúcich poteniu. Rexona Power zaručí dlhodobý pocit sviežosti a uvoľnenie v namáhajúcich situáciách mužom, ktorí vedia žiť a vedia, čo chcú. Rexona Power je nová a moderná vôňa, navrhnutá renomovanými svetovými expertmi, špecializujúcimi sa na vôňu pre mužov.
V roku 2007 Rexona tiež predstavuje svoje produkty v inovatívnom obale, inšpirovaná ladnými ženskými tvarmi. Nové obaly ponúkajú zjednodušený systém sprejovania a praktické zatváranie, pri ktorom už nie je potrebný uzáver. Všetky výrobky značky Rexona môžeme nosiť so sebou v kabelke alebo v batohu a neriskujeme hľadanie uzáveru.

Spotreba dezodorantov a antiperspirantov v Čechách a na Slovensku oproti minulému roku vzrástla, stále však zaostáva za Poliakmi aj Maďarmi

ČESKO A SLOVENSKO PATRIA MEDZI NEVEĽA EURÓPSKÝCH KRAJÍN, KDE SA DÁVAJÚ DEZODORANTY AKO DARČEK

V Českej republike a podobne aj na Slovensku sa začína prejavovať rast spotreby dezodorantov a antiperspirantov. Ako ukazujú európske trhy, v minulom roku vzrástla spotreba dezodorantov na osobu o sedemnásť percent. S  priemernou spotrebou 1,6 dezodorantu na osobu za rok sa Čechom tak trochu podarilo priblížiť susedom z Poľska, oproti Maďarom je však spotreba stále výrazne nižšia.

Internetový prieskum spoločnosti Unilever, ktorý prebehol v Českej republike, Maďarsku a Veľkej Británii sa zameral predovšetkým na ženy, a stále naznačuje rozdiely v používaní dezodorantov a antiperspirantov. Hoci sa na Slovensku prieskum nerobil, podľa názoru odborníkov je spotreba dezodorantov a antiperspirantov porovnateľná s výsledkami v ČR. Všeobecne však môžeme povedať, že dezodoranty sa už stávajú súčasťou každodennej hygieny. „Hlavným dôvodom používania dezodorantov je sviežosť, a to rovnako pre Češky aj pre Angličanky. Kontakt s ľuďmi a potláčanie telesného pachu je však pre Angličanky závažnejším dôvodom pre ich používanie ako pre Češky“, hovorí Jaroslav Cír, riaditeľ prieskumu trhu dezodorantov a antiperspirantov pre Európu zo spoločnosti Unilever. „Zaujímavým výsledkom prieskumu je aj fakt, že Češky viac než ostatné respondentky používajú dezodorant pred fyzickou námahou, a to až 42 percent oproti 25 percentám Angličaniek,“ dodáva.

V porovnaní s okolitými národmi sú na tom Česi s používaním dezodorantov a antiperspirantov síce o niečo lepšie ako minulý rok, stále však zaostávajú za susednými Poliakmi (Česi 1,6 ks na osobu/rok, Poliaci 1,8). Horšie ako Česi sú na tom už len Rusi (0,6 ks na osobu/rok) a Rumuni (1,0 na osobu/rok). V Maďarsku je spotreba 2,3 ks/osobu/rok a vo Veľkej Británii celých 4,9 ks na osobu a rok, v Nemecku 3,4 ks. Napriek tomu, že začíname dezodoranty a antiperspiranty používať viac, do bežného štandardu v krajinách západnej Európy nám stále ešte veľa chýba.

Podľa lokálneho internetového prieskumu spoločnosti Unilever, ktorý prebehol na webových stránkach www.nadoma.cz, dávajú len dve percentá českých žien prednosť mužom, ktorí nepoužívajú dezodoranty, antiperspiranty ani parfumy. „U staršej generácie pretrvávajú mýty, že muž má páchnuť ako cap, alebo že najlepšou ochranou proti poteniu je mydlo. U mladšej a modernejšej generácie však
už dezodorant a antiperspirant našiel svoje miesto, pretože dodáva sebaistotu a sebadôveru. Veď vôňa
či nevôňa ovplyvňujú vytváranie Hallo efektu, teda prvého dojmu“, hovorí psychologička Zdenka Sládečková. Takmer päťdesiat percent žien uprednostňuje u svojej polovičky aspoň neutralizáciu pachu prostredníctvom dezodorantu či antiperspirantu, ďalších takmer päťdesiat percent si k tomu želá, aby partner použil aj parfum.

V Čechách a podobne aj na Slovensku, ako v jedných z mála európskych krajín, pretrváva zvyk deodorant darovať, čo samo o sebe neznamená nič zlé. Problémom však je, že obdarovaní ho zabúdajú používať.

 


Diskusia k článku:

...ale ste pekne obkecali reklamu na Rexonu ;-))))), asi vymenim znacku /cho-cho/ :-)
Neregistrovaný - sophi, 24.5.2007 07:48
neviem v ktorej dobe zila autorka ak stale spomina, ze pretrvavaju myty ze muz ma pachnut ako cap. ja mam uz dost rokov ale taku sprostost som este nepocula ;)
Neregistrovaný - , 24.5.2007 11:59
Ako cap? Ja viem , že má páchnúť močom, potom, tabakom a koňom.
Neregistrovaný - , 24.5.2007 13:14
boooze aka sprostot! hlupa reklama. Ked je moj manzel odcestovany ja chodim doma v jeho nosenom tricku. a malym detickam vone deodorantov vyslovene vadia. Potrebuju citit svoju mamu
Neregistrovaný - , 24.5.2007 19:44
som velmi zvedava co vymyslia ked budu robit rexonu pre muzov.pekne nas vykreslili,smrdime ako svine a odpadkovy kos.velmi rada by som sa stretla s autorom tejto reklamy,urcite nejaky sovinista.CHUDAK,ktovie s kym sa styka ked mu zeny takto vonaju,mozno stretol nejaku motat sa na stanici,tak nech si to s nou uziva ...
Neregistrovaný - , 18.6.2007 20:29
Vsimli ste si, ze aj v reklame je pekna baba a pod pazuchou ma nakreslenu svinu? Ako keby len zenam bolo treba tieto prostriedky!!!! To, ze chlapi chcu, aby sme boli vonave a oni mozu smrdiet?!!!!!! Chumaj, nech tam daju aj chlapa. Viac zien ako muzov sa o seba stara v tejto oblasti viac. Chalani vacsinou len, ked na nich idu hormony a pod. Aky je rozdiel medzi anti a deo.
Neregistrovaný - , 21.6.2007 14:43
Aky je rozdiel medzi anti a deo?? No dost velky. Kym anti ti skutocne ma pomahat zabranit tvorbe potu, deo j len prekrytie pachu potu,ze cira vona.
Neregistrovaný - Iva, 23.12.2007 00:20
aaaaaz内容aaaaaaaa
Neregistrovaný - , 28.8.2018 22:47, 392689218(`na`)qq.com
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at lady.sk promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
Neregistrovaný - , 3.9.2018 12:20, aly1(`na`)alychidesigns.com
传说中的龙吃魔豆
Neregistrovaný - , 6.9.2018 02:48, 3431356493(`na`)qq.com
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at lady.sk promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
Neregistrovaný - , 16.11.2018 12:06, aly1(`na`)alychidesigns.com
Hi there I just checked out your website lady.sk and your site takes longer than 3 seconds to load :( If your site takes so Long Time To Load you are losing more than half your traffic & 50% of visitors won't return if they have trouble loading a page... That's a really expensive mistake to make, specially if you are paying for traffic. I can help you to improve that. Please contact me by my email for details: wp_optimiser@crapmail.org Regards, Carr
Neregistrovaný - , 28.2.2019 10:38, carr.tammie(`na`)outlook.com
Good day I just checked out your website lady.sk and wanted to find out if you need help for SEO Link Building ? If you aren't using SEO Software then you will know the amount of work load involved in creating accounts, confirming emails and submitting your contents to thousands of websites. With THIS SOFTWARE the link submission process will be the easiest task and completely automated, you will be able to build unlimited number of links and increase traffic to your websites which will lead to a higher number of customers and much more sales for you. IF YOU ARE INTERESTED, We offer you 7 days free trial CONTACT US ==> seosubmitter@mail.com Regards, Silas
Neregistrovaný - , 1.4.2019 11:53, louella.silas(`na`)msn.com
Desire more clients? Nothing can help: bit.ly/nothingcan lady.sk
Neregistrovaný - , 27.4.2019 16:11, miner.hugh38(`na`)gmail.com
Hello I just checked out your website lady.sk and wanted to find out if you need help for SEO Link Building ? If you aren't using SEO Software then you will know the amount of work load involved in creating accounts, confirming emails and submitting your contents to thousands of websites. With THIS SOFTWARE the link submission process will be the easiest task and completely automated, you will be able to build unlimited number of links and increase traffic to your websites which will lead to a higher number of customers and much more sales for you. IF YOU ARE INTERESTED, We offer you 7 days free trial CONTACT US ==> seosubmitter@mail.com Regards, Grantham
Neregistrovaný - , 3.5.2019 19:48, grantham.rosalyn(`na`)msn.com
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at lady.sk promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are updating our do-follow broken link resources to include current and up to date resources for our readers. If you may be interested in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
Neregistrovaný - , 22.5.2019 09:30, aly1(`na`)alychidesigns.com
Good evening, How are you? Hope everything is great. We aren't bookmakers, but we make reviews about bookmakers, we value bookmakers. We work only with sports bookies. Can we buy the do-follow link from an article on your site? A) Do you have any special requirements for that? B) Can I pay a link via Paypal? C) How much is your link from an article? My mail: antonsen.ko.v@protonmail.com
Neregistrovaný - , 16.7.2019 00:56, alannah.governor(`na`)outlook.com
Thank you for taking time to read this message.Best regards, Below you will find a short overview of a study based on an analysis of 600,000 search queries, which then calculated the value of various local ranking parameters for each top-100 page. Facts about Google’s Local Ranking Is there at least one keyword in your list of keywords, like “keyword + City (or state)”, that you’d like to rank for? If so, then you’ll find the information below extremely useful! These findings are based on a large-scale research effort on Google’s local ranking algorithm, and highlights the importance of various local SEO ranking factors. But before I go into further detail, let me take a moment to remind you that we are running a 20% Discount Special Offer for all 20-70 DA backlinks. So, let’s briefly answer the question: What is the priority of local SEO investment? Main Factors Impacting Local Ranking 1. Links. While everyone understands that backlinks play a crucial part in local ranking, the lesser-known secret discovered by the study is that they have the strongest correlation to positive ranking. What really matters is how old your links are, target keywords usage and word count of on-page content. All of which helped towards creating positive local rankings. 2. Website factors. Not surprising, but use of the target keywords and the number of words on a page appeared to make a difference. Location pages with a lot of content tend to do better than those with smaller amounts. 3. Citations. While citations are important to establishing authority of a site, interestingly, the study found that citation did little to disrupt a site from its local ranking, especially if the site is already in Google’s Local Pack. This does not mean citation problems shouldn’t be fixed. It just confirms that while foundational in nature, citations do little to improve local rankings. 4. Factors related to Google My Business. The study’s results showed that, while inclusive in and of themselves, having a more complete Google My Business page did result in better local rankings. Given how these factors work, it’s difficult to determine the precise contribution of GMB factors to positive page rankings. However, factors such as verified business ownership, photos and good reviews in your GMB profile all helped with enhancing local rankings. So, what does this mean for your Local SEO Ranking strategy? Well, for starters, you do need to tackle your citation issues ASAP. And, if you are competing in a particularly competitive niche, you need to start acquiring backlinks – high-quality ones! – at the earliest. But more significantly, the results of the study lead us to conclude that Google’s organic Local SEO Ranking algorithm holds a lot more sway on Local Pack ratings than it did prior to its Pigeon upgrades. Let a team of Pros give your site a Local Boost With years of experience on our side, and in-depth knowledge of how Google’s Local SEO Ranking algorithm works, our team of professionals have already helped many of our clients: - get high quality backlinks (you can get the same now with 20% discount)! - enrich their site with top-notch content - get a long list of the citations as a BONUS for any of our backlinks package! And that’s exactly what we’re offering you today! But you need to act NOW to take advantage of our special 20% discount offer, because the window is closing fast. Chris Patterson CEO, Assured SEO & Digital Consultancy chris.patterson@seoespecialista.com
Neregistrovaný - , 1.9.2019 13:04, murillo.milan56(`na`)outlook.com
Good day I just checked out your website lady.sk and wanted to find out if you need help for SEO Link Building ? If you aren't using SEO Software then you will know the amount of work load involved in creating accounts, confirming emails and submitting your contents to thousands of websites. With THIS SOFTWARE the link submission process will be the easiest task and completely automated, you will be able to build unlimited number of links and increase traffic to your websites which will lead to a higher number of customers and much more sales for you. IF YOU ARE INTERESTED, We offer you 7 days free trial CONTACT US ==> seosubmitter@mail.com Regards, Best Seo Software
Neregistrovaný - , 4.9.2019 22:42, coy.friedman(`na`)msn.com
Hello YOU NEED QUALITY ORGANIC TRAFFIC THAT BUY FROM YOU ?? 100% Safe Organic Traffic from search engines in any country for lady.sk IF YOU ARE INTERESTED CONTACT US => multimp@mail.com
Neregistrovaný - , 13.9.2019 00:58, gale.yoo(`na`)gmail.com
Hi there, My name is Taylor and I work at WhiteboardVideoService.com. I’m mailing you because I found your site: lady.sk and was wondering if you are interested in adding a whiteboard style animated video? If you are not the person to contact I would be very grateful if you could pass this message to them. Here are some of the video styles I create: 1. Whiteboard style 2. Niche specific Animated explainers 3. Chalkboard/Glassboard style 4. Kinetic typography 5. Presentation style If you are interested please let me know, and if none of them speak to your imagination I do many other styles as well, so please do reach out to me personally. I’ve made quite a lot of interesting, engaging videos, you can see over 40 examples I did for other sites on WhiteboardVideoService.com The videos are very cool and it's really amazing what I can create for you. I do everything including script, music and voiceover. It will really help bring your website to life, engage your users and help you stand out from your competitors. So head over to WhiteboardVideoService.com today. If you prefer me to show and talk through the video styles, I would be very happy to call you. I have some time later this week and early next, so please let me know when, and the best number I can reach you on. Kind regards, Taylor Jones Video Magician at WhiteboardVideoService.com PS: You are probably wondering, even if I would like a video, I'm very busy, what do I have to do? After you purchase, I only need your website link. Yes, really. PPS: It you are interested, you are certainly thinking, how much? The first completely done for you video is only $77, including custom script, video and music (the next is $97). If you would like a voice over as well, it's only $177. Head over to WhiteboardVideoAnimationService.com to see what I can do for you today. PPPS: If this is not of interest please accept my apologies and reply with no with your site in the subject line so you are not bothered again.
Neregistrovaný - , 14.12.2019 17:48, taylor(`na`)whiteboardvideoservice.com
Dear Sir/Madam, I came across your website and thought you may be interested in our article production services. I work with a team of skilled English writing warriors and over the last 9 years we have produced 1000s of content pieces in almost every sector. We can provide you with quality and affordable content writing services to help you build quality backlinks. In addition, we can write 5000 words every day. All our write ups are unique, professionally written and pass copyscape premium plagiarism tests. Please let me know if I should send some past samples. With regards, Project Manager Skype address: patmos041
Neregistrovaný - , 15.6.2020 16:46, factualwriters3(`na`)gmail.com
Hi, I hope you are safe and healthy :) I'm reaching to write a guest article on your own website and will send you some topics for that. In case my ideas interest you, then I will send a post on any one of the topics chosen by you. The article is going to be of terrific quality and is free of cost. I'd just need you to provide me a backlink within the article. Looking forward to a reply. Thank you! Regards. Kristel Marquez
Neregistrovaný - , 17.8.2020 00:45, kristelmarquez86(`na`)gmail.com
What is your favourite product from Peaches and Screams UK vibrating masturbators collection?
Neregistrovaný - , 24.9.2020 04:59, elizabet.forney(`na`)gmail.com
What is your favourite product from Peaches and Screams UK tingle condoms collection?
Neregistrovaný - , 11.10.2020 05:50, ruth.louque(`na`)googlemail.com
Have you considered taking advantage of the ever-growing cannabidiol industry and setting up a CBD Wholesale Account with Just CBD’s hemp products? Thanks to the passage of the 2018 Farm Bill, hemp-derived CBD products are the hottest thing on the market. The multi-billion-dollar cannabis trade and its high-profit margins are growing by the day. Not only is CBD Oil Wholesale is completely legal in all 50 states, but lifelong customers also love how much it helps them to stay calm and cool. So why not jump on the bandwagon? Wholesale CBD products are now such a hot commodity, you can open your own valuable CBD store and make money with CBD Wholesale Gummies. Work with a well-established company and leader in the industry. To learn more and sign up, search for: JUSTCBD WHOLESALE
Neregistrovaný - , 16.10.2020 10:26, kauper.toby(`na`)gmail.com
Earn money with JustCBD. Get paid for every sale. Unlock a steady stream of income by participating as an official affiliate with us. Our affiliates make 10% to 20% commission on each successful sale they refer to us. Each and every sale you refer is track and attributed to you, even if the visitor leaves and completes the sale at a later date. We make sure to meet and exceed industry averages on sales commissions. To learn more and sign up now, search: JUSTCBD AFFILIATE PROGRAM
Neregistrovaný - , 19.10.2020 23:30, brianne.sizemore(`na`)gmail.com
Hello guys I am writing to introduce you and ionimax.sk to the Search Engine Scraper and Email Extractor by Creative Bear Tech as I feel that you can extract a lot of value from it. Our Search Engine Scraper is a cutting-edge lead generation software like no other! It will enable you to scrape niche-relevant business contact details from the search engines, social media and business directories. At the moment, our Search Engine Scraper can scrape: your own list of website urls Google Bing Yahoo Ask Ecosia AOL So DuckDuckGo! Yandex Trust Pilot Google Maps LinkedIn Yelp Yellow Pages (yell.com UK Yellow Pages and YellowPages.com USA Yellow Pages) Twitter Facebook and Instagram That's a hell of a lot of websites under one roof! The software will literally go out and crawl these sites and find all the websites related to your keywords and your niche! You may have come across individual scrapers such as Google Maps Scraper, Yellow Pages Scraper, E-Mail Extractors, Web Scrapers, LinkedIn Scrapers and many others. The problem with using individual scrapers is that your collected data will be quite limited because you are harvesting it from a single website source. Theoretically, you could use a dozen different website scrapers, but it would be next to impossible to amalgamate the data into a centralised document. Our software combines all the scrapers into a single software. This means that you can scrape different website sources at the same time and all the scraped business contact details will be collated into a single depository (Excel file). Not only will this save you a lot of money from having to go out and buy website scrapers for virtually every website source and social media platform, but it will also allow you to harvest very comprehensive B2B marketing lists for your business niche. To learn more and download the software, please search SEARCH ENGINE SCRAPER AND EMAIL EXTRACTOR BY CREATIVE BEAR TECH Thanks
Neregistrovaný - , 20.10.2020 19:30, robbie.slim(`na`)outlook.com
Hello Guys I am writing to introduce you and automobily.sk to CBT WEB SCRAPER AND EMAIL EXTRACTOR as I feel that you could seriously benefit from it. Generate your own sales leads for free and say goodbye to expensive marketing lists with CBT WEB SCRAPER AND EMAIL EXTRACTOR. For example, if you are a Hemp and CBD company, you may want to scrape data for cosmetics and beauty, sports nutrition and vitamin shops and then contact them with your wholesale hemp and CBD products. It is a no brainer. As a wholesaler, your sole objective is to sell to other businesses. The CBT lead generation software is a bridge that will connect you to your B2B prospects. The CBT website scraper and email extractor will allow you to generate niche targeted sales leads directly into an Excel spreadsheet file on a complete auto pilot. Simply input your keywords, configure your settings and watch the magic happen! This is not yet another scraper but a one-stop-shop for scraping and extracting data from all popular search engines, business directories, maps, social media sites and your own website lists into a single Excel file with complete niche precision. You can then use the scraped sales leads for all forms of B2B marketing such as email blasts, newsletters, telesales and social media campaigns. Our website scraper and email extractor will allow you to generate niche targeted sales leads directly into an Excel spreadsheet file on a complete auto pilot. Simply input your keywords, configure your settings and watch the magic happen! This is not yet another scraper but a one-stop-shop for scraping and extracting data from all popular search engines, business directories, maps, social media sites and your own website lists into a single Excel file with complete niche precision. In simple terms, the software will go out to all search engines, business directories, Google Maps and social media channels and find and extract data from websites matching your business niche using a set of proprietary filters and artificial intelligence. It will then save all the extracted business contact details from all sources into a single Excel sheet. You can then use these sales leads for B2B email blasts, newsletters, guest posting outreach for link building and off-page SEO, telesales, direct mail marketing and social media campaigns. The website scraper is dead easy to use. All you have to do is input your keywords, configure the settings, select the platforms you would like to scrape. The website scraper will then search for businesses matching your niche and extract the business contact details from them. All extracted data is exported into a single Excel spreadsheet file. Search CBT WEB SCRAPER AND EMAIL EXTRACTOR for more information. Thank you for your time. Kind Regards
Neregistrovaný - , 25.10.2020 06:05, wyselaskie.elvis43(`na`)gmail.com
Zdravím vás, Sme makléri prepojení s významnými investormi, ktorí sú ochotní investovať vo vašej krajine. Budeme radi, keď sa podelíme o ďalšie poznatky, ak by ste mali záujem zapojiť nás do podrobnejších diskusií, aby sme mohli pokračovať. Odpoveď, čakáme ... S Pozdravom, Pani Benita ------------------------- Greetings, We are brokers linked with high profile investors who are willing to Invest in your country. We will be happy to share more insights, should you find interested in engaging us for more detailed discussion to forge ahead. Reply, we are waiting... Best regards, Ms. Benita
Neregistrovaný - , 30.10.2020 00:36, beneita82394(`na`)gmail.com
Competition not playing the game fair and square? Now you can fight back. Negative SEO, to make ranks go down: blackhat.to
Neregistrovaný - , 4.11.2020 16:44, albertson.geneva(`na`)outlook.com
Competition not playing the game fair and square? Now you can fight back. Negative SEO, to make ranks go down: blackhat.to
Neregistrovaný - , 13.11.2020 08:40, scarlett.dimattia64(`na`)hotmail.com
Greetings! I hope you are doing well. I am reaching you to contribute a guest post article to your website. This is a simple 3 step process: 1. I will send you some interesting topic ideas for a guest post 2. You will choose one topic out of those topic ideas 3. I will send you a high- quality article then on your chosen topic Please note that I would just need a backlink within the main body of the article. Let me know if we shall start with the first step? Regards, Zoe Ramzy
Neregistrovaný - , 29.11.2020 21:32, zoeramzy06(`na`)gmail.com
Hello! Please permit me to quickly introduce to you what will benefit your website significantly as we prepare to enter 2021. Do you own a business? If yes, definitely your business also has a website. And the purpose is to put your business online and to drive traffic. How do you ensure that your website is in a good position on the search engines to achieve its purpose? In these days of search engine optimization and the wholesale transition to the Internet that many companies are undergoing, Alexa traffic rank is one of the most critical metrics for measuring your site performance, especially compared to other websites in your specific niche. Given that Alexa ranking provides you information about your website, it is an excellent tool to view search engine optimization. If your website is not optimized in the major search engines such as Google, Bing, Yahoo, etc., it's definitely can't achieve its purpose. So what should you do? It's quite easy to get started. Boost your Alexa ranking! It is considered one of the most important factors in evaluating your website's value by search engines. If you own a website that you would also want to monetize by selling text links ads or sponsored ads, you need to boost your Alexa ranking. Interestingly, I have good news for you today. We can help you to BOOST your website ALEXA RANK up to 29,999 globally. I guess you know what that means, a better SEO for the site. Better website value. Please visit alexaspeed.com now to boost your website ALEXA RANK. Thank you. If you have any questions, feel free to send an email to support@alexaspeed.com. Best regards, AlexaSpeed Team
Neregistrovaný - , 22.12.2020 21:51, dallachy.eve(`na`)gmail.com
Happy New Year!!!
Neregistrovaný - , 11.1.2021 16:09, berger.bettina(`na`)gmail.com
You Won't Want To Miss This! 50 pcs medical surgical masks only $1.99 and N95 Mask $1.79 each. Special Offer for the next 48 Hours ONLY! Get yours here: pharmacyusa.online Best, Lady.sk
Neregistrovaný - , 3.2.2021 15:18, info(`na`)lady.sk
Hi, How are you doing? I am reaching to offer a simple 3 step process of guest post on your website. 1. I will send you some interesting topic ideas for a guest post 2. You will choose one topic out of those topic ideas 3. I will then send you a high- quality article on the topic chosen by you I would just expect you to give me a do-follow backlink within the main article. So, shall we start with step 1? Best, Eliza Megan
Neregistrovaný - , 9.2.2021 11:38, elizamegan66(`na`)gmail.com
QGWL12K7G6NIUX9WXF How to get to you ? I need to get a consultation www.google.com
Neregistrovaný - , 15.2.2021 08:41, rossokhin1998(`na`)bk.ru
You Won't Want To Miss This! 50 pcs medical surgical masks only $1.99 and N95 Mask $1.79 each. Only 10 orders left! Get yours here: pharmacyusa.online Cheers, Lady.sk
Neregistrovaný - , 20.2.2021 00:37, info(`na`)lady.sk
Hi there Get N95 Mask only $1.49 each and 20 pcs of medical masks for FREE. Insanely special offer for the next 24 hours only! Get yours here: pharmacyusa.online You Won't Want To Miss This! Regards, Lady.sk
Neregistrovaný - , 2.3.2021 20:56, info(`na`)lady.sk
Hi there Buy all styles of Oakley Sunglasses only 19.99 dollars. If interested, please visit our site: framesoutlet.online The Best, lady.sk
Neregistrovaný - , 4.3.2021 10:59, sonya(`na`)lady.sk
Hi, How are you doing? I am reaching to present an easy yet effective 3 step pprocess offer. I want to contribute a guest post article to your website. For that; 1. I will suggest 3 interesting and relevant topic ideas for a guest post 2. You will choose one topic 3. I will then send you a high- quality, plagiarism-free article on that chosen topic I would just expect a favor of backlink to my site in return of the article. Please let me know if we shall start with first step? Best, Mary Jeanus
Neregistrovaný - , 5.3.2021 21:09, maryjeanus(`na`)gmail.com
The #1 Best Dog Bed Of 2021 Get yours now, we're currently having a sale & Free Shipping Shop now: dogloverclub.store Lady.sk
Neregistrovaný - , 7.3.2021 11:38, jayden(`na`)lady.sk
Hello Buy face mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. We wholesale N95 Masks and Surgical Masks for both adult and kids. The prices begin at $0.19 each. If interested, please check our site: pharmacyoutlets.online The Best, Lady.sk
Neregistrovaný - , 14.3.2021 01:32, milford(`na`)lady.sk
QGWHTC359X29Z6EWXF www.google.com I have a small question for you
Neregistrovaný - , 14.3.2021 03:32, den_klimov_83(`na`)inbox.ru
EASE YOUR PAIN IN 10 MINUTES EFFORTLESSLY Be Free from Neck Pain Try NeckFlexer & Relieve Neck Pain Effortlessly In 10 Min! Save 50% OFF + FREE Worldwide Shipping Shop Now: neckflexer.online Abraham
Neregistrovaný - , 14.3.2021 20:49, abraham(`na`)lady.sk
Morning The complete selection of all Ray-Ban sunglasses styles available online and only 19.99 dollars. Insanely special offer for the next 24 hours only! Get yours here: designerframes.online You Won't Want To Miss This! Best regards, Carlton Lady.sk
Neregistrovaný - , 17.3.2021 07:35, carlton(`na`)lady.sk
Hi there! Want to be able to send emails just like this one? Want to contact millions of website owners with emails that will almost never hit the spam folder? I am Sam from from Digital SEO Project and I just wanted to tell you that we have launched a service of contact form promotion! We can send any number of emails to website owners, based on filters like country, niche, or even individual keywords! You can use this advertising method to promote anything from websites, to products or services, or even raw affiliate links. You can get more leads, more people to follow you on social media, or even donations for upcoming projects. Just reply to this email and let's start getting you clients through contact form advertising! Have a nice day! Sam Selby, Chief Advertising Officer @ Digital SEO Project
Neregistrovaný - , 19.3.2021 07:46, helprankdotme(`na`)gmail.com
Hello Body Revolution - Medico Postura™ Body Posture Corrector Improve Your Posture INSTANTLY! Get it while it's still 60% OFF! FREE Worldwide Shipping! Get yours here: medicopostura.online Kind Regards, Aaron Lady.sk
Neregistrovaný - , 19.3.2021 17:02, aaron(`na`)lady.sk
Good day CAREDOGBEST™ - Personalized Dog Harness. All sizes from XS to XXL. Easy ON/OFF in just 2 seconds. LIFETIME WARRANTY. Click here: caredogbest.online The Best, Pearl Lady.sk
Neregistrovaný - , 27.3.2021 09:38, pearl(`na`)lady.sk
Hi there Buy face mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. We wholesale N95 Masks and Surgical Masks for both adult and kids. The prices begin at $0.19 each. If interested, please visit our site: pharmacyoutlets.online Kind Regards, Lady.sk
Neregistrovaný - , 1.4.2021 16:22, nolan(`na`)lady.sk
Hey Wear with intent, live with purpose. Fairly priced sunglasses with high quality UV400 lenses protection only $19.99 for the next 24 Hours ONLY. Order here: kickshades.online You Won't Want To Miss This! To your success, Chasity Lady.sk
Neregistrovaný - , 3.4.2021 15:20, info(`na`)lady.sk
Good day World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: hineck.online Thank You, Jimmie Lady.sk
Neregistrovaný - , 6.4.2021 12:39, info(`na`)lady.sk
Hi there Trim your dog's nails safely from home. Get it while it's still 50% OFF + FREE Shipping Buy here: pawsafer.shop Best, Basil Lady.sk
Neregistrovaný - , 14.4.2021 20:36, basil(`na`)lady.sk
Hello Meet your best Buds - True Wireless Earbuds with amazing sound, convenience, portability, & affordability! Order yours now at 50% OFF with FREE Shipping: musicontrol.online Enjoy, Dwight Lady.sk
Neregistrovaný - , 17.4.2021 21:03, info(`na`)lady.sk
Good Morning Our Medical-Grade Toenail Clippers is the safest and especially recommended for those with troubles with winding nails, hard nails, two nails, nail cracks, deep nails, thickened nails etc.. Get yours: thepodiatrist.online Thanks and Best Regards, Hudson Lady.sk
Neregistrovaný - , 26.4.2021 18:00, info(`na`)lady.sk
Hey there The ultimate smashing machine! Grinding Coffee Beans, Nuts & Spices in seconds. 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Order here: aromaonline.store Best regards, Ingeborg Lady.sk
Neregistrovaný - , 29.4.2021 19:32, info(`na`)lady.sk
Get The Worlds Greatest Magic Sand Free Beach Mat! Watch sand, dirt & dust disappear right before your eyes! Act Now And Receive A Special Discount For Our Magic Sand Free Beach Mat! Get Yours Here: magicmat.shop Enjoy, Vida Lady.sk
Neregistrovaný - , 10.5.2021 12:18, info(`na`)lady.sk
Household Mold Remover Gel Quickly And Effortlessly Remove Stains And Mold From Crevices In Your Home! Designed to tackle mold, bacteria, and fungus with gusto! Our formula cleans up the gunk! Keep Your Home Away From The Mold. PROMO BUY 2 FREE 1 FOR NEXT 24 HOURS ONLY! Get it now: homegadget.work Enjoy, Niki Lady.sk
Neregistrovaný - , 13.5.2021 00:17, info(`na`)lady.sk
Hello there Buy face mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. We wholesale N95 Masks and Surgical Masks for both adult and kids. The prices begin at $0.19 each. If interested, please visit our site: pharmacyoutlets.online Cheers, Danielle Lady.sk
Neregistrovaný - , 18.5.2021 19:52, info(`na`)lady.sk
Hello YOU NEED HELP TO BUILD SEO LINKS FOR: lady.sk ? WE OFFER YOU THE BEST SEO STRATEGY FOR 2021 Increase Traffic to your websites which will lead to a higher number of customers and much more sales for you. If You Are Interested, I'm waiting for your response here=> seosubmitter@mail.com Thanks, Skye Groce
Neregistrovaný - , 20.5.2021 08:15, groce.skye(`na`)hotmail.com
Good day Body Revolution - Medico Postura™ Body Posture Corrector Improve Your Posture INSTANTLY! Get it while it's still 60% OFF! FREE Worldwide Shipping! Get yours here: medicopostura.online Have a great time, Raymond Lady.sk
Neregistrovaný - , 22.5.2021 01:31, info(`na`)lady.sk
Hello YOU NEED QUALITY VISITORS FOR YOUR: lady.sk ? We Provide Website Traffic 100% safe for your site, from Search Engines or Social Media Sites from any country you want. With this traffic, you can boost ranking in SERP, SEO, profit from CPM CLAIM YOUR 24 HOURS FREE TEST HERE=> ventfara@mail.com Thanks, Dante Luse
Neregistrovaný - , 24.5.2021 08:50, luse.dante(`na`)outlook.com
Hello YOU NEED QUALITY VISITORS FOR YOUR: lady.sk ? We Provide Website Traffic 100% safe for your site, from Search Engines or Social Media Sites from any country you want. With this traffic, you can boost ranking in SERP, SEO, profit from CPM CLAIM YOUR 24 HOURS FREE TEST HERE=> ventfara@mail.com Thanks, Loyd Lowin
Neregistrovaný - , 24.5.2021 23:34, loyd.lowin(`na`)msn.com
Morning CAREDOGBEST™ - Personalized Dog Harness. All sizes from XS to XXL. Easy ON/OFF in just 2 seconds. LIFETIME WARRANTY. Click here: caredogbest.online Best, Aliza Lady.sk
Neregistrovaný - , 25.5.2021 03:35, info(`na`)lady.sk
Hello Be Buzz Free! The Original Mosquito Trap. 60% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping ✔️LED Bionic Wave Technology ✔️Eco-Friendly ✔️15 Day Money-Back Guarantee Shop Now: mosquitotrap.online The Best, Howard Lady.sk
Neregistrovaný - , 29.5.2021 01:54, info(`na`)lady.sk
Hey there Providing Premium sunglasses only $19.99 for the next 24 Hours ONLY. 60% OFF today with free worldwide shipping. Get Yours: trendshades.online The Best, Thorsten Lady.sk
Neregistrovaný - , 2.6.2021 18:02, thorsten(`na`)lady.sk
Hey there, There are LAST FEW DAYS to get our bestselling databases with savings... ...you will NOT get it at this price point ever again. So I want to make sure you know… This is a rare opportunity for you to get your hands on to our most popular databases that are designed to grow your business faster and more easily... And, as always, our offers come with a flat 50% OFF on email lists of your choice. It’s that simple. So don’t miss out... If you’re looking for more traffic, leads, and sales without breaking the bank, go to www.EmailDataPro.com to find out more! I hope to hear from you soon! To your success in 2021 & beyond, Emaildatapro.com
Neregistrovaný - , 16.6.2021 21:11, vyeddek(`na`)khadem.com
Hi Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars. If interested, please visit our site: lensoutlet.online Kind Regards, Lady.sk
Neregistrovaný - , 16.6.2021 22:08, info(`na`)lady.sk
Hi The New Powerful LED Flashlight is The Perfect Flashlight For Any Situation! The 3,000 Lumens & Adjustable Zoom gives you the wide field of view and brightness other flashlights don’t have. 50% OFF + Free Shipping! Get it Now: linterna.shop Best Wishes, Tia Lady.sk
Neregistrovaný - , 22.6.2021 18:47, tia(`na`)lady.sk
Hello, I’m looking for website owners who are willing to partner with us in the dating and professional escorts niche/industry. We'd like to offer payments in exchange for articles published on lady.skr. We can either send you well-written content that’s ready to post, or you can write it yourself. Of course, an even simpler solution would be to simply place a link inside one of your pages, for a fee, of course. We understand that our website is in a sensitive niche, so for your peace of mind and ours as well, we would be OK with you placing a link inside an older article, to keep it away from your day-to-day traffic. We already work with thousands of other sites, both businesses and individual blog owners. Would you be interested? Thanks, Jim Murray Blogger Outreach Specialist Hola, Estoy buscando propietarios de sitios web que estén dispuestos a asociarse con nosotros en el nicho / industria de citas y acompañantes profesionales. Nos gustaría ofrecer pagos a cambio de artículos publicados en lady.sk . Podemos enviarle contenido bien escrito que esté listo para publicar, o puede escribirlo usted mismo. Por supuesto, una solución aún más simple sería simplemente colocar un enlace dentro de una de sus páginas, por una tarifa, por supuesto. Entendemos que nuestro sitio web se encuentra en un nicho sensible, por lo que, para su tranquilidad y la nuestra también, estaríamos de acuerdo con que colocara un enlace dentro de un artículo anterior, para mantenerlo alejado de su tráfico diario. Ya trabajamos con miles de otros sitios, tanto empresas como propietarios de blogs individuales. ¿Estarías interesado? Gracias, Jim Murray Especialisto en publicidad de blogueros
Neregistrovaný - , 26.6.2021 11:36, digitalseoproject(`na`)gmail.com
Hi Enjoy the best experiences in using cell phones/tablet to watch the video, play games, facetime, live stream, read, and more with Flexible Adjustable Tablet Holder. Make your life easier at any place, anywhere, anytime. Shop now with 50% OFF at: universalholder.online Sincerely, Polly Lady.sk
Neregistrovaný - , 26.6.2021 16:59, info(`na`)lady.sk
I have a small question
Neregistrovaný - , 30.6.2021 17:10, christal.spears(`na`)googlemail.com
Hello Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars. If interested, please visit our site: lensoutlet.online Cheers, Teresita Lady.sk
Neregistrovaný - , 2.7.2021 05:50, info(`na`)lady.sk
Color-changing swimshorts Dive into the ocean and your swimshorts suddenly change color! These swimshorts ara AMAZING! Hurry! 50% Off Worldwide For Limited Time Only! Get it here: coolshorts.online Have a great time, Tabitha Lady.sk
Neregistrovaný - , 5.7.2021 23:30, tabitha(`na`)lady.sk
New Multifunction Anti-theft Waterproof Sling Bag The best ever SUPER Sling Bag: Drop-proof/Anti-theft/Scratch-resistant/USB Charging 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Buy now: fashiondaily.online Best Wishes, Jai Lady.sk
Neregistrovaný - , 10.7.2021 00:51, info(`na`)lady.sk
Hi there We have just checked your lady.sk for the ranking keywords and found that you could use a boost. If interested in getting more out of your organic efforts, kindly email us: support@digital-x-press.com thanks SEO X Press Team
Neregistrovaný - , 17.7.2021 13:58, estelalaber32(`na`)gmail.com
Hello there The complete selection of all Ray-Ban sunglasses styles available online and only 24.99 dollars. Free shipping & Returns! Insanely special offer for the next 24 hours only! Get yours here: designerframes.online You Won't Want To Miss This! Best regards, Carri Lady.sk
Neregistrovaný - , 25.7.2021 23:16, carri.flores(`na`)gmail.com
Hi there Our Medical-Grade Toenail Clippers is the safest and especially recommended for those with troubles with winding nails, hard nails, two nails, nail cracks, deep nails, thickened nails etc.. Get yours: thepodiatrist.online Regards, Hazel Lady.sk
Neregistrovaný - , 28.7.2021 02:18, heberling.hazel(`na`)msn.com
QGWN7HLPGN03AU8WXF www.google.com Where are you located ? I want to come to you one of these days
Neregistrovaný - , 29.7.2021 20:19, laura.gilbert.97(`na`)bk.ru
Hey there Meet your best Buds - True Wireless Earbuds with amazing sound, convenience, portability, & affordability! Order yours now at 50% OFF with FREE Shipping: musicontrol.online The Best, Randell Lady.sk
Neregistrovaný - , 1.8.2021 18:18, willard.randell(`na`)msn.com
Hello there CAREDOGBEST™ - Personalized Dog Harness. All sizes from XS to XXL. Easy ON/OFF in just 2 seconds. LIFETIME WARRANTY. Click here: caredogbest.com Thanks and Best Regards, Ruby Lady.sk
Neregistrovaný - , 4.8.2021 19:29, najera.ruby(`na`)msn.com
Good Morning Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: supersunglasses.online The Best, Nicholas Lady.sk
Neregistrovaný - , 5.8.2021 14:00, clucas.nicholas6(`na`)gmail.com
Hey Body Revolution - Medico Postura™ Body Posture Corrector Improve Your Posture INSTANTLY! Get it while it's still 60% OFF! FREE Worldwide Shipping! Get yours here: medicopostura.com Thanks and Best Regards, Teena Lady.sk
Neregistrovaný - , 8.8.2021 16:33, calhoun.teena(`na`)googlemail.com
Get The Worlds Greatest Magic Sand Free Beach Mat! Watch sand, dirt & dust disappear right before your eyes! It's perfect for beach, picnic, camping or hiking. Act Now And Receive A Special Discount For Our Magic Mat! Get Yours Here: magicmat.shop Thanks and Best Regards, Anneliese Lady.sk
Neregistrovaný - , 11.8.2021 15:20, anneliese.packard(`na`)msn.com
Hey Buy medical disposable face mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. The price is $0.28 each. If interested, please check our site: pharmacyoutlets.online Best regards, Hope Lady.sk
Neregistrovaný - , 16.8.2021 07:19, hope.trower(`na`)gmail.com
New Multifunction Anti-theft Waterproof Sling Bag The best ever SUPER Sling Bag: Drop-proof/Anti-theft/Scratch-resistant/USB Charging 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Buy now: fashiondaily.online Kind Regards, Jayson Lady.sk
Neregistrovaný - , 18.8.2021 19:47, jayson.orta(`na`)gmail.com
Hey Buy medical disposable face mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. The price is $0.28 each. If interested, please visit our site: pharmacyoutlets.online Enjoy, Richelle
Neregistrovaný - , 23.8.2021 22:04, richelle.cochrane(`na`)gmail.com
Hey there 50% OFF!! Hurry to get your Baseball Cap Now! These Caps are SO cool! Perfect for this Summer! Free worldwide shipping! GET IT HERE: capshop.online Best regards, Lawerence
Neregistrovaný - , 4.9.2021 01:37, lawerence.rickard(`na`)hotmail.com
QGWX8WCL6KYXCYTWXF www.google.com I have a small question for you
Neregistrovaný - , 4.9.2021 12:14, aatiyah.baker.75(`na`)bk.ru
Color-changing swimshorts Dive into the ocean and your swimshorts suddenly change color! These swimshorts ara AMAZING! Hurry! 50% Off Worldwide For Limited Time Only! Get it here: coolshorts.online Sincerely, Luisa
Neregistrovaný - , 6.9.2021 17:03, michels.luisa(`na`)hotmail.com
Hello You need a pair of Quick Dry Beach Shoes, going out shoes, going OUT OUT shoes, trainers, a spare pair of trainers in case it rains... Act Now And Receive A Special Discount For Our Quick Dry Beach Shoes! Get Yours Here: tonature.online Thank You, Jerald
Neregistrovaný - , 8.9.2021 19:51, hodgkinson.jerald(`na`)gmail.com
Hello there Buy medical disposable face mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. The price is $0.28 each. If interested, please check our site: pharmacyoutlets.online Best, King
Neregistrovaný - , 13.9.2021 02:29, tishler.king(`na`)gmail.com
QGWHGSFYAFYBSG7WXF www.google.com Where are you located ? I want to come to you one of these days
Neregistrovaný - , 15.9.2021 07:38, dana.jefferson.97(`na`)list.ru
Hey CAREDOGBEST™ - Personalized Dog Harness. All sizes from XS to XXL. Easy ON/OFF in just 2 seconds. LIFETIME WARRANTY. Click here: caredogbest.com Cheers, Merrill Lady.sk
Neregistrovaný - , 16.9.2021 21:24, sepulveda.merrill36(`na`)gmail.com
Good day Full Body Resistance Band Kit - The best and cheapest athletic gear available on the market today. Do a full body workout from the comfort of your home. You don't even need a gym anymore! Save 50% OFF + FREE Worldwide Shipping Shop Now: ametathletics.online The Best, Celina
Neregistrovaný - , 18.9.2021 21:35, celina.denny(`na`)gmail.com
Hello LEARN HOW PawSafer™ CAN SAFELY TRIM YOUR DOG'S NAILS IN NO TIME FROM HOME. Get it while it's still 50% OFF + FREE Shipping Buy here: pawsafer.shop The Best, Georgina
Neregistrovaný - , 22.9.2021 03:43, georgina.mauer30(`na`)outlook.com
Hey The New Powerful LED Flashlight is The Perfect Flashlight For Any Situation! The 3,000 Lumens & Adjustable Zoom gives you the wide field of view and brightness other flashlights don’t have. 50% OFF + Free Shipping! Get it Now: linterna.shop Cheers, Timmy
Neregistrovaný - , 25.9.2021 07:33, timmydelany(`na`)gmail.com
Hey there Defrost frozen foods in minutes safely and naturally with our THAW KING™. 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time. Buy now: thawking.online Cheers, Brenton
Neregistrovaný - , 27.9.2021 00:58, brenton.luevano(`na`)hotmail.com
EASE YOUR PAIN IN 10 MINUTES EFFORTLESSLY Be Free from Neck Pain! Try NeckFlexer & Relieve Neck Pain Effortlessly In 10 Min! Save 50% OFF + FREE Worldwide Shipping Shop Now: neckflexer.online Best Wishes, Lynda
Neregistrovaný - , 4.10.2021 05:53, info(`na`)lady.sk
Hello Be Buzz Free! The Original Mosquito Trap. 60% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping ✔️LED Bionic Wave Technology ✔️Eco-Friendly ✔️15 Day Money-Back Guarantee Shop Now: mosquitotrap.online Sincerely, Flora Lady.sk
Neregistrovaný - , 10.10.2021 18:47, info(`na`)lady.sk
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: hineck.online All the best, Edmund Lady.sk
Neregistrovaný - , 14.10.2021 01:18, edmund(`na`)lady.sk
Hey there Our Medical-Grade Toenail Clippers is the safest and especially recommended for those with troubles with winding nails, hard nails, two nails, nail cracks, deep nails, thickened nails etc.. Get yours: thepodiatrist.store Thanks and Best Regards, Joanne
Neregistrovaný - , 24.10.2021 02:36, info(`na`)lady.sk
Hello there The CDC recommends all Americans wear a face mask to slow the spread of the Delta variant. Here's where to get face masks to protect yourself and others. Act now and receive a special discount: pharmacyusa.online Regards, Pharmacy USA Lady.sk
Neregistrovaný - , 27.10.2021 18:21, doolan(`na`)lady.sk
Hello, we have been informed that you might be interested to partake in the bitcoin millionaire investment fund. Currently their is a race to grow this bitcoin wallet 3H83z114jBVaXdbLZu6eaVubrogt2oAhSZ to accumulate at least one million dollars worth of bitcoin. Donations of $1,000/$10,000/$100,000 and even the main goal $1,000,000 is accepted. Your participation is greatly appreciated and the best of luck to everyone.
Neregistrovaný - , 2.11.2021 01:24, kari.dickens(`na`)msn.com
New Multifunction Anti-theft Waterproof Sling Bag The best ever SUPER Sling Bag: Drop-proof/Anti-theft/Scratch-resistant/USB Charging 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Buy now: fashiondaily.online The Best, Myrtle Lady.sk
Neregistrovaný - , 2.11.2021 14:53, tibbetts.myrtle(`na`)gmail.com
Morning Body Revolution - Medico Postura™ Body Posture Corrector Improve Your Posture INSTANTLY! Get it while it's still 60% OFF! FREE Worldwide Shipping! Get yours here: medicopostura.com Kind Regards, Isobel Lady.sk
Neregistrovaný - , 3.11.2021 20:50, isobel.cutlack(`na`)outlook.com
Hi there Defrost frozen foods in minutes safely and naturally with our THAW KING™. 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED Buy now: thawking.online To your success, Ashli
Neregistrovaný - , 6.11.2021 11:24, ashli.yang(`na`)gmail.com
Hi, we are offering highly cost-effective and result driven google ranking services. We can assist you in getting to page 1 of Google in three to five months and our SEO campaign starts at $150. If you are seeking this kind of service or to outsource your clients work in the near future, please send an mail to us. Reply " Interrested " to below address miyuru@swissedv.lk
Neregistrovaný - , 6.11.2021 20:38, do-not-reply(`na`)gmail.com
Hi there Do you have time to brush your dog's teeth every day? Let your dog clean his own teeth with our dog dental care brushing stick. Made of eco-friendly natural rubber, this toothbrush is sturdy. The soft design is safe for your dogs' gums and helps to clean their teeth and protect them from oral diseases and dental decay. Act Now And Receive A Special Discount! Click here: dogcare.center All the best, Estella
Neregistrovaný - , 9.11.2021 09:43, estella.connah(`na`)gmail.com
I saw a listing for you on www.neweggads.xyz and it said you had a $25 plan. Is it still available?
Neregistrovaný - , 26.11.2021 12:09, deanna.cheesman(`na`)yahoo.com
Dear lady.sk, I am Josh and I am the Admin of Drone donation Organization. At Drone donation Organization, we seek to help to give drones to poor by collecting bitcoins , We collected more than 10000$ for this project and need little over 1000 to 2000$ to complete. We need your support to complete our mission. Would you consider donating any amount of bitcoins to help us achieve our mission? If you have any questions, I would be happy to provide you with more information about how you can help support our work. Please send the bitcoins to this address 3Ebcp5JxhU8x6Lw379bePfw2MtfV3cKWbQ Please join us! With your donation, we’re one step closer to treat poor children! Sincerely, Josh Drone Donation Organization (DDO)
Neregistrovaný - , 27.11.2021 14:18, do-not-reply(`na`)gmail.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!