lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 2 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 28 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 27. November, , Dnes oslavuje Milan
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Hotel KRYM znovu otvorený

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 17.8.2015
späť
Späť

Poslať
 

V kúpeľoch Trenčianske Teplice s cieľom skvalitňovať svoje služby pristúpili v novembri 2014 k rekonštrukcii kúpeľného hotela KRYM. Po úspešnej rekonštrukcii bol hotel 2. augusta 2015 otvorený.

Architektonický fenomén jedného z našich najstarších kúpeľných miest bol v čase svojho otvorenia v roku 1975 najmodernejším a najkomplexnejšie vybaveným liečebným domom v celom Československu.

„V uplynulých mesiacoch prešiel KRYM viacerými zásadnými zmenami, predovšetkým fasády, strechy,  terás a interiéru objektu. Zámerom bolo nájsť súlad nových a pôvodných prvkov, z ktorých časť ostala v objekte zachovaná,“ spresnil povahu rekonštrukcie Michal Vojtáš, generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice. „Prebehla kompletná výmena okenných a fasádnych plôch, izolácia strechy a terás. Izby a 8 apartmánov bolo – okrem rekonštrukcie sociálnych zariadení, povrchových úprav stien, či výmeny elektroinštalácie – vybavených novým zariadením. Výraznými úpravami prešli aj priestory jedálne – po novom klimatizovanej, vodoliečby či úplne novej recepcie,“ dodal M.Vojtáš. Rekonštrukcia pozitívne ovplyvnila aj úsek poskytovaných procedúr – rozšírili sa niektoré oddelenia balneoprevádzky a zlepšilo sa využitie jej kapacity.

Nový vzhľad hotela so sebou prinesie nielen zvýšený komfort pre ubytovaných hostí, ale tiež zohľadnenie ekonomického a ekologického hľadiska, čo ho posúva bližšie k stavbám rešpektujúcim svetový eko-štandard. Vďaka aplikovaným úpravám dôjde k výraznému zníženiu energetickej náročnosti budovy, a teda aj záťaži životného prostredia. Pre hotel KRYM je charakteristický moderný účelový dizajn izieb. Dovedna bude ponúkať nezmenený počet 298 lôžok v kategóriách comfort a standard.

Multifunkčné priestory denného baru sa budú dať zmeniť na plnohodnotne vybavenú kongresovú miestnosť s kapacitou do 60 osôb, čo je ideálne na menšie alebo stredne veľké firemné, či privátne eventy.

Vďaka výbornej dostupnosti procedúr, lekárskych vyšetrení a prvotriedneho stravovania, ako i priameho prepojenia s vonkajším plaveckým bazénom Grand, vytvára hotel svojim návštevníkom atmosféru pohodlia a pokoja.

„Veríme, že štvorhviezdičková pečať kvality kúpeľného hotela KRYM v kombinácii s ústretovým prístupom nášho personálu a malebným prostredím údolia Trenčianskych Teplíc ešte viac posilnia liečivý efekt tunajších minerálnych prameňov. Našou ambíciou je, aby návštevníci – či už pacienti alebo rekreanti – z Trenčianskych Teplíc odchádzali odpočinutejší, zdravší a aby sa k nám pravidelne vracali,“ uzavrel M.Vojtáš.

Projekt rekonštrukcie kúpeľného hotela KRYM bol realizovaný s podporou EU – Európskeho fondu regionálneho rozvoja.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!