lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 24 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 25 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 26. Október, , Dnes oslavuje Demeter
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Aký bude rok 2001... 2

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 11.1.2001
späť
Späť

Poslať
 

<Škorpión, živel voda, vládnuca planéta Pluto, Mars
Heslo : Dobre bude v zahraničí a v druhej polovine roka

- Tento rok prinesie veľa zmien. Nie všetky budú pozitívne. Môžete rátať s úrazmi, haváriami, dlhodobými chorobami. Ak ste ich prekonali minulý rok, pomodlite sa. Tento na vás čaká viac príjemných prekvapení. Takých, ako je zmena stavu, bydliska, štátneho občianstva a výrazná zmena výšky konta k lepšiemu. Na tento posledný pôžitok si budete musieť počkať do posledného štvrťroka 2001. Hneď na začiatku roka budete riešiť zložité citové problémy. Zdá sa, že budú chronické, našťastie, v plnom nasadení sa objavia zasa až okolo novembra. Dobre sa bude dariť filozofom , kňazom, liečiteľom, ale aj lekárom, ktorí dbajú na povinné štúdium a rozšírili si vedomosti z oblasti homeopatie, akupunktúry, jógy atď. V práci by pre vás mal byť obzvlášť kritický máj.
Vtedy veľmi pozorne čítajte všetky zmluvy a nepúšťajte sa do boja s nadriadenými. Vaša nervozita dosiahne mimoriadnych rozmerov aj v termíne okolo vašich narodenín. Najviac radosti si užijete v rodine a pri prerábaní bytu. Kúpa bytových doplnkov vám spôsobí nesmierne potešenie. Ak sa odsťahujete z bytu do domu, budete veľmi šťastní. Menšie problémy, môžu byť s deťmi. Bojíte sa pustiť ich lietať na vlastných krídlach. Doprajte im slobodu a vy sama sa oslobodíte. V partnerskom spolužití budete musieť prejaviť mimoriadnu dávku trpezlivosti. Dobre vám padne , keď to manžel ocení. Na dovolenku sa vyberte od 26.8. do 21.9. Tam bude vláda vo vašich rukách, okrem pekných spomienok si prinesiete aj množstvo darčekov a váš manžel sa znovu zamiluje. To isté platí od. 9.11 do 2.12. Nezabudnite sa pred dovolenkou do exotických krajín zaočkovať. Tento rok vám hrozia epidémie a infekčné ochorenia. Záver roka bude veľmi vydarený. Od 8. do 26.11. urobíte skvelé obchody a vynahradíte si, o čo vás obrali rôzne predpisy, zákazy a príplatky. Tento rok sa nesnažte obísť zákon, malo by to katastrofálne dôsledky. Akákoľvek pomoc zo zahraničia bude pre vás veľmi prospešná, preto pestujte všetky zahraničné kontakty. Najviac sa bude v tejto oblasti dariť umelcom. Tento rok budú skúškam vystavené nielen vaše tajné túžby, ale aj vaše priateľstvá. Nezaobídu sa bez konfliktov a zmierení. Čas preverí, či stáli za to. Nerozhádajte sa so všetkými, lebo v prvej polovici roka budete odkázaní na dary a spoluprácu, až v druhej polovici roka máte šancu zbohatnúť vlastným pričinením, výhrou alebo víťazstvom v súdnom spore. Nesnívajte o ideálnom partnerovi, budujte vzťah, v ktorom budete žiť tak, aby sa čo najviac priblížil vašim ideálom.

Strelec, živel oheň, vládnuca planéta Jupiter
Heslo: Láska je všeliek

- Tento rok všetko podriaďte ceste za svojím cieľom, ale rátajte s tým, že to nebude jednoduché. Čaká vás rok vnútorného napätia, akejsi nepohody, ktorá sa prenesie do mnohých vašich aktivít. Jediným liekom je úprimná láska. Kým sa jej dočkáte, zadovážte si domáce zvieratko. Podľa vašich možností. Najlepší by bol koník, ale postačí aj mačka alebo morča. Ich prítulnosť vás často zharmonizuje. Prvý štvrťrok môže byť, vďaka vašej výbušnosti, veľmi komplikovaný, ale zaujímavý. Napriek tomu, niekedy uberte pary. Najmä leto vás rozpáli do žerava a vy sa prestanete kontrolovať. Vaše ohnivé vystupovanie bude lákať mužov. Bude však vhodné len na krátkodobé lásky, preto si dobre rozmyslite, či opustíte svoju trvalku s nádejou na lásku vážky. Ak sa chcete vydať, urobte to v prvej polovici roka. Manželstvo uzatvorení v čase okolo vašich narodenín, nemusí byť šťastné, ale toto obdobie je na lásku ako stvorené. Vtedy bude vaším znamením prechádzať Venuša a vy budete žať obdiv, rovnako ako v čase od 3.2. do 6.6.!!! V pracovnej oblasti sa budete musieť naučiť väčšej trpezlivosti a kompromisom. Ak vás povýšia, nebude to vďaka vašej usilovnej práci, ale vďaka šťastiu. Presne to isté platí o financiách. Získate ich výdajom, výhrou, daňovými úľavami, dedičstvom. Ale to všetko až v druhej polovici roka. Stav vášho zdravia bude podliehať výkyvom vašej duše. V čase depresií, na vás sadne každá choroba, v čase eufórie, budete ako rybička.

Kozorožec, živel zem, vládnuca planéta Saturn
Heslo: Ničoho sa nebojte, s ničím to nepreháňajte

- Vaše schopnosti nezostanú tento rok nedocenené, najdôležitejšie je, aby ste veci okolo kariéry začali kuť hneď od prvých dní nového roka, lebo potom by ste si museli na povýšenie, či zvýšenie platu, počkať až do septembra alebo októbra. A trpezlivosť na poli kariéry nie je vaša silná vlastnosť. Nemyslite si, že vám budú padať pečené holuby do úst. Sami budete musieť na všetkom pracovať. Krok za krokom prekonávať prekážky, boriť sa s nástrahami a vyhýbať sa úrazom, ktoré na vás číhajú zo zákulisia. Pokoj a pohoda na vás čakajú od mája do septembra. V tom čase sa môžete naplno venovať veciam lásky. Pri hľadaní nového vzťahu, však skôr uspejete už vo februári alebo marci. Buďte preto od začiatku roka otvorení, úprimní a komunikatívni. Nebojte sa v láske riskovať, strata bude nakoniec prínosom a dodá vám veľa sebadôvery. Vzájomné hádky pomôžu lepšie spoznať partnera. V manželstve bude vládnuť harmónia a pohoda. Ak bolo manželstvo na rozpad, veci sa mali ukončiť do konca roka. Pokiaľ sa to nepodarilo, rozchod na začiatku tohto roka bude bezproblémový. Možno vás čaká sťahovanie. Lepšie je stihnúť ho v prvej polovici roka. V septembri a októbri bude pri stole chýbať jeden člen rodiny. Môže to byť aj čas nedorozumení a flirtov. Na úspešnú rodinnú dovolenku sú ideálne mesiace jún a august. Financie by vám nemali chýbať, pretože tento rok sa vám bude v práci dariť. Najväčšiu šancu zbohatnúť, máte v januári. S prácou to nepreháňajte, aj keď sa nestrháte, neschudobniete. Na konci roka oslníte spoločnosť svojou duchaplnosťou a získate celoživotného priateľa. Aj keď vás občas chytí melanchólia, nebude to mať racionálny základ. To len konštelácia hviezd zvýši vašu precitlivenosť. Depresívni budete najmä na cestách. Tento rok totiž nie je pre vás vhodný na cestovanie. Ak si nedáte poradiť, zvýšite si riziko úrazov, vírusových ochorení, dopravných nehôd, zlých pracovných príležitostí a ešte horších študijných výsledkov. Zlepšenie nastane až na konci roka. Zato pri vianočnej a silvestrovskej lyžovačke si do sýtosti užijete úspechov a nadviažete významné kontakty, ktoré sa neskôr zmenia na priateľstvá. Aj rozhodnutie zosobášiť sa, si nechajte na tento čas. Ak vám aj tento rok zostane cudzia schopnosť nezištnej spolupráce, doplatíte na to.

Vodnár, živel vzduch, vládnuca planéta Urán, Saturn
Heslo: Nepodliehajte ilúziám

- Už od začiatku roka budete plní elánu, plánov a ilúzií. Nebude vám chýbať ani energia a šťastie. Neklaďte si však pred seba nesplniteľné ciele. Okolo vašich narodenín bude rušno, skúste v tom čase nabrať nový smer. Nebojte sa zmien, šťastia v láske máte tento rok na rozdávanie. Hoci občas o svojom partnerovi zapochybujete a občas vám ho budú chcieť vyhovoriť rodičia alebo priatelia. Všetko to, však, vašu lásku iba upevní. Najlepšie sa jej bude dariť na dovolenke, v čase od júla do konca októbra. Naopak v novembri musíte byť veľmi opatrní. Je to čas rozchodov a

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!