lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 27 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 26. Máj, , Dnes oslavuje Dušan
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Porovnávací horoskop II

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 20.2.2002
späť
Späť

Poslať
 

VÁHY 24.9. - 23.10.
ONA :
Hoci najpôvabnejšie ženy zverokruhu sú narodené v tomto znamení, často majú s láskou a manželstvom problémy. Váhy hľadajú harmonický a rovnocenný vzťah, ktorý by uspokojil telo, dušu aj myseľ, ale nie vždy ho nájdu.
ON :
Dokonalý gentleman, ktorý sa dokáže správať, nemá väčšinou problém zoznámiť sa, možno práve preto trvá celé roky, kým sa zo zábavného flirtu stane vážny vzťah. Každý detail, ktorý neladí, môže byť dôvodom k rozchodu. Keď svoj vzťah potvrdí sobášom, len nerád uvažuje o rozchode.

ŠKORPIÓN 24.10. - 22.11.
ONA :
Riadi sa svojou intuíciou a málokedy sa mýli, ak sa jedná o mužov. Na koho sa zameria, toho väčšinou dostane, aj keby na to mala použiť čary. Pokiaľ muž, ktorého miluje, nie je voľný, dokáže sa nad túto skutočnosť povzniesť a počkať si. Niekedy aj celé roky.
ON :
Magický zvodca, ktorý hypnotizuje ženy hlbokým pohľadom. Vie presne, čo chce a bez zábran za tým ide. V mladosti nemusí mať u žien veľké úspechy, ale rýchlo sa vypracuje. Žení sa väčšinou pod nátlakom s ohľadom na potomstvo. Keď z manželstva vyprchá príťažlivosť a túžba, hľadá uspokojenie inde. Niekedy uzatvára viac manželstiev za život. Medzi nimi je vždy niekoľko veľmi krátkych, ktoré vznikli len vďaka obojstrannému nesmiernemu očareniu, ktoré rovnako rýchlo vyprchalo ako vzniklo.


STRELEC 23.11. - 21.12.
ONA :
Je to divoška, ktorá má v živote viac šťastia ako rozumu. Hlavu aj srdce stráca pri prvom stretnutí, ale pritom má z lásky a najmä z trvalého vzťahu strach. Manželstvo neberie príliš vážne, ale práve preto jej to môže vyjsť. Keď nie, skúsi to znova.
ON :
Je plný nadšenia, optimizmu a láska je pre neho hrou, v ktorej musí vždy zvíťaziť. Žene, ktorú miluje, splní každé želanie. Dokonca sa s ňou i ožení. Ak to ale urobí príliš skoro, väčšinou ho čaká krach. Keď zostarne a zmúdrie, dokáže byť verným manželom a spoľahlivým otcom, preto je vhodný skôr ako druhý alebo tretí manžel. Zo všetkého najviac neznáša pritesný obojok.

KOZOROŽEC 22.12. - 20.1.
ONA :
Už v mladosti vie, čo chce:  byť bohatá, úspešná a dobre sa vydať. Neplytvá energiou ani časom a vyzerá to, že napokon dostane všetko, po čom túži. Zradiť ju môžu len jej zmysly a vášne. Je nebezpečná rivalka. Súperky  je schopná odstrániť veľmi drsným spôsobom,keď sa chce zmocniť muža, o ktorého stojí.
ON :
V mladosti je nesmelý, nenápadný a ženami často podceňovaný. Dokáže sa síce poriadne rozpáliť, ale svoje city a vášne má stále pod kontrolou. Je to rodený karierista.  Najprv si  buduje postavenie a až potom sa rozhliada po partnerke, ktorá by ho vhodným spôsobom reprezentovala. Ak zvolí opačný postup, podriadi celý rodinný život budovaniu kariéry. Keď sa jeho žena nehodí k dosiahnutému postaveniu, opúšťa ju.

VODNÁR 21.1. - 19.2.
ONA :
Miluje bez zábran a bez predsudkov, a to isté očakáva od svojho partnera. Musí byť nielen dokonalým milencom, ale i chápavým priateľom, s ktorým môže zdieľať svoje sny, rovnako ako financmajstrom a reprezentantom. Tieto náročné úlohy spĺňa len málokto, preto je v manželstve často nespokojná. Keďže si od manželstva veľa nesľubovala, pokojne v ňom vydrží aj niekoľko desaťročí.
ON :
Nerád sa pripútava k jednému človeku. Nie preto, že by bol taký záletník, ale neznáša žiadne obmedzenia. Niekedy si mýli priateľstvo a lásku, čo mu spôsobuje časté problémy. Ak sa ožení, je to väčšinou zásluhou partnerky, ktorá ho presvedčí o nutnosti tohto zväzku. Málokedy je v manželstve šťastný.

RYBY 20.2. - 20.3.
ONA :
Je príťažlivá, tajomná a zasnená. Túži po veľkej láske a spolieha sa na svoj šťastný osud. Jej city a očakávania sú trocha naivné, ale ona ich berie veľmi vážne. Väčšinou ju zaujme starší muž, ktorý ju zabezpečí a dokáže jej byť zároveň milencom, priateľom i otcom. Aká škoda, že kým ona starne, on nemladne.
ON :
Fascinujú ho dominantné ženy, možno preto, že sám je neistý a nesústredený. Keď prekoná svoje zábrany, dokáže byť nežný milenec a zábavný spoločník. Je veľmi citlivý a vnímavý. Žiť s ním vôbec nie je ľahké. Rovnako ťažké je, dostať ho pod čepiec. Pred svadbou váha a môže si to na poslednú chvíľu rozmyslieť. Niekedy zistí svoj omyl, až keď už vyslovil celoživotné áno. Vtedy sa bráni sklamaniu tým, že nechce mať s partnerkou deti. 

 

 

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!