lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 37 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 45 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 24. Máj, , Dnes oslavuje Ela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
VLÁKNO XTRA LIFE LYCRA® UŽ AJ V ÚPLETOCH!

  Spracoval(a) : Miriam Kuhlová
Dátum : 21.2.2008
späť
Späť

Poslať
 

Skvelé elastické vlákno Xtra Life LYCRA® od spoločnosti INVISTA si razí cestu šatníkom: po plavkách už preniklo aj do úpletu, konkrétne do pletených svetrov. Prímes Xtra Life LYCRA® vo svetroch dokáže, že sa v ich budete cítiť omnoho príjemnejšie. Novinku predstavila INVISTA na prestížnom veľtrhu Pitti Filati v talianskej Florencii aj na Týždni módy v New Yorku, a to prostredníctvom kolekcie návrhárov Michelle Smith pre značku Milly a Sari Gueron.


Vlákno Xtra Life LYCRA® sa po prvý raz objavilo v roku 2005 ako prímes plaviek. Vlastnosti vlákna, ktoré textíliám udržuje elasticitu a požadovaný tvar a zároveň umožňuje ich pohodlné nosenie, sa s úspechom podarilo aplikovať aj  na úpletový materiál. Ako vyplýva z testovania materiálu, bavlnené úplety aj s minimom vlákna LYCRA® držia perfektne tvar a vyzerajú ako nové omnoho dlhšie, ako úplety bez tohto vlákna. Až 80 % účastníkov testu je ochotných zaplatiť za úplety s vláknom LYCRA® viac, ako za úplety bez tejto prímesi.


 „Nedávne výskumy spoločnosti INVISTA ukazujú, že si spotrebitelia cenia všetky pozitíva, ktoré vlákno LYCRA® prináša. Často však nevedia, kde pletené svetre s prímesou vlákna LYCRA® zohnať“, uviedla Elana Page, marketingová manažérka pre úplety spoločnosti INVISTA. „Považujeme za našu úlohu práve to, aby maloobchodní predajcovia priamo v obchodoch zákazníkom na konkrétnych príkladoch ukazovali, ako vlákno Xtra Life LYCRA® dokáže zlepšiť kvalitu úpletov.“

INVISTATM je globálna spoločnosť s integrovanou výrobou textilných vlákien a medziproduktov, pôsobiaca vo viac než 40 krajinách po celom svete. Realizuje sa v piatich obchodných segmentoch: Odevy, Funkčné a textilné vlákna, Textílie, Medziprodukty a Polymery. INVISTA dáva svojim zákazníkom pridanú hodnotu vďaka neustálym technologickým inováciám v spojení so silným portfóliom najznámejších svetových značiek a obchodných známok v obore, akými sú LYCRA®, ADI-PURE®, ANSHUIBAO®, ANTRON®, AVORA® FR, INVISTA™ C12, COMFOREL®, COOLMAX®, CORDURA®, CORFREE®, DACRON®, INVISTA™ DBE, DYTEK®, ESP®, FORCE™ POLYESTER, INVISTA™ NYCO, POLARGUARD®, POLYSHIELD™, SOLARMAX®,  STAINMASTER®, SUPPLEX®, SUPRIVA™, TACTEL®, TACTESSE®, TERATE®, TERATHANE® a THERMOLITE®.  Viac informácií na www.INVISTA.com.


 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!