lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 4 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 03. Október, , Dnes oslavuje Stela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Odložte okuliare a vychutnajte si zimu naplno!

  Spracoval(a) : Veronika
Dátum : 24.2.2012
späť
Späť

Poslať
 

Radi lyžujete s priateľmi alebo sa sánkujete so svojimi deťmi? Neobmedzujte sa pri zimných radovánkach kvôli okuliarom! Podobnú dilemu rieši veľa nositeľov okuliarov, a to nielen dospelých. Deti sa nemôžu pre okuliare zúčastniť lyžiarskeho výcviku, alebo skrátka nezažijú tú pravú bláznivú atmosféru sánkovačky či guľovania, lebo si musia dávať pozor na okuliare...

 

Vychutnajte si vy i vaše deti zimu naplno! Jednoduchým riešením sú kontaktné šošovky. Nahradia okuliare a majú mnoho výhod, napríklad vás neobmedzujú pri pohľade do strán. Oceníte ich aj pre praktickosť a pohodlnosť pri všetkých druhoch zimných športov. Novinkou na trhu sú hydrogélové kontaktné šošovky TopVue. Tenké okraje šošoviek a pridaná lubrikačná látka, hyaluronát sodný, zabezpečujú pohodlie a komfort pri nosení počas celého dňa.

 

Okuliare za kontaktné šošovky

 

Zimné športy sú nám vzácne práve preto, lebo si ich užívame len niekoľko týždňov v roku. Sneh je však výnimočný najmä pre naše ratolesti, lebo sa môžu sánkovať, guľovať či stavať snehuliaka. Prečo si kaziť radosť zo spoločných zážitkov a pohybu na čerstvom vzduchu tým, že si musíme dávať pozor na dioptrické okuliare? Kontaktné šošovky poskytnú nadšencom zimných radovánok pohodlie a komfort. S nimi sa nemusíte obávať, ako v prípade dioptrických okuliarov, že sa vám zašpinia, alebo dokonca zahmlia pri vychutnávaní horúceho čaju či kávy v lyžiarskom stredisku. Okuliare sa veľakrát pri športe zlomia, v horšom prípade môžu úlomky rámu alebo skla poraniť tvár alebo aj oči. Akú ďalšiu výhodu majú kontaktné šošovky oproti dioptrickým okuliarom? Môžete sa na svahu pochváliť trendovými lyžiarskymi okuliarmi.

 

Pri výbere kontaktných šošoviek sa môžete obrátiť na špecialistu (napríklad v optike), ktorý vám poradí, aký typ šošoviek je pre vás vhodný.

 

Výhody kontaktných šošoviek TopVue

 

Kontaktné šošovky TopVue sú novinkou na našom trhu. Príjemné hydrogélové zloženie spolu s prídavnou látkou, hyaluronátom sodným, zabezpečujú pohodlné nosenie a zvlhčenie očí počas celého dňa. Hyaluronát sodný, ktorý má zvlhčujúcu funkciu, sa nachádza aj v našom organizme. Okrem očného sklovca je dôležitý aj pre správne fungovanie kĺbov.

 

Ďalšou výhodou kontaktných šošoviek TopVue sú tenké okraje, ktoré zabezpečujú pohodlie pri nosení, keďže sa na okraji šošovky nevytvorí „schod“ dráždiaci oko pri žmurknutí. S TopVue budete tiež ostro vidieť pri akýchkoľvek svetelných podmienkach. Zvoliť si môžete spomedzi denných, viacdenných či mesačných kontaktných šošoviek.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!