lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 31 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 45 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 24. Máj, , Dnes oslavuje Ela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Kvet uprostred tváre

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 15.3.2001
späť
Späť

Poslať
 

Keďže niet škaredých žien, lebo každý typ sa páči niekomu inému, máme všetko v rukách my. Stačí, ak budete vždy upravená a budete mať správny imidž. Tvar očí ani najlepším mejkapom veľmi nezmeníte, ale hru s ústami si môžete dovoliť. Ak máte krásne oči, je zbytočne priveľmi zdôrazňovať ústa. Vtedy musia byť iba dobre živené, zdravé a svieže.
K tomu prispeje pravidelné masírovanie jemnou zubnou kefkou namočenou do medu. Med potom necháme na perách pôsobiť 10 minút. Po opláchnutí ošetríme pery hrozienkovou masťou alebo inou špeciálnou balzamovou tyčinkou. Takto pripravené jemné pery, bez trhlín a oparov / herpes/potom môžete líčiť do požadovaného tvaru. Ak sú ústa priveľké, dajú sa opticky zmenšiť, ale je to zbytočné. Dnes, keď si dávajú herečky umelo zväčšovať pery, je akákoľvek veľká pusa v móde a sexy. Horšie je to s malými alebo úzkymi perami. Tu odporúčame, kúpiť si viac farebných kontúriek a začať čarovať. Ústa treba najskôr zväčšiť tmavou kontúrkou, potom vziať ceruzku o odtieň svetlejšiu a vyplniť vykreslený priestor. Celé operačné pole treba teraz napudrovať práškovým púdrom. Potom pobozkajte papierik, aby sa masa púdru a kontúrky dobre spolu zmiešala. Napokon v tenkej vrstve naneste, „nezbozkatelný rúž“ a dielo je hotové. Niekedy je dobré zopakovať ešte jednu vrstvu púder, rúž. To preto, aby mejkap dokonale držal a nestalo sa vám, že na perách už nebudete mať rúž zato kontúrky budú svietiť ako zlá maľba. Nezabúdajte, že chcete svoju krásu využiť v svoj prospech a okolie očariť, dbajte preto, aby ste si nenamaľovali ústa ako klaun. Vždy len o kúsok väčšie ako sú vaše. Veď pery nie sú nepohyblivý obraz, ale hybná páka vašich myšlienok. Nimi dávate najavo stav svoje duše. Radosť, ale aj smútok alebo zlosť, preto nemôže časť úst bez pohybu stáť a časť sa pohybovať. Keď ste si pekne nalíčili pery, skúste sa v zrkadle chvíľu rozprávať sama so sebou, zasmiať sa, zamračiť. Ak to bude vyzerať prirodzene, všetko je v najlepšom poriadku.

Namiesto záveru pridáme niekoľko všeobecných rád. Tmavé pery, hnedé a fialové odtiene vám pridajú niekoľko rokov a tvrdší výraz./ niekedy až natvrdlý/. Krvavo červené pery si môže dovoliť málokto a treba vtedy veľmi dbať na odtieň oblečenia. Veľmi svetlý rúž nepristane bledej pleti. Čím jemnejší a mäkší tón zvolíte, tým plnšie budú pôsobiť vaše ústa. Ak vám príroda nadelila krásne ústa, stačí si ich pretrieť leskom na pery. Ak sa vám nepodarilo kúpiť odtieň, ktorý hľadáte, dajte si do hrnčeka niekoľko kúskov starých rúžov a urobte si farbu, aká vám vyhovie. Rúž potom vlejte do téglika alebo naspäť do formy a nechajte chvíľu stuhnúť v chladničke. Na nanášanie rúžu je najvhodnejší štetec. Mali by ste si zvyknúť maľovať sa štetcom, len dbajte potom na hygienu. Štetec pravidelne perte, aby sa vám do drobných trhliniek nedostávala z neho špina.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!