lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 45 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 24. Máj, , Dnes oslavuje Ela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dôkazom je ypsilon

  Spracoval(a) : Kristína Farkašová
Dátum : 14.3.2001
späť
Späť

Poslať
 

Ak nájdete harmonicky napísané ypsilon, ktoré má dolnú a hornú vlnovku rovnako pekne formovanú, ihneď berte jeho autora do postele. Je to perfektný milenec a tých nie je na svete nazvyš. Písmeno sklonené doprava signalizuje, že jeho autor má viac citu ako rozumu, čo je tiež dobré, lebo to znamená príjemný sex. Písmeno, ktoré sa kláti doľava hovorí o introvertovi , ktorý nie vždy dokáže podať kvalitný výkon a treba s ním jednať ako s prepeličím vajíčkom. Kolmé G je nebezpečné. Jeho majiteľ je prísne logicky mysliaci človek, praktik a racionalista, čo je v sexe neskonalá nuda. Možno vás na základe vedeckých poznatkov privedie k orgazmu za tri štyri minútky, ale zážitok, to nebude ktovie aký. Nie je totiž nič horšie ako milovanie bez fantázie. Najmä po desiatich rokoch manželstva. Nepravidelné g, to znamená raz doprava, raz doľava hovorí o tom, že človek, ktorý takto píše, je veľmi nevyrovnaný, náladový, alebo je prepracovaný, stresovaný, či dokonca chorý. S tým si teda veľa neužijete a ak, tak to bude iba náhoda a nie štýl. Drobnučké Y a celkovo drobné písmo znamená, že jeho majiteľ síce vie čo chce, ale ide na veci zbŕklo. Vice versa /naopak/, veľké písmená znamenajú, že budete musieť aspoň toľko času venovať vychvaľovaniu milenca ako milovaniu. To však neznamená, že to bude stratený čas, ak ho pekne pochválite, určite vás jeho výkon nesklame. Taký človek je otvorený novinkám, má dostatok sexuálnej fantázie a chuti, v posteli je dominantný a zo sexu má neskrývanú radosť.
Veľké medzery medzi slovami znamenajú, že partner nie je dosť otvorený a len ťažko sa mu skutočne dostanete pod kožu. Svoje tajomstvá si vždy zachová. Tlsté písmeno, ktoré pripomína farárovu kuchárku, vypovedá o veľkej zmyselnosti. A to by ste si nemali nechať ujsť. Aspoň raz v živote si doprajte muža s tlstým ypsilonom.

Grafológovia tvrdia, že na odhadnutie stačí vidieť podpis. Neprezradili však, ako trebárs u takého Paľa Ruska /spolumajiteľ TV Markíza/, ktorý vo svojom mene nevlastní ypsilon, G alebo J zistíme, či treba jeho milenkám závidieť, alebo ich ľutovať.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!