lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 9 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 7 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 28. September, , Dnes oslavuje Václav
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Spoločnosť Bausch + Lomb uvádza šošovky PureVision®2 with High Definition™ Optics - Nové šošovky umožňujú jasné, ostré videnie – najmä za zhoršených svetelných podmienok

  Spracoval(a) : Petra
Dátum : 31.5.2011
späť
Späť

Poslať
 

Bausch + Lomb oznamuje uvedenie kontaktných šošoviek  PureVision®2 with High Definition™ Optics, poslednej novinky v sortimente šošoviek, ktoré  spoločnosť ponúka v Čechách a na Slovensku. Tieto nové mesačné kontaktné šošovky majú znížiť oslnenie a tvorbu svetelných kruhov, no súčasne umožniť vynikajúce videnie.  Sú výsledkom spojenia niekoľkých zlepšení, ktorých cieľom je pomôcť prekonávať problémy, s ktorými sa stretávajú používatelia kontaktných šošoviek, vrátane sférickej aberácie, optického efektu, ktorý môže spôsobiť rozmazané videnie, oslnenie a vznik svetelných kruhov. Výsledkom je šošovka, ktorá umožňuje ostré, jasné videnie aj za zhoršených svetelných podmienok, spolu s mimoriadnym komfortom a priedušnosťou.  

 

Šošovky PureVision®2 with High Definition™ Optics optimalizujú dizajn, aby znížili sférickú aberáciu v celom rozsahu. Šošovky sú zabalené v jedinečnom roztoku, ktorý poskytuje mimoriadny komfort pri ich vkladaní. Okrem toho, nové šošovky zabezpečujú vysokú priepustnosť kyslíka počas nosenia, aby pomohli vyvárať zdravé prostredie pre oči.  PureVision®2 with High Definition™ Optics, jedny z najtenších šošoviek dostupných na trhu, umožňujú aj veľmi jednoduchú manipuláciu.   

 

“Prvé reakcie oftalmológov na šošovky PureVision®2 with High Definition™ Optics, vychádzajúce z vyhlásení pacientov o skvelom videní a komforte, boli veľmi pozitívne,” povedala Cheryl Donnelly, riaditeľka pre medicínske záležitosti EMEA, Bausch + Lomb Vision Care.  “Aj prieskumy priniesli veľmi pozitívnu spätnú väzbu od spotrebiteľov. 84% ohodnotilo šošovky PureVision2 ako pohodlné pri vkladaní[i], 75% súhlasilo, že umožňujú skvelé videnie,[ii] a 77% súhlasilo, že znižujú oslnenie a vznik svetelných kruhov aj za zhoršených svetelných podmienok2.”

 

Nedávna štúdia spoločnosti Needs, Symptoms, Incidence, Global Eye Health Trends (NSIGHT) uskutočnená na 3.800 pacientoch s korekciou zraku v siedmich krajinách ukázala, že videnie je najdôležitejším kritériom pri výbere výrobkov súvisiacich s očami.  Z používateľov kontaktných šošoviek, ktorí sa stretli s oslnením alebo vznikom svetelných kruhov, 90 percent vyhlásilo, že majú záujem o roztok, ktorý znižuje oslnenie, zatiaľ čo 89 percent malo záujem o roztok, ktorý znižuje tvorbu svetelných kruhov.  Menej ako 10 percent respondentov vyhlásilo, že má riešenie, ktoré úplne odstraňuje tieto príznaky.  Prieskum, ktorý si objednala spoločnosť Bausch + Lomb, uskutočnila nezávislá firma zaoberajúca sa prieskumami trhu Market Probe: Europe.

 

“Pri návrhu šošoviek PureVision®2 with High Definition™ Optics sme skúmali súčasné životné štýly miliónov pacientov. Tieto životné štýly zahŕňali činnosti, pri ktorých má videnie rozhodujúci význam, vrátane šoférovania v noci, učenia sa v triede a športovania,” povedala pani Georgina Pinnington zo spoločnosti Bausch + Lomb. “Kontaktné šošovky PureVision®2 with High Definition™ Optics sú navrhnuté tak, aby umožňovali ostré, jasné videnie, najmä za zhoršených svetelných podmienok.”

 Referencie

[i] Výsledky štúdie šošoviek PureVision®” HD and PureVision® , ktorú uskutočnilo 22 výskumníkov na viacerých miestach. Po prvom dni nosenia šošoviek 264 subjektov vyplnilo elektronický dotazník o účinnosti šošoviek.  

[ii] Výsledky štúdie č. 648, ktorú uskutočnilo 21 výskumníkov na viacerých miestach v máji až júni 2010, počas ktorej 339 osôb, ktoré s súčasnosti nosia Si-Hy, sa zúčastnilo “slepého” 28-dňového testovania šošoviek PureVision®” HD a PureVision®.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!