lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 20. August, , Dnes oslavuje Anabela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Čo muži nenávidia /vo všeobecnosti/

  Spracoval(a) : Natália Križova
Dátum : 2.8.2001
späť
Späť

Poslať
 

Tretie štádium vzťahu sa vyznačuje zvýšenou toleranciou k veciam, ktoré nám trochu, ale len trochu prekážajú. V tomto období dobrý sex napokon vždy vymaže pachuť chýb. Štvrté štádium je vytriezvenie. Obaja sa začínate kriticky pozorovať. Práve v tomto období sa ukáže, že muži majú niekoľko spoločných čŕt. Sú veci, ktoré skrátka nemajú radi. My ich máme tiež, ale o nich nech píšu v príručke pre neprekonateľného muža. V kategórii dokonalá manželka prinášame zoznam chýb, ktorým sa oplatí vyvarovať.

1. Vždy dokonalá

Aj keď sa váš partner zrejme v časopisoch rád pozrie na ženu, ktorá je dokonale nalíčená, dokonale učesaná a dokonale oblečená, na vás má trochu iné nároky. Mužov mimoriadne irituje, ak si ich partnerka na hlave vyčeše nedobytnú pevnosť, na ktorej chýba už iba tabuľka „nedotýkať sa, krehké a drahé“.
Rovnako trpia, ak päťkrát za hodinu, pri intímnej večeri v reštaurácii, odbehnete na toaletu, aby ste zlikvidovali stopy po smiechu, pití a jedení. Radšej znesú rozmazanú kontúrku ako neustálu kontrolu vizáže.
Muži vo všeobecnosti nemajú radi make-up a púder, najmä vo viditeľne hrubej vrstve. Nepreháňajte to preto s nanášaním líčidiel. Niektorých jedincov odradí už ich vôňa, ktorá im pripomína ocot.
Aj tí najnáročnejší muži potrebujú veriť, že krása, ktorú im ponúkate, je prirodzená. Neustále manipulovanie rúžom a púdrom ich vieru často nalomí. Aj keby ste boli najväčšími perfekcionalistkami a vaše líčenie a účes by spĺňali náročné kritéria medzinárodných súťaží v kaderníckom a stylingovom umení, musíte sa tváriť, že tú krásu vám pridelila matka príroda.
Pokiaľ si navyše muž všimne, že sa ešte ja v posteli neustále kontrolujete, ste pri normálnom partnerovi stratená. Dokonalosť je síce krásny cieľ, ale na ceste k nemu to s tou dokonalosťou netreba preháňať.
Muži sa hrozia aj toho, že sa nesprávne oblečiete. Keď idete spolu do luxusnej reštaurácie sú na mieste ihličky a extravagantná róba, ale keď vás pozvú na hokej, pri pohľade na váš dokonalý kostým je im jasné, že prídu o teplý pulóver, šál alebo budú musieť odísť pred koncom zápasu , aby neriskovali zmrazenie vašich vaječníkov.

2. ŠmudlaMinimálne rovnako nechutná ako“ pani dokonalá“ je, v ponímaní mužov, žena, ktorá o seba nedbá. Je jedno či spolu žijete dvadsať rokov, alebo pár týždňov, muž chce, aby ste boli pre neho pekná. Platí to aj v kuchyni pri varení, aj na chate, či v záhrade. Zo všetkého najviac iritujú mužov vyťahané bavlnené nohavičky, podprsenky farby cementu, hrubé pančuchy aké nosila vaša aj jeho babka v treskúcej zime v nevykúrenom dome, neforemné šaty z nekvalitného materiálu, leginy na zadku veľkosti pretekárskej kobyly, slušivé umelohmotné tepláčiky a mastné vlasy. Mnoho žien si myslí, že muži si takéto maličkosti nevšímajú, opak je však pravdou.
Nikto netvrdí, že musíte nutne presedlať na erotickú spodnú bielizeň, či tanga. Že máte upratovať v šatách od Versaceho a záhradku rýlovať v slušivom módnom ružovom kostýmčeku. Stačí, ak budú vaše bavlnené nohavičky žiariť čistotou a dobre sedieť. To isté platí aj pre podprsenku a domácich šatách. Dbať o svoj vzhľad však nemáte kvôli partnerovi, ale v prvom rade kvôli sebe. Je to totiž primárny dôkaz sebaúcty.


3. Vychovávateľka


Ženy sa často sťažujú, že muži sú len takí nerozumní šašovia. Nevedia sa správať, stále sa len bavia, pijú, robia hluk a špinu a my, tá dôstojná časť ľudstva ich musíme vychovať. Problém je v tom, že väčšina mužov odmieta mať v partnerke aj matku a učiteľku, aj keby jej rady boli akokoľvek dobre myslené. Máločo trápi muža tak, ako dôstojná žena – matka. Muž potrebuje, aby ste sa žena smiala jeho vtipom, potrebuje, aby ste sa uvoľnila, aby bola veselá a dokázali sa blázniť a mala pochopenie pre jeho nepochopiteľné žartíky. Muži totiž smiechom ventilujú svoje emocionálne napätie. Nejdú do cukrárne s kamarátkou, nezjedia štyri zákusky a nevyžalujú sa matke. Svoj stres utopia v smiechu a vymýšľaní kanadských žartíkov. Mimoriadne dôležité je, aby mala žena zmysel pre humor v krízových situáciách. Jediný spôsob, ktorým sa, napríklad, dá dôstojne preklenúť sexuálne zlyhanie, či iná tragédia je práve humor. Dôležitá je aj spontánnosť. Ak sa na všetko budete neustále pripravovať a snažiť sa veci držať v presných medziach, zničíte skoro každého chlapa. Aj najsystematickejší šéfovia potrebujú trochu uvoľnenia. Preto odhoďte masku dôstojnosti, ktorú ste si po pätnástych narodeninách nasadili a objavte v sebe opäť to dievčatko, ktoré sa tak spontánne smialo. Pre mužov sa stanete neodolateľná.

4. Ohováračka


Možno si myslíte, že sa v očiach svojho nového partnera stanete omnoho príťažlivejšia, keď budete svojho bývalého neustále ohovárať. Nie je to tak. V prvom rade : muži nenávidia porovnávanie. Neznesú ho dokonca ani v prípade, že z neho vychádzajú ako víťazi. V druhom rade: aj keď muž vie, že už nie ste panna, veľmi nerád počúva o tom, kto bol pred ním. Ak neustále ohovárate predošlého partnera /či partnerov / nadobudne muž pocit, že sa zaradil do klubu nemožných Truhlíkov a že raz aj jeho budete ohovárať v náručí niekoho iného. Preto v prípade, že je pre vás zdôrazňovanie chýb bývalého partnera spôsobom, ako súčasnému partnerovi naznačiť, že je skvelý, radšej sa tejto metódy vzdajte.

5. Povrchná mamonárka


Ďalšia z ženských vlastností, ktoré muži úprimne nenávidia je povrchnosť. Ak sú vašou hlavnou témou šminky a drahé oblečenie, ak v časopisoch čítate len spoločenskú rubriku a v televízii vás nadchýnajú seriály typu Divoký anjel, ste žena na odpis. Rovnako mužov a to bohatých aj chudobných, znechucuje, ak sa neustále dokážete baviť len o značkách a cene svojich, či cudzích majetkov. Muž nepotrebuje mať vedľa seba Alberta Einsteina, alebo kalkulačku. Prílišná múdrosť, alebo vychytralosť im prekáža. Avšak skutočnosť, že sa zaujímate o dianie vo svojom okolí, že poznáte históriu, viete niečo o prírode, v živote ste prečítali aj inú ako vkladnú knižku a sú oblasti , v ktorých ste vyslovene doma, si muži cenia.

6. Menejcenná

Ak budete muža neustále upozorňovať na svoje tukové vankúšiky a vzdychať, že bez neho ste stratená, veľmi rýchlo sa stratí on z vašej blízkosti. Muži sa boja zlyhania. Ak je na ich ramená príliš prudko hodená záťaž zodpovednosti za všetko, podľahnú panike. Veľmi radi sa o ženu starajú, ale len v prípade, že si tú cestu vybrali sami. Ak ich budete neustále stavať do pozície ľudí, na ktorých stojí a padá váš život, vaše možnosti kultúrneho rozvoja, myslenia, či sebavedomia – utečú vám.
Medzi mimoriadne neobľúbené ženské spôsoby patrí falošná „skromnosť“. Keď vám muž povie, že máte pekný zadok, nechce počuť, že je ovisnutý, začína sa na ňom tvoriť celulitída a je nižšie položený, ako by ste si predstavovali. Ak ho budete neustále presviedčať o svojej nedokonalosti, stratíte pre neho cenu. Prečo by mal venovať svoj čas niečomu tak vadnému. Ak chcete tisíckrát počuť, že vám nové rifle pristanú, opýtajte sa kamarátky. Jej odpoveď možno nebude úprimná, ale dokáže vám ju tisíc razy zopakovať. Nečakajte však, že muž obetuje viac ako jeden pohľad takému nezmyslu ako sú rifle. Aj keby stáli zrovna majland..

Diskusia k článku:

no neviem ci sa presne tymto riadim,asi som cudny ...
Neregistrovaný - mato, 2.8.2001 14:53
no neviem ci sa presne tymto riadim,asi som cudny ...
Neregistrovaný - mato, 2.8.2001 14:53
Cudny nie, len nie si povrchny....<BR>
Neregistrovaný - Zahadna, 2.8.2001 17:20
Cudny nie, len nie si povrchny....<BR>
Neregistrovaný - Zahadna, 2.8.2001 17:20
.....a tu je krása slovenčiny s mäkčeňmi, dĺždňami a ostatným, čo k tomu patrí.<BR>Maťo, chceš povedať, že si "čudný", alebo "cudný" ?
Neregistrovaný - zdenka, 2.8.2001 17:52
.....a tu je krása slovenčiny s mäkčeňmi, dĺždňami a ostatným, čo k tomu patrí.<BR>Maťo, chceš povedať, že si "čudný", alebo "cudný" ?
Neregistrovaný - zdenka, 2.8.2001 17:52
:-)<BR>teraz fakt neviem ako mam odpovedat,normalne som v rozpakoch :-))
Neregistrovaný - mato, 2.8.2001 19:23
:-)<BR>teraz fakt neviem ako mam odpovedat,normalne som v rozpakoch :-))
Neregistrovaný - mato, 2.8.2001 19:23
skutočne dobre napísané a reálne
Neregistrovaný - Luba, 3.8.2001 14:13
skutočne dobre napísané a reálne
Neregistrovaný - Luba, 3.8.2001 14:13
Myslím si, že tieto, krátke charakteristiky dostatočne vystihujú mužov, čo im na ženách vadí a včom vydia problém. Myslím si väčšina by so mnou súhlasila.
Neregistrovaný - Milan, 4.8.2001 22:15, Kobelovsky(`na`)szm.com
Myslím si, že tieto, krátke charakteristiky dostatočne vystihujú mužov, čo im na ženách vadí a včom vydia problém. Myslím si väčšina by so mnou súhlasila.
Neregistrovaný - Milan, 4.8.2001 22:15, Kobelovsky(`na`)szm.com
Sex prináša šťastie, radosť, uvolnenie ak je spojený a podfarbený citom dvoch. Je to vrchol toho čo ich spája, ináč je to len gimnastika polôh, alebo hra na niečo, prípadne snaha niečo napodobnič z niakeho filmu, bez podstaty prežitku dvoch, čo vyvoláva blahodárne účinky uvedené hore v článku.
Neregistrovaný - Milan, 4.8.2001 22:34, Kobelovsky(`na`)szm.com
Sex prináša šťastie, radosť, uvolnenie ak je spojený a podfarbený citom dvoch. Je to vrchol toho čo ich spája, ináč je to len gimnastika polôh, alebo hra na niečo, prípadne snaha niečo napodobnič z niakeho filmu, bez podstaty prežitku dvoch, čo vyvoláva blahodárne účinky uvedené hore v článku.
Neregistrovaný - Milan, 4.8.2001 22:34, Kobelovsky(`na`)szm.com
tieto charakteristiky celkom platia, ale co som si vsimla chlapi nemaju radi napr. ak je zena namyslena a povysenecka, nevravim ze sa tak musi spravat ale nemaju radi ked maju z nej pocit nadradenosti
Neregistrovaný - nada, 14.6.2007 10:39
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!