lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 4 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 15. August, , Dnes oslavuje Marcela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Solídna, moderná, vysoko efektívna dovolenka

  Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 15.11.2002
späť
Späť

Poslať
 

Cestovanie je pre mnohých koníčkom a veľkou vášňou. Aj keď mnohých ľudí dnes lákajú exotické krajiny, morské pobrežia a ďaleké ostrovy, súčasným trendom je narastajúci záujem o domáci cestovný ruch. Aktívne domáce dovolenky sú príjemným spojením pobytu v prírode so špecificky zameraným relaxačným a regeneračným programom.

Dovolenka „ušitá na mieru“
Cestovná kancelária MONADA so sídlom v Piešťanoch má bohaté niekoľkoročné skúsenosti s organizovaním relaxačno-ozdravovacích pobytov v atraktívnom horskom prostredí Vysokých Tatier v Podbanskom. Program pobytov obsahuje zaujímavé regeneračno-relaxačné činnosti, ktoré sú inšpiráciou k zdravému, múdremu a úspešnému spôsobu života a zárukou dokonalého oddychu.     

Najrozsiahlejší tatranský hotelový komplex
V Západných Tatrách, priamo pod majestátnym Kriváňom leží Podbanské. Miesto ako stvorené na relaxáciu a aktívny oddych. Prekrásne prírodné scenérie v každom ročnom období lákajú na turistické vychádzky blízkymi dolinami.  V letnom období sú tu výborné podmienky pre cyklistické túry a v zime si milovníci prírody určite nenechajú ujsť lyžovanie. Dominantou Podbanského je komplexne vybavený hotel PERMON, ktorý pod jednou strechou poskytuje najširšie spektrum služieb – komfortné ubytovanie, vynikajúcu kuchyňu, možnosti regenerácie, relaxácie a zábavy. Plaváreň s dvadsaťpäť metrovým bazénom je známa svojim atraktívnym výhľadom na Kriváň. Lákavý je aj novovybudovaný relaxačný komplex sáun, parných a vodných kúpeľov a regeneračných masáží. Komplexnosť a exkluzivita hotela je známa aj pre svoj bohatý spoločenský život, umocnený barovým servisom.

Hotelové zariadenie rodinného typu
Hotel Kriváň, v minulosti veľmi známy hotel, ako prvý uvedený do prevádzky v osade Podbanské, dostal meno podľa dominantného tatranského štítu v tejto prekrásnej horskej oblasti. Dnes sa stal novo rekonštruovaný hotel KRIVÁŇ súčasťou hotelového komplexu Permon -  Kriváň. Cestu medzi nimi približne 700 m strávite príjemnou prechádzkou v neopakovateľnej atmosfére prírodných scenérií Vysokých Tatier. Hotel KRIVÁŇ ponúka ubytovanie vo vkusne zariadených, štandardne vybavených izbách s televízorom a telefónom. Hotelová reštaurácia a denný bar uspokoja svojim sortimentom a kvalitou aj najnáročnejšieho klienta. Široká ponuka doplnkových služieb je k dispozícii v hoteli PERMON.


Lákavá ponuka
Relaxačno-ozdravovacie pobyty predstavujú aktívnu dovolenku s bohatým programom, pri ktorej nezáleží na počasí. Stráviť dovolenku s MONADOU znamená získať sviežosť a celkové uvoľnenie, regeneráciu fyzických aj psychických síl a načerpanie úžasnej životnej vitality. Aktuálna ponuka zahŕňa regeneračné, redukčné a skrášľovacie pobyty. Relaxačno-ozdravovací program pobytov tvoria ranné a večerné ozdravujúce regeneračné cvičenia, zamerané na chrbticu a pohybový aparát, večerné relaxácie a individuálne relaxácie pod pyramídou pri príjemnej upokojujúcej hudbe. Na základe vytrvalého štúdia a dlhoročných skúseností je počas pobytu doporučená zdravá, ľahko stráviteľná strava a špeciálne zostavený stravovací systém pre tých, ktorí chcú počas dovolenky zároveň v pohode a bez stresu schudnúť. V ponuke je aj špeciálna lekárska diagnostika - TEST ZDRAVIA metódou MUDr. Schimmela vrátane naturopatickej poradne, zameraný na zistenie funkcie jednotlivých orgánov, príčiny ochorení, toxickú záťaž organizmu, testovanie vhodnosti naturopatík, testovanie znášanlivosti klasických chemických liekov a jednotlivých potravín. V programe skrášľovacích pobytov je zaradené kompletné odborné poradenstvo farebnej typológie a vizáže formou individuálneho prístupu. Novinkou je regeneračný pobyt, ktorý ponúka pohľad do tajov astrológie. Okrem vyhotovenia osobného horoskopu nasmeruje na cestu sebapoznania z hľadiska originálneho a jedinečného spojenia čínskeho (lunárneho) a európskeho (solárneho) horoskopu s prihliadnutím na ascendent (hodina narodenia).

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!