lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
3 tém, a 39 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 36 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 16. Máj, , Dnes oslavuje Svetozár
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Módna prehliadka Trussardi

  Spracoval(a) : Patrik Cvengros
Dátum : 11.12.2000
späť
Späť

Poslať
 

Musím sa priznať, že nie som žiadnym znalcom módy, ale keďže som sa zúčastnil na produkčných prácach pri organizácii tejto akcie, dovoľte mi, aby som Vám ju aspoň takto priblížil, takým mojím normálnym konzumentským štýlom.

O tom, že nešlo o fazuľky svedčila aj samotná návšteva „garderóbiek“ priamo z Talianska. Tie už mali všetky modely v oku, takže nájsť vhodnú modelku na prezentovanie tejto špičkovej módnej tvorby nemalo byť problémom. Úlohou však bolo len nájsť dostatok rozmerovo „vyhovujúcich“ modeliek, nakoľko modely boli šité hlavne pre postavy typu „vychudnutá Barbie“.
Pri pohľade na zavesené modely na „stendoch“ som sa mysľou ihneď preniesol do najavangardnejšieho second-handu alebo panoptika. Zástavu dýchacích ciest som pocítil po zistení približných predajných cien. Asi do smrti nezabudnem na červené nohavice, ktoré mali na sebe také malé šupinky. Ich cena prevyšovala novú Škodu Felíca. Ppochopil som, že boli asi živé.Módna prehliadka sa začala, krásne nasvietenie móla, super hudba, živý znak Trussardi v podobe Afgánskeho chrta v rukách krásnej moderátorky boli predzvesťou super módnej prehliadky v bombastickom štýle. Jeden model striedal druhý, nechýbali modely ani pre nás mužov.
Dynamická hudba v jednej línii s modelmi a rôznymi odtieňami farieb nasvieteného móla dodávali neskutočný zážitok. Hore spomínané „šupinkovité“ nohavice, ktoré na vešiaku vyzerali naozaj veľmi „out“, na tele modelky boli proste nenormálne, ak by cena nebola brzdou hneď ich kúpim....., ale to je už o niečom inom.


Priznám sa kvalita fotiek nie je slávna, takže dúfam, že aspoň trochu navodil tento článok tú správnu atmosféru, ktorú táto talianska značka Trussardi odprezentovala v Bratislave. Ak sa chcete zoznámiť s kvalitou tejto značky osobne, značková predajňa Trussardi Vás srdečne pozýva do svojich priestorov na Ventúrskej ulici v Bratislave.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!