lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
3 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 29. Január, , Dnes oslavuje Gašpar
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Aké spodky, taký chlap

  Spracoval(a) : Natália Krížová
Dátum : 19.12.2001
späť
Späť

Poslať
 

Slipy, trenky, ženské nohavičky, boxerky, tanga...to všetko sú ozdoby skrývajúce tajomstvá našich mužov. Jedni nás svojou spodnou bielizňou vzrušujú, iní hnevajú, poburujú, alebo bavia. Napriek tomu sa dá povedať, že aj bielizeň muža vypovedá niečo o jeho charaktere. Preto pozor, dolu gate, aby sme vedeli, čo tam máte.


Klasik, ktorý má rád tradičné biele slipy, je rozvážny, nie je sukničkár, je systematický a čistotný. Nemá však priveľa fantázie a nie je ešte celkom dozretý ( slipy nosia chlapci už aj v detstve) a preto neprikladá sexu najväčší význam vo svojom živote. Ak túžite po šťastnom, štandardnom rodinnom živote, po boku spoľahlivého muža, ktorý rád pracuje a stará sa vzorne o svoje deti, hľadajte muža v bielych slipoch. Ako bonus dostanete do daru aj jeho submisívnosť. Muž v bielych slipoch nemusí bezpodmienečne vládnuť vo vašom dome.

Nezávislý muž ktorý síce nosí biele slipy, ale nikdy nie v dokonalej veľkosti a v snehobielom prevedení sa dá nazvať protipólom klasika. Nevšíma si, čo si o ňom myslí okolie, životom ide podľa vlastných predstáv, putá mu nenasadí ani láska. Je však priateľský, spoľahlivý, srdečný a rád pomáha ľuďom v núdzi. Čo na tom, že na slipoch má občas dierku.

Elegán nosí rád čierne boxerky na telo. Potrpí si na svoju mužnosť, chce urobiť dobrý dojem a sexu prikladá aspoň taký význam ako spoločenskej úrovni. Miluje golf, večierky, dámy zo šoubiznisu a seba samého. Trošku márnivosti mu však ženy rady odpustia pre jeho neodolateľný šarm.

Perfekcionalista má rád boxerky bavlnené s lycrou alebo hodvábne trenírky v jemne modrom tóne, poprípade bledosivé, ale v jasných tónoch. Nič nemá ani proti drobnému vzoru. Jeho bielizeň pôsobí vážne, rovnako ako jeho vystupovanie. Je to prirodzený vodca. Zodpovedný človek s prehľadom o svojom majetku a so snami, ktoré sa rovnajú realite. Môže to byť rovnako bankár, ako živnostník, ktorý nemá problém s daňovým úradom.

Bi. Nosí tanga a nie je celkom rozhodnutý, či je lepšie byť tvrdý, či mäkký, či je lepší sex so ženami alebo s mužmi a či je príjemnejšie na Bali alebo v New Yorku. Dokonca je mu jedno, kto tú cestu zaplatí.

 Dole bez. Ten kto má pod nohavicami holú kožu, je človek voľnomyšlienkár, milovník slobody, bohém. Môže to byť aj muž, ktorý vlastní mimoriadne veľký úd a nechce ho zbytočne obmedzovať. Rád strieda partnerky a potrpí si na obdiv. V spoločnosti je mimoriadne obľúbený, má zmysel pre humor a miluje pestovanie tela. Je mu jedno, či v posilovni alebo na poľovačke. Je to fantastický milenec, ktorého si jedna žena udrží len veľmi ťažko.


Diskusia k článku:

fumezv bjpgxlm plitco fahit mgcxqe trfi xecdbuks
Neregistrovaný - srhy uroxmcyw, 8.9.2007 03:35, onuct(`na`)mail.com
Sorry, but what is kimerikas? Jane.
Neregistrovaný - sweeta-bg, 26.3.2008 09:14, sweeta-rz(`na`)mail.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!