lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 29 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 28. Január, , Dnes oslavuje Alfonz
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
TRENDOM TOHTOROČNÝCH VIANOC JE ONLINE NÁKUP DARČEKOV NA SPLÁTKY!

  Spracoval(a) : Kristína Farkašová
Dátum : 7.12.2006
späť
Späť

Poslať
 

Nakupovanie tovaru na splátky je na Slovensku čoraz viac obľúbenejšie a tento trend má rastúcu tendenciu. Prejavuje sa to aj v nákupe prostredníctvom internetu, kde túto možnosť využíva čoraz viac zákazníkov. Najväčší internetový obchodný dom na Slovensku - HEJ.sk - zrealizoval v tomto roku celkovo zákaziek na splátky v objeme viac ako 8 mil. Sk, z toho za september 2006 to bolo takmer 1,19 mil. Sk.

Darčeky na splátky cez internet
V nadchádzajúcom vianočnom období sa snaží internetový obchod HEJ.sk vyjsť svojim zákazníkom maximálne v ústrety. Pripravil pre nich špeciálne splátkové úvery, vďaka ktorým môžu potešiť svojich blízkych skvelými vianočnými darčekmi a nemusia mať pritom celú hotovosť. V týchto produktoch sa kumulujú benefity nákupu prostredníctom internetu s výhodami nákupu na splátky.

Internetový obchod pripravil pre svojich zákazníkov program predaja na splátky za veľmi výhodných finančných podmienok a s minimálnou administratívou s tým spojenou. Splátkový predaj znamená komfort, jednoduchosť a bezpečný nákup z pohodlia Vášho domova.
 
„Ide o významný posun pri poskytovaní nákupu prostredníctvom internetu“, hovorí vedúci internetového obchodu HEJ.sk Pavel Gall. „Splátkový predaj má veľa benefitov. V prvom rade sú to výhodné finančné podmienky a minimálna administratíva. Zákazníci si sami určia výšku akontácie, splátok a poistenie. Nemusia nikam chodiť, pretože zmluvu si on-line stiahnu a vytlačia. Môžu tiež on-line sledovať vybavovanie svojej žiadosti. Splátky si môžu dokonca poistiť alebo, ak majú záujem, vedia si na kalkulačke vyrátať výšku splátok. V prípade nejasností stačí zavolať na Call centrum 02 16 261 alebo napísať na obchod@hej.sk. Naši zamestnanci im radi pomôžu.“

Výhodou online nakupovania oproti klasickému sú atraktívne ceny, komfort a pohodlie pri nakupovaní, online poradenstvo, možnosť výberu dodania tovaru či platby. Nezanedbateľným benefitom pre zákazníkov je to, že nemusia mať hovotosť na nákup akéhokoľvek tovaru – môžu ho splatiť postupne v určených splátkach. Internetové nakupovanie je vhodnou alternatívou nielen pre ľudí, ktorí chcú ušetriť peniaze, ale aj pre ľudí, ktorí sú pracovne vyťažení a zaneprázdnení. Atraktívnym, či originálnym darčekom môžu takto ľahko a jednoducho potešiť seba aj svojich blízkych.

Druhy splátok
Zákazníci HEJ.sk majú na výber viacero možností nákupu na splátky:
§ V dňoch 4. - 10.12.2006 máme pre nich pripravenú špeciálnu ponuku – akciové splátky s 0% navýšením.
§ Počas celého obdobia bude zákazníkom k dispozícii aj klasický úver, pri ktorom si môžu zvoliť výšku akontácie a počet splátok podľa ich potrieb.

Na internetovej adrese HEJ.sk pod sekciou „Splátky“ si môžu zákaznici vyhľadať presnú ponuku splátkových akcií. Je tam tiež postup nákupu na splátky prostredníctvom internetu, zoznam potrebných dokladov a možnosti, aké tento druh nákupu ponúka.
Nákup na splátky prostredníctvom internetu je pre zákazníkov skutočne bezpečný a komfortný. Načo čakať na Vianoce, keď je možné nakupovať bez stresu a dlhých radov už teraz?


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!