lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 25 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 27. Január, , Dnes oslavuje Bohuš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Miliónta správa pre Ježiška prišla do Rajeckej Lesnej z Levíc

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 8.12.2009
späť
Späť

Poslať
 

Deti aj dospelí napísali Ježiškovi do Rajeckej Lesnej už milión listov. Magická hranica jedného milióna bola prekročená vďaka odkazu od 9-ročného  Jakubka z Levíc. Pohľadnica od neho prišla do Domova Vianočnej pošty do Rajeckej Lesnej koncom novembra. Jakubko si prial, aby mu Ježiško doniesol buď nový mobil, harmoniku alebo notebook. Pohľadnica prišla iba pár dní po tom, ako Slovenská pošta, a.s. spustila jedenásty ročník obľúbeného projektu Vianočná pošta.

„Milión listov doručených poštovému Ježiškovi do Rajeckej Lesnej je ďalším dôkazom toho, že Vianočná pošta sa stala pre deti i dospelých neodmysliteľnou súčasťou príprav na Vianoce. Tešíme sa z tohto úspechu a dúfame, že potešíme aj miliónteho pisateľa Jakubka vysnívaným darčekom – notebookom,“ hovorí Mária Hromadová zo Slovenskej pošty.

Vianočnú poštu využili počas uplynulých rokov tisícky detí i dospelých na posielanie svojich vianočných želaní na adresu 999 99 Ježiško. Ani aktuálny jedenásty ročník nie je výnimkou. Dokonca sa začal rekordom. Prvé listy pre Ježiška dorazili do Rajeckej Lesnej už 16. septembra. Je to skôr ako kedykoľvek predtým. Prví malí pisatelia poslali svoje želania z Kováčovej a z Rimavskej Soboty. V želaniach detí prevládajú tento rok hračky s motívom Hannah Montana, diaľkovo ovládané hračky, ale deti i prajú aj dovolenku pre rodičov, aby sa s nimi mohli cez Vianoce hrať.

Na napísanie tohtoročných vianočých snov a prianí je však ešte stále dostatok času. Stačí pohľadnicu, list alebo kresbu so želaním poslať na adresu 999 99 Ježiško. Na listy a kresby je dôležité napísať aj spiatočnú adresu, aby bolo možné poslať odpoveď.

Všetky listy a kresby pre Ježiška budú zaradené do záverečného žrebovania o zaujímavé ceny, ktoré sa uskutoční koncom januára 2010. Jednou z cien bude aj Moja knižka o Vianociach, ktorá bola pokrstená nedávno v domove Vianočnej pošty, v Rajeckej Lesnej.

Aktuálne informácie o Vianočnej pošte, ukážky listov, ako aj obrázkov, ktoré deti píšu a kreslia Ježiškovi, nájdete na webovej stránke www.jezisko.sk.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!