Viete to?
Autor(ka) : Martina Jeníková
Dátum a čas : 23.9.2002 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Možno sa vám to zdá hlúpe, ale chcem sa vás opýtať, či viete ako správne cikať, močiť, čúrať, jednoducho, dokonale sa zbaviť moču.

Možno sa vám to zdá hlúpe, ale chcem sa vás opýtať, či viete ako správne cikať, močiť, čúrať, jednoducho, dokonale sa zbaviť moču.
 
Posaďte sa na dosku, chodidlá položte na zem, ruky si oprite o kolená, mierne sa predkloňte, akoby ste čítali časopis. Takto budete dokonale pripravení na akciu. Ak sa vám zdá hlúpe hovoriť o takej banalite, sťažujte sa u  austrálskeho  profesora Ajau Rane, ktorý strávil niekoľko rokov štúdiom správneho močenia, pretože zistil, že milióny ľudí na svete trpia oslabeným močovým mechúrom, týka sa to najmä mužov a disfunkciou čriev, to sa týka najmä žien, pretože nemajú pevnú oporu pre nohy, keď cikajú. Choroba sa začína vyvíjať už v detstve.  Ďalšia štúdia tohoto profesora dokázala, že ak človek pri močení nesedí, ale sa voľne kníše nad misou, čo robí väčšina ľudí na verejných záchodoch, potom sa vyprázdni mechúr iba zčasti.  V súčasnosti pán profesor študuje, či je lepší záchod s doskou , alebo len turecký záchod. Dve šľapy nad dierou. To ešte presne nevie, ale už vie, že muži by mali močiť rovnako ako ženy posediačky. Je to pre ich zdravie dôležité.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.