Hruštičky - húževnaté
Autor(ka) : Jana Osuska
Dátum a čas : 27.8.2001 12:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Kedysi mi priateľ rozprával, že si medzi ženami vyberá vždy tie, ktoré majú širšie boky, užšie plecia a neveľké prsia. Vysmievala som sa mu, že miluje hruštičky a bola som pri tom patrične hrdá na svoje chlapčenské boky. Márne mi vysvetľoval, že ho inšpirovala Venuša a že tieto ženy sú veľmi dobré gazdinky, príjemné matky a zdravé osoby. Smiala som sa. Výsledky vedeckých výskumov a zdravie jeho manželky potvrdili jeho slová.

Ženy, ktoré majú objem bokov 102 cm a viac, sú zdravšie, dostávajú zriedkavejšie cukrovku a choroby srdca ako štíhlejšie príslušníčky nežného pohlavia, prípadne ženy, u ktorých sa tukové partie koncentrujú v hornej polovici tela. K takémuto prekvapujúcemu záveru, ktorý odporuje všetkým doteraz hojne proklamovaným poučkám o takzvanej ideálnej hmotnosti, prišli švédski lekári po dlhoročnom výskume 1400 žien s normálnou váhou, prípadne s miernou nadváhou.
Páni vedci tvrdia, že: „Pokiaľ majú dve ženy rovnakú váhu, výšku a iné telesné rozmery, potom je žena s väčším objemom bokov a tukovou vrstvou, usadenou v dolných partiách po zdravotnej stránke na tom lepšie." Vyhlásili to v rozhovore pre britský denník Daily Telegraph. Veda si zatiaľ tento jav nedokáže vysvetliť, časť mužov však inštiktívne inklinuje práve k týmto typom. Takže, milé dámy, ak sa vás to týka, zbytočne si nezakrývajte svoj impozantný zadok dlhými sakami, ale pokojne ho odhaľte svetu, aby všetci vedeli, že nemajú do činenia s cintľavkou. Držte sa hesla: Aj veľká ...zadok vie očariť.


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.