Módna prehliadka Lýdie Eckhardt - Plesy
Autor(ka) : Martina Jeníková
Dátum a čas : 2.1.2001 11:51
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Na Lady sme vás už informovali, že tento rok sa tvorcovia módy pri tvorbe večerných šiat, ktoré sú ozdobou každej módnej prehliadky, doslova vyšantili. Na sezónu 2000-2001 popustili uzdu svojej fantázii a určili, že večerné šaty musia zaujať v prvom rade materiálom.Na Lady sme vás už informovali, že tento rok sa tvorcovia módy pri tvorbe večerných šiat, ktoré sú ozdobou každej módnej prehliadky, doslova vyšantili. Na sezónu 2000-2001 popustili uzdu svojej fantázii a určili, že večerné šaty musia zaujať v prvom rade materiálom.
V móde sú všetky výstrelky – koža z jašteríc, organza, tkaný hodváb či tyl, ručne vyšívaná čipka posiata pravými i falošnými perlami.
K dokonalému materiálu patria dokonalé ozdoby - perly, pierka a drahokami. Glamour deväťdesiatych rokov nie je o nič menej žiarivý ako jeho predchodca, je len rafinovanejší. Pod “trblietkami” sa môže črtať holé telo, v tomto trende boli oblečené aj Lucie Bílá a Hana Zagorová pri odovzdávaní Zlatého slavíka v Prahe.
V prípade, že nemáte čo ukazovať pod tkaným tylom, ukazujte to, čo nemáte, nebojte sa, nikto si nepôjde pre lupu.
A ak rafinovane, na nič obalené v čipkách, položíte šál z polárnej líšky, nikto neodhalí vaše tajomstvo a pritom budete absolútne in.
Ani manekýnky na módnej prehliadke Lýdie Eckhardt neboli práve prsnaté a efekt bol dokonalý.
Pozrite si ponuku večerných šiat z dielne L.E., tak ako sme ich videli na jej poslednej veľkej módnej prehliadke.


">">
">


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.