Móda jar - leto 2001
Autor(ka) : Martina Jeníková
Dátum a čas : 19.3.2001 02:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Ak chcete byť túto jar a najmä v lete „in“ nájdite si v nasledujúcom prehľade toho, „čo letí“ svoj štýl a vhodne si doplňte šatník.
Časť IV.

Športová elegancia
Tohtoročné športové modely vsádzajú na farebnosť, nápadné nápisy a čísla. Materiály : bavlna a polyester.
Popoludňajšie nákupy i spoločenský večierok zvládnete v bavlnenom tričku, športových šortkách a pohodlnom saku. Nosia sa tiež kožené bundy inšpirované motorkárskou módou. Ak milujete pohodlné športové oblečenie, máte sa na čo tešiť.


Etno
Najnovšie trendy pochádzajú z Ďalekého východu a tropického juhu : klasické kimono, čínske kvety, africké vzory, exotické látky a šperky.


Grafika
Budú sa nosiť trojuholníky, štvorce, pruhy a kruhy. Jednofarebné aj farebné vo všetkých formách. Čím pestrejšie, tým lepšie.


Graffiti
Neónové popartové vízie a tiež čiernobiele nápisy na nohaviciach a šatách sú často presnou kópiou počmáraných stien z predmestí svetových metropolí.


Mikromini
Nehanebné šortky – bokovky, šaty a sukne v dĺžke mikromini sú síce „in“, ale nie pre každého. Podmienkou sú štíhle nohy, chlapčenský zadoček a bronzovo opálená pleť.


Korzety
Upnuté korzety dokážu zvýrazniť veľa z dokonalej postavy. Pozor na „pretekajúce“ poprsie – menej, je niekedy viac!


Koža
V roku 2001 žiari provokatívnou červenou a krehkou bielou farbou. Hitom sú kožené bundy inšpirované uniformami vojnových bombardérov, motorkárske i krátke rockpunkové bundičky 80. rokov, a tiež kožené nohavice aké nosil Elvis Presley na konci 60. rokov. Kožené oblečenie je večné a nosí sa po celý rok. Kožený kostýmček vám zaručí imidž elegantnej manažérky, sexy kožená bundička s cvokmi a zipsmi zase vzhľad drsnej „kočky“.


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.