Zamilujte si Chrobáčikov s novou detskou vodou Lucka!
Autor(ka) : Janka
Dátum a čas : 12.12.2013 00:00
Kategória : Výživa
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Pramenitá voda je pre detské telo tou najprirodzenejšou tekutinou a jediným zdrojom čistej, zdravej hydratácie. Ako však tých najmenších pre „nudnú“ vodu nadchnúť? Nová Lucka pre deti prináša odpoveď v limitovanom balení s prekvapením, ktoré si vy i vaše deti zamilujete!

Pramenitá voda je pre detské telo tou najprirodzenejšou tekutinou a jediným  zdrojom čistej, zdravej hydratácie. Ako však tých najmenších pre „nudnú“ vodu nadchnúť? Nová Lucka pre deti prináša odpoveď v limitovanom balení s prekvapením, ktoré si vy i vaše deti zamilujete!

 

Naučte svoju ratolesť uhasiť smäd tým najzdravším spôsobom. Koly, ľadové čaje a iné presladené malinovky sú plné cukru, konzervantov, farbív a nezriedka i kofeínu či iných látok, ktoré detskému organizmu iba škodia a často sú skrytou príčinou obezity, zubného kazu a ďalších problémov. Deti ich však kvôli sladkej chuti a farebným fľašiam i obsahu milujú. Môže tu čistá pramenitá voda vôbec konkurovať? Môže!

Objavte novú Lucku pramenitú vodu neperlivú pre deti v hravej zelenej fľaši s farebnými detskými uzávermi. Limitovaná edícia k filmu Chrobáčikovia si vaše deti získa obrázkami malých hrdinov, ktorých dobrodružstvá spolu môžete v kine sledovať už na Vianoce!

 „Čistá nesýtená pramenitá voda je tou najvhodnejšou tekutinou pre deti, aj keď je pre ne vzhľadom na absenciu farby, chuti či vône prirodzene málo zaujímavá. Deti sú však veľmi emotívne stvorenia. Atraktívny dizajn a zaujímavý príbeh pre ne hrajú významnú úlohu a sú vynikajúcim spôsobom, ako detičky motivovať k osvojeniu si zdravých návykov. Pite pramenitú vodu spolu s nimi a už čoskoro sa pre ne stane úplne prirodzenou voľbou, “ radí MUDr. Eva Beňová, pediatrička s viac ako 35-ročnou praxou.

Novinka od Lucky je určená pre deti, ktoré už „vyrástli“ z dojčenskej vody, no atraktívny detský obal je pre ich spokojnosť stále veľmi dôležitý. Doprajte im zdravú vodu s optimálnou nižšou mineralizáciou 365 mg/l, pre telo prospešným mierne zásaditým pH a nízkym obsahom sodíka v rozprávkovej fľaši, ktorú si rady vezmú so sebou do škôlky i na ihrisko. S novou detskou Luckou na ne navyše čaká aj malé prekvapenie, ktoré objavia v tme ;). Na pultoch obchodov novinku nájdete už začiatkom decembra 2013.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.