Pôžitok z kvalitného vína
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 1.10.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Víno patrí od nepamäti k najobľúbenejším nápojom celého ľudstva. Už v staroveku bolo súčasťou osláv či veselíc a zostalo ňou až dodnes. Lahodná chuť vína nepošteklí len chuťové poháriky. V malom množstve sa vďaka obsahu minerálov a blahodarným účinkom na krvný tlak považuje za liek. Ak aj vy patríte k milovníkom kvalitného vína a obľubujete príjemné posedenia s priateľmi, určite oceníte, ak je podávané v správnej teplote.

Víno patrí od nepamäti k najobľúbenejším nápojom celého ľudstva. Už v staroveku bolo súčasťou osláv či veselíc a zostalo ňou až dodnes. Lahodná chuť vína nepošteklí len chuťové poháriky. V malom množstve sa vďaka obsahu minerálov a blahodarným účinkom na krvný tlak považuje za liek. Ak aj vy patríte k milovníkom kvalitného vína a obľubujete príjemné posedenia s priateľmi, určite oceníte, ak je podávané v správnej teplote.

 

Pôžitok z kvalitného vína dokáže umocniť jeho ideálna teplota. Tú vám pomôžu jednoducho docieliť vinotéky značky Miele. Prístroje KWT 6321 UG a KWT 6322 UG sú elegantné a výkonné. S využitím minimálneho priestoru vám poskytnú príjemný komfort kdekoľvek. Nájde si vinotéka miesto vo vašej kuchyni, obývačke či pracovni? Podstavné modely sa vďaka svojmu dizajnu a tónovaným skleneným dvierkam môžu stať moderným doplnkom akejkoľvek miestnosti. Sklo je navyše obohatené o UV filter, vďaka čomu bude vaše víno v bezpečí. Objem spomínaných modelov je 95 litrov a do oboch sa zmestí až 34 vínových fliaš. Obsahujú tri výsuvné drevené rošty. Vo vnútornom priestore je nainštalované LED osvetlenie, ktoré je energeticky úsporné a navyše navodzuje pôsobivú atmosféru. Model KWT 6322 UG je obohatený o systém FlexiFrame s možnosťou variabilného usporiadania priečok. Prívod čerstvého vzduchu zabezpečujú uhlíkové filtre. Filter Active AirClean nedovolí vznikať takmer žiadnym pachom v chladiacom priestore a na použitie je pripravený okamžite po vložení.

 

Usilovný pomocník

S modelom KWT 6321 UG bude vaše víno vždy v bezpečí. Vďaka dvom teplotným zónam s individuálnym nastavením pre každú z nich vám nenarobia problémy ani rôzne druhy vín. Funkcia DynaCool zabezpečí optimálnu cirkuláciu chladného vzduchu pomocou integrovaného ventilátora. V priestore celej vinotéky tak bude stála teplota a vlhkosť. Jej obsluha je so systémom ComfortControl naozaj jednoduchá. Akustický alarm napojený na bezpečnostný termostat vás vždy upozorní na zmenu teploty.

 

Kúsok luxusu u vás doma

Ak si potrpíte si na špičkovú kvalitu a komfort, určite si obľúbite model KWT 6322 UG. Očarí vás ovládaním TouchControl, ako aj systémom na pohodlné otváranie dvierok Push2Open a SoftClose pre ich tlmené zatváranie. S magnetickou lištou NoteBoard navyše nikdy nezabudnete, aké vinárske poklady máte vo svojej zbierke. Tento model je vybavený až tromi samostatne temperujúcimi zónami. Umožnia vám súčasne uchovávať tri rozličné druhy vína. Tento model je zaradený do energetickej triedy A.

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.