Zimná rozprávka na zahryznutie
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 3.12.2014 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Koľkokrát ste mali chuť chytiť do ruky snehovú vločku a potešiť sa z jej nádhery bez toho, aby ste sa báli, že sa roztopí? Teraz máte príležitosť pokojne si ich poobzerať z každej strany – snehové vločky z jedlého papiera nájdete pribalené v limitovanej zimnej edícii originálnej Krtkovej torty od Dr.Oetker. Vďaka nim pripravíte pre svoju rodinu, priateľov či známych jednu z najlepších a najkrajších tort zasnežených dokonalou bielou nádherou.

Krásu snehových vločiek si naplno užijete vďaka limitovanej zimnej edícii Krtkovej torty

 

Koľkokrát ste mali chuť chytiť do ruky snehovú vločku a potešiť sa z jej nádhery bez toho, aby ste sa báli, že sa roztopí? Teraz máte príležitosť pokojne si ich poobzerať z každej strany – snehové vločky z jedlého papiera nájdete pribalené v limitovanej zimnej edícii originálnej Krtkovej torty od Dr.Oetker. Vďaka nim pripravíte pre svoju rodinu, priateľov či známych jednu z najlepších a najkrajších tort zasnežených dokonalou bielou nádherou.

 

Preneste si neopakovateľnú zimnú atmosféru priamo k vám domov. V každom balení limitovanej zimnej edície Krtkovej  torty od Dr.Oetker nájdete ako darček balíček plný snehových vločiek, ktoré sú z jedlého papiera. Pustite sa teda čo najskôr do samotnej prípravy torty, ktorá vám vďaka jednoduchému postupu nezaberie veľa času. Potom už len vločkami obsypte tú úžasnú dobrotu. Alebo ich jemne usaďte len kde-tu na povrchu torty. Fantázii sa medze nekladú.

 

Okrem zimnej krásy priamo na vašom tanieri vás limitovaná zimná edícia Krtkovej torty od Dr.Oetker očarí tvojou tradične výbornou chuťou. Zároveň si vás získa neodolateľným spojením čokoládového korpusu, lahodnej šľahačkovej náplne a banánov. Vďaka jednoduchej príprave ju môžete mať hotovú za pár minút a pri pohľade na jemné snehové vločky na jej povrchu vás chlad za oknami určite nebude trápiť.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.