Horúca zimná dvojica od Becherovky
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 31.1.2015 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Vôňa byliniek a škorice, horúci punč a útulná atmosféra, to všetko neodmysliteľne patrí k blížiacim sa zimným sviatkom. Spríjemnite si vianočný čas dvojicou originálnych horúcich drinkov s dušou Becherovky a vychutnajte si spolu nezabudnuteľné momenty, ktoré v srdci zanechajú tak krásne hrejivý pocit!

Vôňa byliniek a škorice, horúci punč a útulná atmosféra, to všetko neodmysliteľne patrí k blížiacim sa zimným sviatkom. Spríjemnite si vianočný čas dvojicou originálnych horúcich drinkov s dušou Becherovky a vychutnajte si spolu nezabudnuteľné momenty, ktoré v srdci zanechajú tak krásne hrejivý pocit!

 

 

HORÚCA BECHEROVKA

40ml Becherovky Original

150ml horúcej vody

Plátok citróna

1 čajová lyžička medu

 

Doprajte si nezameniteľnú chuť Becherovky v horúcej variácii ako stvorenej na zimné posedenia s priateľmi. Hot drink, ktorý nechá vyniknúť to najlepšie z magickej arómy bylinného likéru, je rovnako jednoduchý ako lahodný. Stačí vo vhodnom pohári či šálke zaliať Becherovku horúcou vodou, rozmiešať v nápoji lyžičku medu a nasadiť drinku ozdobnú citrónovú korunku, prípadne doplniť estetickým kúskom škorice. Nazdravie!

 

 

BE PUNCH

40ml Becherovky Original

100ml jablkového džúsu

50ml horúcej vody

1 čajová lyžička medu

Plátok citróna

 

Čím by bola zima bez šálky punču? Vyskúšajte túto originálnu verziu na báze Becherovky a inú už chcieť nebudete. Všetky tekuté ingrediencie spolu zohrejte v nádobe, dajte však pozor, aby zmes nezovrela, pretože by sa z nej vyparil alkohol. Punč podávajte v dvojdecovom pohári alebo šálke ozdobený plátkom citróna, prípadne iných citrusov, ktorými si ho môžete aj dochutiť.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.