Editoriál POZOR POZOR POZOR POZOR
Autor(ka) : šéfredaktorka
Dátum a čas : 13.12.2001 15:52
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Vážené priateľky / priatelia/, milé čitateľky, aj vy chlapi, čo občas zablúdite na naše stránky a do našich duší. Vianoce sa blížia míľovými krokmi a všetci sa snažíme zháňať darčeky, aby sme urobili niekomu radosť.

Vážené priateľky / priatelia/, milé čitateľky, aj vy chlapi, čo občas zablúdite na naše stránky a do našich duší. Vianoce sa blížia míľovými krokmi a všetci sa snažíme zháňať darčeky, aby sme urobili niekomu radosť.

Tak sme aj my pustili na obrazovky vašich monitorov LADY s novým mejkapom. A stalo sa to, čo sa stáva aj pri darčekoch z lásky, nevyšlo to na sto percent. Vaše reakcie nás presvedčili, že nie všetkým sa táto tvár LADY páči.
Sme tu pre vás a preto sme hneď na druhý deň začali s kozmetickými úpravami, určite ste si všimli, že písmo je väčšie, z mnohých častí zmizla fialová farba, jednoducho, za chodu poľudšťujeme novú tvár LADY na váš obraz. Niekedy si človek na darček neskôr zvykne a niekedy mu chvíľu trvá, kým objaví jeho čaro. Odkryjem vám tajomstvo noviniek, mali by vás potešiť. Pridali sme hodiny, aby ste vedeli, kedy sa treba vrátiť k iným činnostiam, každý deň sa dozviete, kto má meniny a od januára sa dozviete, ako konkrétne meno ovplyvňuje povahu svojho nositeľa. A nielen to, už teraz môžete poslať oslávencom kvety alebo darček. Stačia štyri kliky a všetko bude ak v rozprávke, džin vyjde z fľaše a vo vašom mene obdaruje živými kvetmi šťastlivca, ktorý patrí k vašim priateľom. Zaviedli sme vyhľadávač. Ak máte problém s manželom, s dcérou, s pleťou, s nohami, stačí napísať slovo a všetky články, v ktorých sa toto slovo nachádza sa vám objavia. Rovnako sa vám objavia staršie a novšie články, vždy po desať, pokyn nie je na konci strany, ako predtým ale vedľa vyhľadávača, pridali sme aj možnosť nájsť si najčítanejšie články, aby sme navzájom spoznali svoj vkus. Neprídete ani o tip dňa, bude sa objavovať v bežiacom riadku na „titulke“. Striedať ho budeme s informáciami o akciách v obchodných domoch. To, aby sme šetrili vašu peňaženku. Nebudeme vás nútiť čítať správy TASR na našich stránkach, radšej pripravíme fleše z aktuálneho svetového spoločenského života, tak ako ste si na to v poslednom čase zvykli. Keď sa vám zdá, že písmenká utekajú rýchlejšie ako stihnete čítať, stačí myšou posunúť kurzor na text a on sa zastaví. Pridali sme nové rubriky: cestovanie a zdravie. Štýl sme rozšírili o bývanie. Od januára budete mať v štýle horoskop na každý deň a presnú charakteristiku vašej osoby, ak ste sa narodili práve v tento deň. V rubrike Zdravie sa budeme venovať skôr alternatívnym zdrojom medicíny, pretože firma Fornet chystá aj webovú stránku Zdravoveda, na ktorej bude viac informácií z „akademickej“ medicíny.
Najviac hromov a bleskov sa znieslo na hlavu redakcie kvôli Poradni. Bola neštandardná a jedinečná. Bola ozdobou Lady svojimi prispievateľmi a preto si nemôžeme dovoliť, nerešpektovať to. Poradňa sa vráti do pôvodného stavu. So všetkým, čo v nej bolo. Keďže naša poradňa je súčasne aj fórum, rubriku Fórum sme zrušili. Všetko, čo si budeme chcieť navzájom povedať nájdeme v Poradni. Už sa teším, bez tohto čítania som nikdy nešla spať.
Farba, do ktorej naše mužské redakčné polovičky odeli LADY nenašla u vás ohlas, ale stránky sa vyzliekajú ťažšie ako ženy, do novej modrej alebo oranžovej farby sa oblečie až vo februári. Vtedy sa skončí práca na jej novej podobizni.
Chcem vás preto poprosiť o spoluprácu. Potrebujeme vedieť, čo vám chýba, či by ste volili modrú alebo oranžovú, akú drobnosť by ste zaviedli na našej stránke. Či máme uverejňovať aj fotografie pekných mužov, alebo si budeme posielať fotky svojich chlapov a necháme ich hodnotiť verejnosťou. Či chcete fotovtipy, kurz angličiny, manželskú poradňu...Teraz je to aj vo vašich rukách a preto myslite a píšte!
Posledná otázka. Čo by ste povedali na zavedenie rubriky Dimenzie, kde by sa písalo o veciach medzi nebom a zemou, ktoré priamo vplývajú na náš život, zdravie a náladu? Hoci aj s konkrétnou poradňou vedmy, či vedomca vo vzťahových veciach a veciach karmy.
Vydržte s nami, aj keď je internet nekonečný, najmä teraz, keď môžete pridať myšlienku k vytvoreniu podoby jednej bunky na novej svetovej sieti.
     

 Srdečná vďaka                                          

                                                                        šéfredaktorka©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.