POZOR!!! Super akcia práve pre vás! - vizážisti, stylisti, kozmetickí poradcovia, všetci tí, ktorí sa venujete poradenstvu v oblasti imidžu, vizáže, stylingu.
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 5.8.2005 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Určite ste aj vy počuli o skvelých pančuchách v spreji – Air Stocking, vďaka ktorým sa Vaše nohy nespotia, zbytočne sa nesťahujú a ešte aj skvele vyzerajú!

Určite ste aj vy počuli o skvelých pančuchách v spreji – Air Stocking, vďaka ktorým sa Vaše nohy nespotia, zbytočne sa nesťahujú a ešte aj skvele vyzerajú!

Spoločnosť KYBEKO prichádza s jedinečnou ponukou a tou je možnosť objednať si za akciovú cenu pančuchy Air Stocking.

Spoločnosť KYBEKO je výhradným dovozcom pre Slovenskú, Maďarskú a Poľskú republiku. Viac informácií o produkte nájdete na www.airstocking, kde si ich môžete aj priamo objednať.

Air Stocking sú zložené z tekutého púdra, ktorý obsahuje čiastočky hydrolyzovaného hodvábu a komplexné aminokyseliny. Púder dokonale prekryje modriny, jazvy a žilky na nohách. Mikroskopické čiastočky hodvábu zaručujú pokožke neustály príliv vlhkosti. Air Stocking obsahujú extrakt kofeínu a zeleného čaju, ktorý vynikajúco pôsobí na spevnenie pokožky nôh. Sú vodoodolné a obsahujú UV filter, takže sa pokožka nespáli a je dokonale chránená pred slnečným žiarením. Pančuchy sú klinicky testované, tým sa zaručuje ich zdravotná nezávadnosť. Perfektne sa hodia k otvoreným topánkam, pretože nezakrývajú prsty nôh ako bežné pančuchy a nezarezávajú sa do päty. Môžete ich nájsť už v štyroch farbách – Coco, Bronze, Terracotta a Natural. Pre všetky tieto skvelé a jedinečné vlastnosti ich môžete odporúčať svojim zákazníkom.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.