Salma Hayeková podporuje kampaň kondómov
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 12.8.2005 00:00
Kategória : Osobnosti
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Mexická kráska Salma Hayeková nalieha na mladých milencov, aby používali ochranu pri sexe, pretože je zhrozená rastúcim počtom mladých ľudí, ktorí sú nakazení vírusom AIDS. Na hviezdu filmu Frida urobila dojem jej kamarátka herečka Ashley Juddová, ktorá pracuje pre charitu YouthAIDS, a preto sa rozhodla podporiť kampaň tejto organizácie zameranej na mladých ľudí, aby neignorovali toto ochorenie.

Mexická kráska Salma Hayeková nalieha na mladých milencov, aby používali ochranu pri sexe, pretože je zhrozená rastúcim počtom mladých ľudí, ktorí sú nakazení vírusom AIDS.  Na hviezdu filmu Frida urobila dojem jej kamarátka herečka Ashley Juddová, ktorá pracuje pre charitu YouthAIDS, a preto sa rozhodla podporiť kampaň tejto organizácie zameranej na mladých ľudí, aby neignorovali toto ochorenie.

Salma bola naozaj zhrozená množstvom mladých, ktorí odmietajú použiť kondóm. Varuje ich, aby predtým ako niečo urobia, rozmýšľali. Tvrdí, že spať s nesprávnou osobou je jedna vec, ale nepoužívanie kondómu, pretože chceme niekoho potešiť, alebo pretože sme zamilovaní, je niečo úplne iné. Vyjadrila sa, že by si priala, aby sme neboli takí zaneprázdnení tým, že chceme urobiť dojem na ľudí.

Copyright©2004 TASR©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.