Módna prehliadka Lýdie Eckhardt - Plesy
Autor(ka) : Martina Jeníková
Dátum a čas : 2.1.2001 11:51
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Na Lady sme vás už informovali, že tento rok sa tvorcovia módy pri tvorbe večerných šiat, ktoré sú ozdobou každej módnej prehliadky, doslova vyšantili. Na sezónu 2000-2001 popustili uzdu svojej fantázii a určili, že večerné šaty musia zaujať v prvom rade materiálom.Na Lady sme vás už informovali, že tento rok sa tvorcovia módy pri tvorbe večerných šiat, ktoré sú ozdobou každej módnej prehliadky, doslova vyšantili. Na sezónu 2000-2001 popustili uzdu svojej fantázii a určili, že večerné šaty musia zaujať v prvom rade materiálom.
V móde sú všetky výstrelky – koža z jašteríc, organza, tkaný hodváb či tyl, ručne vyšívaná čipka posiata pravými i falošnými perlami.
K dokonalému materiálu patria dokonalé ozdoby - perly, pierka a drahokami. Glamour deväťdesiatych rokov nie je o nič menej žiarivý ako jeho predchodca, je len rafinovanejší. Pod “trblietkami” sa môže črtať holé telo, v tomto trende boli oblečené aj Lucie Bílá a Hana Zagorová pri odovzdávaní Zlatého slavíka v Prahe.
V prípade, že nemáte čo ukazovať pod tkaným tylom, ukazujte to, čo nemáte, nebojte sa, nikto si nepôjde pre lupu.
A ak rafinovane, na nič obalené v čipkách, položíte šál z polárnej líšky, nikto neodhalí vaše tajomstvo a pritom budete absolútne in.
Ani manekýnky na módnej prehliadke Lýdie Eckhardt neboli práve prsnaté a efekt bol dokonalý.
Pozrite si ponuku večerných šiat z dielne L.E., tak ako sme ich videli na jej poslednej veľkej módnej prehliadke.


">">
">


©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.