Najinteligentnejšia obuv je ešte inteligentnejšia
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 30.11.2005 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Prvá inteligentná športová obuv adidas_1 získala ďalšie schopnosti. Od 25. novembra je celosvetovo dostupná jej vynovená verzia nazvaná adidas_1, stupeň inteligencie 1.1.

Prvá inteligentná športová obuv adidas_1 získala ďalšie schopnosti. Od 25. novembra je celosvetovo dostupná jej vynovená verzia  nazvaná adidas_1, stupeň inteligencie 1.1.

Revolučná technológia adidas_1 umožňovala v reálnom čase úpravu charakteristických vlastností pruženia na základe vyhodnocovania údajov odvodených od hmotnosti bežca, tuhosti povrchu a tempa behu. Vyšší stupeň inteligencie 1.1 robí z tejto obuvi obuv ešte lepšiu, silnejšiu a rýchlejšiu.

Je lepšia, pretože sa zvýšilo rozpätie pruženia, čo znamená, že obuv sa stala mäkšou a stabilnejšou.  Je silnejšia, pretože je v nej nový motor, ktorý je o 153 % účinnejší  než jeho predchodca. A je rýchlejšia, pretože obuv bola preprogramovaná na základe rozsiahleho výskumu, pomocou ktorého sa nastaví optimálna úroveň odpruženia ešte rýchlejšie než doteraz.

adidas predstavením svojej novinky adidas_1 potvrdil svoje vedúce postavenie na poli inteligentných športových doplnkov. adidas team sa rozrástol a dnes používa špičkové zariadenia a technológie, ktoré posúvajú vývoj v danej oblasti.

 „K zdokonaleniam v elektronike dochádza veľmi rýchlo“ hovorí šéf  inovačného teamu adidas Christian DiBenedetto. „ Používanie elektorniky v športových potrebách nám umožňuje vylepšiť produktové schopnosti rýchlo a pomáha nám napredovať. Na tomto poli je veľa nevyužitého potenciálu.“

Nové adidas_1, inteligenčný stupeň 1.1. budú dostupné vo viacerých farbách. Cena zostáva oproti predchádzajúcemu modelu nezmenená 250 Euro.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.