Novinky Dove
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 12.12.2005 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Dove jemný intímny sprchovací gél je vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Nový Dove intímny sprchovací gél obsahuje okrem kyseliny mliečnej aj prírodné extrakty z kvetu pomarančovníka a z hamamelu japonského.

Dove jemný intímny sprchovací gél
(200 ml, odporúčaná maloobchodná cena 134,- Sk)

Dove jemný intímny sprchovací gél je vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Nový Dove intímny sprchovací gél obsahuje okrem kyseliny mliečnej aj prírodné extrakty z kvetu pomarančovníka a z hamamelu japonského. Hamamel japonský sa často používa v kozmetických výrobkoch ako sú krémy či mydlá. Má upokojujúce účinky a súčasne pôsobí ako “zvieravá” látka. To znamená, že na miete účinku zahustí až zrazí povrchovú vrstvu bielkovín a zníži prekrvenie. Kvet pomarančovníka obnovuje ochrannú kyslú vrstvu pokožky a stimuluje regeneráciu buniek. Kombinácia týchto dvoch látok zaručuje ženám jemnú a upokojujúcu starostlivosť. Kvety pomarančovníka a  hamamelu japonského, ktoré sa nachádzajú v Dove jemnom intímnom sprchovacom géli, majú nielen upokojujúce účinky na už vzniknuté podráždenia , ale starajú  sa aj o sviežosť intímnych partií.

Dove peelingový sprchovací gél
(250ml, odporúčaná maloobchodná cena 109,- Sk )

Rovnako ako všetky ostatné výrobky hodvábneho radu obsahuje aj tento sprchovací gél prášok z čistého hodvábu, Ľ hydratačného krému a špeciálne zložky, ktoré dodajú pleti hebký pocit. Peelingové perličky jemne a šetrne odstraňujú odumreté bunky z pokožky a tak je z hľadiska znášanlivosti možné používať tento peelingový sprchovací gél každý deň. Peelingové perličky obsahujú shea maslo, ktoré je známe ako unikátny zvlhčovač pleti. Shea maslo sa stáročia používalo v Afrike a bolo cenené pre svoje hojivé účinky, podporu regenerácie ciev aj ako prevencia proti vráskam. Shea maslo je známe svojím zjemňujúcim a vyhladzujúcim efektom.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.