Najlacnejšie chudnutie na Slovensku - štíhlejšia o dva centimetre za jednu hodinu
Autor(ka) : jANKA
Dátum a čas : 22.10.2010 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Túžite po štíhlej a pevnej postave? Správnou kombináciou ošetrení a využitím kvalitných moderných technológií je možné odstrániť prebytočný tuk v problémových partiách bezbolestnou a neinvazívnou formou. Už za jednu hodinu budete štíhlejšia až o dva centimetre. Vďaka novému spôsobu predaja služby prostredníctvom shopcity.sk máte teraz možnosť získať túto unikátnu kombináciu ošetrení so 72 percentnou zľavou.

Túžite po štíhlej a pevnej postave? Správnou kombináciou ošetrení a využitím kvalitných moderných technológií je možné odstrániť prebytočný tuk v problémových partiách bezbolestnou a neinvazívnou formou. Už za jednu hodinu budete štíhlejšia až o dva centimetre. Vďaka novému spôsobu predaja služby prostredníctvom shopcity.sk máte teraz možnosť získať túto unikátnu kombináciu ošetrení so 72 percentnou zľavou. 

 

Koniec celulitíde

Špecializované odborné ošetrenie rozprúdi lymfatický systém a eliminuje tuky v problémových partiách. Správna kombinácia ošetrení s využitím najmodernejšieho prístroja BODY REDUCING SYSTEM umožňuje novou bezbolestnou a neinvazívnou formou - bez chirurgického zákroku odstrániť prebytočný tuk v tele. Ošetrenie je vhodné pre mužov aj ženy.  Od 20. do 27. októbra je možné toto unikátne ošetrenie získať v  luxusnom salóne VICTORIA REGIA v EUROVEA so 72%-nou zľavou.

 

Kavitácia - najefektívnejšia metóda redukcie hmotnosti a tvarovania postavy

Kavitácia je v súčasnosti najefektívnejšou metódou redukcie hmotnosti a tvarovania postavy. Predstavuje bezbolestnú, neinvazívnu alternatívu liposukcie a injekčnej lipolýzy. Natrvalo eliminuje telesný tuk. Je vhodná na formovanie brucha, stehien, syndrómu jazdeckých nohavíc a horných končatín. To všetko bez anestézy, jaziev a bolesti.  Výsledky sú viditeľné ihneď. V najmodernejšom prístroji BODY REDUCING SYSTEM je inovatívna hlavica, ktorá pozostáva zo 4 aktívnych pracovných plôch, čo umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky vo veľmi krátkom čase (max. 40min.). Počas ošetrenia  dochádza k významnému zmenšeniu tukového tkaniva bez invazívneho zásahu.

 

Ako získať ošetrenie so 72%-nou zľavou?

Vychytávku týždňa vo forme ošetrenia je možné získať jednoduchým spôsobom - stačí navštíviť stránku www.shopcity.sk, kliknúť na „kúpiť“ a zadať mailovú adresu. Peniaze sa odrátajú až po záväznom potvrdení objednávky v ďalšom kroku a výbere spôsobu platby. K zaplateniu dochádza vždy iba vtedy, ak je vychytávka aktívna – čiže sa dosiahol stanovený minimálny počet ľudí k aktivácii. V opačnom prípade zákazník neplatí nič. Na aktiváciu vychytávky je potrebných minimálne desať uchádzačov. Šance na získanie atraktívnej zľavy sú väčšie, ak ponuku odporučíte známym a priateľom.

 

Ako využiť kúpenú službu či produkt?

Po aktivácií vychytávky dostanú zákazníci City kupón, ktorý ich oprávňuje k využitiu služby alebo zakúpeniu daného produktu. City kupón je potrebné vytlačiť, predložiť u obchodníka a následne si luxusnú službu užiť. Kupóny na ošetrenie sú platné od 29.10. 2010 až do 30.1.2011

 

Ako funguje hromadné nakupovanie?

Shopcity.sk je interaktívna služba, ktorá na internete spája kúpyschopných zákazníkov a úspešné lokálne firmy. Na základe overených pravidiel čoraz obľúbenejšieho systému hromadného nakupovania Shopcity ponúka vopred stanovenému počtu záujemcov možnosť zakúpiť si kupón na zľavu  u vybraného obchodníka v časovom limite. Okrem Bratislavy Shopcity už čoskoro nájdete aj v ďalších ôsmich slovenských mestách, a to Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Košice a Prešov.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.