Bel vatové tyčinky v novom designovom boxe doplnia charakter kúpeľne
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 22.12.2010 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Hartmann-Rico prináša na slovenský trh vatové tyčinky v tradičnej BEL kvalite, ale v nových v originálnych dizajnových boxoch. Slúžia na čistenie uší, či ako pomocník pri korekcii make-upu. Na výber sú v 3 variantoch – s motívom ruží, pierok a rúk.

Hartmann-Rico prináša na slovenský trh vatové tyčinky v tradičnej BEL kvalite, ale v nových v originálnych dizajnových boxoch. Slúžia na čistenie uší, či ako pomocník pri korekcii make-upu. Na výber sú v 3 variantoch – s motívom ruží, pierok a rúk.

 

 

 

Na dizajne záleží

 

Kúpeľňa má svoj špecifický charakter a aj keď primárne slúži na hygienu, človek by sa mal v nej aj dobre cítiť. Celkovú atmosféru kúpeľne dotvárajú práve každodenné maličkosti, ktoré k jej vybaveniu nepochybne patria. Mohlo by sa zdať, že výber týchto nevyhnutných maličkostí nemá s dizajnom nič spoločné. Opak je však pravdou. Každá z týchto vecí má svoj vlastný dizajn, ktorý by mal zapadnúť do celkovej atmosféry kúpeľne. Preto spoločnosť Hartmann-Rico prináša na náš trh Bel vatové tyčinky v papierových dizajnových boxoch s motívom pierok, ruží a rúk. Aj samotné tyčinky dostali svoj vlastný originálny dizajn – sú farebné a priesvitné.

 

 

Tradičná kvalita Bel v novom šate

 

Krása však nie je všetko a preto nové Bel vatové tyčinky v dizajnovom boxe spĺňajú vysoký štandard typický pre výrobky značky Hartmann-Rico. Tyčinky sú pevné a nelámu sa, pričom vata je na tyčinke pevne prichytená a preto neskĺzne. Pevné navinutie a dĺžka mikrovlákna zaručuje, že vata sa nerozpadáva, dostatočne veľké množstvo vaty na tyčinke zároveň chráni pred ostrou hranou tyčinky. Nové Bel vatové tyčinky v dizajnových boxoch sú balené po 200 ks, obsahujú aloe vera a provitamín B5 a sú dermatologicky testované.

 

 

 

Čistite si uši správne

 

Väčšina z nás pozná vatové tyčinky ako nevyhnutnú súčasť vybavenia kúpeľne a každodennú súčasť hygieny. Čistenie uší patrí k pravidelnej rutine, málokto však vie, že nesprávne čistenie môže spôsobiť mnoho starostí. Základným pravidlom je čistenie raz za týždeň. V ušiach sa neustále tvorí ušný maz, ktorého úlohou je chrániť zvukovod. Ak sa nahromadí a uschne vytvorí v uchu zátku. V takomto prípade by mal ucho vyčistiť lekár. Do uší nepatria ani prsty ani žiadne ostré predmety. Nesprávna technika čistenia zvukovodu môže viesť dokonca k poraneniu. Uši si môžete čistiť kvalitnými vatovými tyčinkami, ktoré sú dostatočne hrubé, a tak sa nedostanú príliš hlboko do zvukovodu. Ak patríte k tým, ktorí napriek dostatočnej hygiene majú častejšie problémy s ušami mali by ste si dávať pozor na vodu v ušiach. Pri plávaní sa preto radšej nepotápajte a po umývaní vlasov si uši vytrite vatovou tyčinkou alebo jemne osušte fénom.

 

.


©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.