Ako vás vníma okolie?
Autor(ka) : Jana Osuska
Dátum a čas : 3.9.2001 15:46
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Možno si ani neuvedomujete, že oblečením zvýrazňujeme svoju príťažlivosť, ale zároveň prezrádzame osobnostné črty, ktoré by sme neraz radšej ukryli. Pri sledovaní spôsobu, akým sa obliekajú ľudia okolo nás, si o nich vytvárame určitú mienku a naopak, prostredníctvom vlastného oblečenia podávame okoliu informáciu o sebe. Hovoríme vždy to, čo by sme chceli?

Ste vždy starostlivo oblečená
Ide vám predovšetkým o to, aby ste urobili na okolie dobrý dojem. Pri pomyselní, že o vás povedia: ,,Nemá štýl“, vám naskakuje husia koža. Takúto poznámku by ste brali ako kritiku celej svojej osobnosti, vrátane profesionálnych schopností.
· Okolie vás vníma ako človeka so schématickým myslením, pedanta, bez fantázie, možno dokonca nudného, ale vzbudzujúceho dôveru. Možno vám zveriť dôležitú úlohu, ale radšej nepozývať na diskotéku. Nepôsobíte totiž dojmom človeka, ktorý by sa vedel uvoľnene zabávať.

Uprednostňujete priliehavé blúzky a krátke sukne
Ste presvedčená, že takéto odevy sú pre vás najvhodnejšie, pretože sa v nich dobre cítite. Akékoľvek kritické poznámky považujete za prejav závisti.
· Okolie vo vás vidí sebavedomú osobu. Ľudia okolo vás niekedy rozmýšľajú, či nie ste príliš agresívna. Takmer všetci vás hodnotia ako človeka, ktorý má rád spoločnosť a zábavu. V mužoch prebúdzate skôr túžbu flirtovať ako ochraňovať vás.

Obliekate sa prakticky
Ste múdra osoba s bohatými životným skúsenosťami. Dôverujete ľuďom, ľahko sa nadchnete pre nové myšlienky a s entuziazmom ich realizujete. Nechýba vám pocit vlastnej hodnoty, ale nemienite robiť kariéru, pretože je vám proti srsti riadiť iných a vnucovať im vlastnú vôľu.
· Okolie vo vás vidí človeka hodného dôvery, takého, ktorému možno zveriť aj najväčšie tajomstvo. Nadriadení si vás cenia ako zodpovedného pracovníka, aj keď nie príliš tvorivého.

Máte rada nápadné šaty a ozdoby
Čítanie ťažkej literatúry určite nepatrí medzi vaše záľuby. Radšej si vyberáte ľahšie romány. Ste impulzívna a prekypujete radosťou zo života. Niekedy vydávate peniaze za hlúposti.
· Okolie si váš vzhľad spája so zábavou a veselými stretnutiami. Vzbudzujete dojem človeka, s ktorým je ľahké nadviazať kontakt a preto vás často oslovujú aj neznámi ľudia. Niekedy si vás dokonca mýlia s hlúpou a naivnou ženičkou...Zdanie klame.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.